• Informacje na temat:

  kolejna ekstremalna

Artykuły na temat: kolejna ekstremalna
 • "Barwy szczęścia": Ekstremalne przełamanie - rozmowa z Dorotą Kolak

  Anna, którą od dziesięciu lat gra w „Barwach szczęścia”, zawsze była rozsądna i rozważna. Ale coś w niej pękło, dała się ponieść namiętności i nawiązała romans ze swoim byłym uczniem Jakubem. Dokąd doprowadzi ją to uniesienie?

 • Przemysław Kossakowski: Mówią o mnie wariat

  Każdy dzień jest ekscytującym doznaniem. Dookoła dzieje się wiele interesujących rzeczy. Nie muszą to być tylko przeżycia ekstremalne, żeby wywołać we mnie poruszenie - przyznaje Przemysław Kossakowski.

 • Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski: Kolejne problemy w związku

  Ona kocha miasto, on woli wieś. W dodatku dużo pracują i nie mają dla siebie czasu. Czy znajdą kompromis?

 • "Celebrity Splash" od 7 marca: Jest 24 uczestników!

  W nowym show Polsatu -"Celebrity Splash!" - 24 uczestników zmierzy się ze sobą w ekstremalnie trudnej konkurencji skoków do wody z kilkumetrowej wieży. Program zadebiutuje na antenie stacji w sobotę, 7 marca (o godz. 20).

 • Ekstremalne wakacje Tomka Ciachorowskiego

  Aktor znany z serialu "Pierwsza miłość" tego lata wybrał się na"egzotyczne" wakacje- bez łazienki, basenu i opcji all inclusive.

 • "Interstellar" : Kosmos jako ostateczna granica

  "Interstellar" to w zamierzeniu arcydzieło. Christopher Nolan - najambitniejszy współczesny twórca kina rozrywkowego - próbuje korzystać z ogromnych możliwości, jakie oferuje twarda fantastyka naukowa. Chce stworzyć film o wizualnym i intelektualnym rozmachu, taki, który pokaże widzom cuda i zastanowi się nad miejscem ludzkości we wszechświecie. Efekt tych starań jest ekstremalnie i chorobliwie megalomański.

 • Ekstremalne treści

  ...z niecierpliwością czekam, czy powstanie lub zostanie wydana na polskim rynku kolejna pozycja tego pisarza.

 • OFF Festival: 12 gniewnych ludzi

  Z pustyni Afryki, sal koncertowych i piwnic wielkich metropolii i z miasteczka Twin Peaks - kolejni artyści dołączają do składu OFF Festival Katowice 2015.

 • "Barwy szczęścia": Sołtys w spódnicy - rozmowa z Elżbietą Romanowską

  Po występie w „Tańcu z gwiazdami” nie wyobraża sobie życia bez ćwiczeń. Regularnie trenuje i planuje wziąć udział w ekstremalnym biegu z przeszkodami. Czekają ją także wyzwania na planie serialu „Barwy szczęścia”. Zagra w nim Aldonę, pierwszą miłość Borysa, która po latach ponownie zapuka do jego drzwi. To będzie wyjątkowy duet!

 • "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów": Piotr Adamczyk jako Miniminus

  Piotr Adamczyk po raz kolejny zmierzy się z animowaną postacią. W filmie "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów" jego głosem przemówi Miniminus, rzymski mozaikarz, który otrzymał od Cezara niecodzienny prezent - mieszkanie na Osiedlu Bogów.

Zdjęcia na temat: kolejna ekstremalna
Wideo na temat: kolejna ekstremalna
 • Jak program „Agent - Gwiazdy” zaskoczył Karolinę Ferenstein-Kraśko? „Myślałam, że to będzie miła, podróżnicza przygoda”

  We wtorek (30.01) stacja TVN zaprezentowała ramówkę na sezon wiosenny. Nie zabraknie kolejnych sezonów ulubionych programów ani przyciągających widzów nowości. Wśród nich znajduje się serial program "Agent - Gwiazdy", w którym jedną z uczestniczek była Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.), żona Piotra. Zdradziła, że to właśnie mąż namówił ją na udział i że myślała, że to będzie miła, podróżnicza przygoda. - Wszelkie ekstremalne zadania dla mnie, szczerze mówiąc, były zbawieniem -...

 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".