• Informacje na temat:

  kolejna książka

Artykuły na temat: kolejna książka
 • "Aktorki. Odkrycia": Nowa książka Łukasza Maciejewskiego

  ..."Aktorki. Odkrycia" to najnowsza książka Łukasza Maciejewskiego - znanego dziennikarza oraz cenionego krytyka filmowego i teatralnego. To już trzecia część serii, której bohaterkami są polskie aktorki. Premiera książki odbyła się w poniedziałek, 9 października, w kinie Atlantic w Warszawie.

 • Koniec "Na krawędzi", będzie książka

  Telewizja Polsat podjęła decyzję o niekontynuowaniu serialu "Na krawędzi", jednak doceniając walory artystyczne produkcji, stacja zdecydowała o zgłoszeniu produkcji na międzynarodowe festiwale, mając nadzieję, że dzięki temu serial rozpocznie swoje drugie życie. Polsat prowadzi też rozmowy z jednym z wydawnictw o wydaniu wkrótce obu sezonów "Na krawędzi" w formie książkowej.

 • Książka, która zmieni Twoje życie

  Jest taka książka, która przyspiesza bicie serca. A w niej historia, która może się przydarzyć każdej z nas. Powieść „Milion nowych chwil” Katherine Center udowadnia, że nie ma prostej drogi do happy endu, a on sam może wyglądać zupełnie inaczej, niż to sobie wymarzyliśmy.

 • Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu

  Małgorzata Rozenek wydała kolejną książkę. Po "Perfekcyjnej pani domu" i "Perfekcyjnym ogrodzie" przyszedł czas na "Perfekcyjny rok z perfekcyjną panią domu". Autorka opowiada o pracy przy pisaniu najnowszej pozycji i zdradza, że już planuje kolejne.

 • Ilona Felicjańska: Kolejna książka już w maju!

  Ilona Felicjańska kończy pisać kolejną książkę. Po kontrowersyjnym debiucie "Wszystkie odcienie czerni" i biograficznym wywiadzie-rzece "Cała prawda o..." modelka tym razem poruszy temat uzależnień.

 • Anna Guzik: Nie powiedziałam ostatniego słowa

  Występuje, śpiewa, nagrywa, trenuje - Anna Guzik nie ma czasu na nudę. Choć, jak sama przyznaje, uwielbia leniwe wieczory przy kominku z książką i ciepłą herbatą.

 • Anna Przybylska: Kolejne wstrząsające wyznanie jej mamy!

  ...od początku, by już nikt nie miał najmniejszej wątpliwości, jak to było naprawdę. Mogłoby się wydawać, że książka "Ania" wyczerpała już temat, ale mama Ani nadal dopowiada w udzielanych wywiadach coraz(...) Przybylskiej. Zwłaszcza teraz, gdy zbliża się kolejna rocznica jej śmierci.  ***

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Baśń dla dorosłych

  Jeśli jakąkolwiek powieść można by określić mianem "recenzjoodpornej", to z całą pewnością jest nią "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Książka E. L. James i jej dwie kolejne części rozeszły się na całym świecie w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy, mimo iż cały cykl został bezlitośnie wyśmiany przez każdego krytyka, który miał (nie)przyjemność go przeczytać. Przykładowo - Salman Rushdie

 • Znany telewizyjny celebryta Krzysztof Gojdź pracuje nad książką, w której opowie, jak dbać o skórę twarzy i włosy, aby dobrze wyglądać w każdym wieku. Jak mówi, nie zabraknie elementów psychologii!

 • Anna Mucha wydała książkę: "Wstydu nie ma"

  Anna Mucha zdradziła, że przez 10 lat zastanawiała się, czy w ogóle napisać jej debiutancką książkę "Toskania, że mucha nie siada", która właśnie się ukazała. Nie chciała być postrzegana jako kolejna celebrytka pisząca książkę. Nie miała także zamiaru tytułować się pisarką, bo nią nie jest.

Zdjęcia na temat: kolejna książka
Wideo na temat: kolejna książka
Dyskusje na temat: kolejna książka
 • Re: "Gra o tron": Kolejna gigantyczna wpadka! Bohaterowi... odrosła ręka

  książka nie skończona /; zaczyna działać fantazja scenarzystów słabsza o lata świetlne od autora książki i wychodzi co wychodzi z pewnością szału nie ma.....

 • Re: Serialowe gotowanie

  Ocho szykuje się kolejna pseudo kucharska książka, która ma nabić komuś kieszeń, a do kuchni wniesie niewiele.

 • Re: Wielkie zmiany

  będzie w Polsce kolejny beznadziejny serial!:( książka była fantastyczna i super się czytało ale serial był cienki zwłaszcza druga część a już kolejna robiona na siłę po to żeby napchać sobie kieszenie kasą będzie przypominać klan m jak miłość i te inne głupie polskie telenowele

 • Uroda zapisana w genach

  jak oceniacie pomysł na serial? kolejna produkcja wzięta z kosmosu, która nie oddaje realiów dzisiejszego życia? dla mnie brakuje ciekawych seriali o zwyczajnych kobietach-nie tych bogatych, które(...) w kapitalnych powieściach Piotra Kołodziejczaka. Szczególnie polecam Wam "Bo wiesz..." i "Puść już mnie". Z tego, co wiem, już wkrótce ukaże się najnowsza jego książka "Kobieta niespodzianka".