• Informacje na temat:

  kolejna porażka

Artykuły na temat: kolejna porażka
 • Kolejna porażka Nataszy Urbańskiej!

  Kilka tygodni temu w jednej z gazet ukazał się tekst informujący o tym, że zła passa w życiu żony Józefowicza wreszcie się skończyła! Dowodem tego miał być sukces musicalu "Polita", którym ponoć zachwycili się nasi zachodni sąsiedzi.  "Po sukcesie w Rosji, to kolejna szansa na międzynarodowy rozgłos. Teraz Urbańska, aby bardziej trafić do niemieckich serc, zaczęła się uczyć języka...

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • Hubert Urbański: Kolejna porażka!

  Hubert Urbański liczył, że poprowadzi polsatowską odsłonę "Tańca z gwiazdami". Nic z tego...

 • Recenzja Iza Kowalewska "Nocna zmiana": Niespodzianka roku

  Nieważne, jakie polskie płyty ukażą się jeszcze w 2015 roku. Idę o zakład, że żadna nie okaże się tak przyjemną niespodzianką, jak kolejna solówka Izy Kowalewskiej.

 • Natasza Urbańska musi przeboleć kolejną porażkę!

  Natasza Urbańska (37) była pewna, że to ona najlepiej pasowałaby do roli w nowym serialu TVP. Nieco się przeliczyła...

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • Chociaż miała dość mężczyzn, którzy ją zdradzają, zaufała kolejnemu. I niestety, kolejny raz spotkało ją rozczarowanie.

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przypominamy, że przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 28 listopada, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha nie rozpamiętuje porażek

  Małgorzata Socha, czyli Inga Gruszewska z "Przyjaciółek" i Zuza Leszczyńska z "Na Wspólnej", twierdzi, że jest odporna na... porażki. - Za każdym razem, gdy coś mi się nie udało, otrzepywałam się i szłam dalej - powiedziała w jednym z wywiadów.

 • ENEMEF: Noc Kina Polskiego

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 13 lutego, w 29 wybranych kinach sieci Multikino odbędzie się ENEMEF: Noc Kina Polskiego.

Zdjęcia na temat: kolejna porażka
Wideo na temat: kolejna porażka
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2707.

  Roman uparcie próbuje zeswatać brata z opiekunką Stefanka. Kolejne ich spotkanie, to jednak totalna porażka! Roman nie składa broni i zamieszcza ogłoszenie brata na portalu randkowym! Basia namawia Smolnego, żeby nie karał Przemka za ucieczkę. Kiedy Krzysztof dowiaduje się, że syn go oszukał, coś w nim pęka. W jego głowie rodzi się piekielny plan. Irena dyryguje przygotowaniami ślubnymi Ewy

 • "Przyjaciółki": Patrycja straciła dziecko!

  Patrycja (Joanna Liszowska) budzi się w szpitalu. Dowiaduje się, że straciła dziecko. Wiktor (Paweł Deląg) jest rozgoryczony, że Patrycja nie powiedziała mu o ciąży. Tymczasem Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) na kolejnych rozmowach o pracę ponosi porażki. W końcu przyjmuje posadę doradcy klienta w sklepie spożywczym. Żółkowski (Kamil Maćkowiak) i Inga (Małgorzata Socha) udają się razem w podróż służbową. Na miejscu spotykają znajomego Żółkowskiego, dyrektora innego banku oraz jego...

Dyskusje na temat: kolejna porażka