• Informacje na temat:

  kolejna klapa

Artykuły na temat: kolejna klapa
 • "Aż po sufit!": Kolejna klapa z Pazurą w roli głównej?

  ...powodem wydaje się być Cezary Pazura. Widzowie chyba nie mogą mu zapomnieć ról w największych klapach poprzednich sezonów - "Przypadkach Cezarego P." czy "Jak szaleć  to szaleć". Choć wiele osób...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Będzie klapa?

  Ekranizacja głośnej powieści "Pięćdziesiąt twarzy Greya" zapowiada się na wielki kasowy hit, przede wszystkim za sprawą sukcesu powieści E.L. James. Jednak wraz z doniesieniami z planu coraz częściej mówi się o filmowej klapie.

 • "Ania, nie Anna": Finałowy klaps na planie trzeciego sezonu

  Instagramie, iż serial zadebiutuje na antenie telewizji CBC 22 września. Jak na razie nie podano, kiedy seria pojawi się na Netflixie. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych sezonów, kolejna odsłona "Ani, nie...

 • Berlinale 2015: Wielka klapa na początek

  Film "Nobody Wants the Night" Isabel Coixet zainaugurował 65. edycję Berlinale. O osadzonej na początku XX wieku opowieści o kobiecie, która wyrusza w kierunku bieguna północnego, mówi się w kuluarach jako o najsłabszym filmie otwarcia od lat. Obrazu hiszpańskiej reżyserki nie ratuje nawet kreacja Juliette Binoche, która, naznaczona histerycznymi gestami i krzykiem, szybko osuwa się w koleiny autoparodii.

 • Program Khloe Kardashian okazał się klapą!

  Khloe Kardashian (31 l.) musiała pożegnać się z rolą dziennikarki!

 • Mateusz Kościukiewicz: Na drodze do sportowej kariery

  W czasie gdy ekrany polskich kin podbija biograficzny film o Zbigniewie Relidze - "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, w Zabrzu pada pierwszy klaps na planie kolejnego polskiego "biopiku". Jan Kidawa-Błoński ("W ukryciu") zaczyna kręcić film o legendarnym śląskim piłkarzu Janie Banasiu.

 • Padł pierwszy klaps na planie 7. serii "O mnie się nie martw"

  W Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do siódmej serii "O mnie się nie martw". Na planie po raz kolejny spotkali się bohaterowie serialu TVP2. Nowe odcinki widzowie Dwójki zobaczą już jesienią.

 • Mateusz Damięcki: Od "50 twarzy Greya" do serialu "Na dobre i na złe"

  Mateusz Damięcki przyznaje, że uwielbia pracować i z niecierpliwością czeka na każdy kolejny dzień zdjęciowy na planie serialu "Na dobre i na złe", gdzie od maja wciela się w rolę doktora Radwana. Poza tym młodego aktora możemy wciąż oglądać w spektaklu "Klaps! 50 twarzy Greya", który jest pastiszem kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

 • Kim Kardashian: Jej książka to klapa!

  ...internetowych, a ona sama intensywnie go promuje. Jej wysiłek okazał się jednak daremny, gdyż książka nie cieszy się zbyt dużą popularnością. Co więcej, ma duże szansę na otrzymanie tytułu "klapa roku...

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

Zdjęcia na temat: kolejna klapa
Dyskusje na temat: kolejna klapa