• Informacje na temat:

  kolejna porcelanowa

Artykuły na temat: kolejna porcelanowa
 • Paweł Deląg zafascynowany koleżanką z planu? "Miłość niemożliwa"

  Na planie nowego serialu Paweł Deląg (48 l.) poznał wymarzoną kobietę. Aktor trzyma się jednak na dystans od pięknej Rosjanki. Za to bardzo często ją fotografuje.

 • Berlinale 2015: Wielka klapa na początek

  Film "Nobody Wants the Night" Isabel Coixet zainaugurował 65. edycję Berlinale. O osadzonej na początku XX wieku opowieści o kobiecie, która wyrusza w kierunku bieguna północnego, mówi się w kuluarach jako o najsłabszym filmie otwarcia od lat. Obrazu hiszpańskiej reżyserki nie ratuje nawet kreacja Juliette Binoche, która, naznaczona histerycznymi gestami i krzykiem, szybko osuwa się w koleiny autoparodii.

 • Maryla Rodowicz (72 l.) zawsze była bardzo towarzyska, lecz z powodu zakazów męża nie mogła spotykać się z byłymi partnerami. Po rozstaniu problem zniknął...

 • Najbardziej seksowne gwiazdy

  Co tydzień podawane są do wiadomości wyniki kolejnych rankingów na najseksowniejsze gwiazdy, no ale co "Playboy" to "Playboy". W najnowszym plebiscycie popularnego magazynu dla panów zwyciężyła Scarlett Johansson (22 l. ,"Prestiż").

 • Pierwsza miłość

  Jowita powoli dochodzi do siebie po wypadku. Radek zaczyna się na serio martwić o życie dziewczyny. Prosi Aleksa o pomoc, ale policjant przebywa aktualnie...

 • Dlaczego odstrasza mężczyzn?

  Aleksandra Zienkiewicz, czyli serial owa Kinga z "Pierwszej miłości", z rozbrajającą szczerością analizuje, dlaczego grana przez nią postać, tak odstrasza mężczyzn i zdradza jaki jest jej ideał faceta w prywatnym życiu.

 • O tym mówiło się w minionym tygodniu!

 • Gemma Ward w "Wielkim Gatsbym"

  Znana do tej pory przede wszystkim z wybiegów Gemma Ward wystąpi w nowej ekranizacji "Wielkiego Gatsbyego". Do współpracy zaprosił piękną modelkę Baz Luhrmann.

 • Kayah i Krzysztof Kiljański: To było przeznaczenie!

  Krzysztof Kiljański na wielki sukces czekał aż 25 lat. Wyśpiewał go z Kayah przebojem „Prócz Ciebie nic”. A wszystko dzięki zbiegowi okoliczności.

 • Czy dr House zawsze był doktorem?

  Zakończyła się ostatnia, ósma seria "Dr. House'a", jednak mało kto wie, że historia genialnego diagnosty nie od początku miała być serialem medycznym. Pierwowzory scenariusza miały kilka wersji, a postać głównego bohatera poddawana była licznym przeróbkom...

Wideo na temat: kolejna porcelanowa
 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

Dyskusje na temat: kolejna porcelanowa
 • Re: Kolejna szansa na miłość?

  beznadziejna Panna!! żenujące zagrywki w podrywie starszych biznes-menów! Natrętnie wkręca się jako osoba towarzysząca na bankiety... nie zastanowi się, że to wstyd-tak bez zaproszenia... zero wstydu! Ważne, aby być i się pokazać! oczywiście.. oprócz szpachli na twarzy to praktycznie naciągnięta niczym porcelanowa lalka z odcieniem musztardowym na twarzy!