• Informacje na temat:

  kolejna osoba

Artykuły na temat: kolejna osoba
Zdjęcia na temat: kolejna osoba
Wideo na temat: kolejna osoba
 • Taylor Swift ma kolejnego stalkera?! Mężczyzna został aresztowany pod jej domem!

  Czy Taylor Swift (26 l.) ma kolejnego psychofana? W środę (03.02) aresztowano podejrzanego mężczyznę pod jej domem w Bel Air. Policja zareagowała na telefoniczne zgłoszenie od osoby będącej w okolicy. Człowiek przechadzał się wokół posiadłości gwiazdy około 4 po południu. Mężczyzna nie był agresywny i nie stawiał oporu w trakcie aresztowania. Jak donosi "TMZ", po przesłuchaniu podejrzany skierowany został do szpitala, by ocenić jego stan psychiczny. Gwiazda ma już doświadczenie ze stalkerami....

 • "Druga szansa": Jak potoczą się losy Marcina i Moniki?

  - W związku z nieporozumieniami mającymi miejsca troszeczkę ta relacja między nimi się psuje. Pojawia się nowa osoba w życiu Moniki, no i Marcin, jak to Marcin, znowu ma problem, jak z tego wszystkiego wybrnąć - mówi Bartłomiej Świderski. Jak potoczą się losy bohatera w kolejnym sezonie? Przekonamy się już jesienią. Najnowszy sezon "Drugiej szansy" startuje 5 września.

 • "M jak miłość": Lokalna femme fatale

  Zapraszamy za kulisy serialu "M jak miłość". Tym razem o swojej roli opowiada Olga Kalicka. Jak okaże się w kolejnych odcinkach Justyna postara się zdobyć serce policjanta, który niedawno pojawił się w Lipnicy. Aktorka charakteryzuje swoją bohaterkę jak femme fatale, osobę, która bawi się innymi ludźmi i stara się komuś coś udowodnić. Postać Justyny znowu zadrze z Mostowiaczkami (Natalką i Ulą). W końcu Justyna kiedyś próbowała znowu podbić serca Franka. Co wydarzy się dalej?

Dyskusje na temat: kolejna osoba