• Informacje na temat:

  kolejna rola

Artykuły na temat: kolejna rola
 • "M jak miłość": Kolejna rola Martyny Kowalik. Ta dziewczyna idzie jak burza!

  Do obsady najchętniej oglądanego polskiego serialu dołączyła Martyna Kowalik, czyli Kamila Chojnicka z „Klanu”. Inka, w którą wciela się w „M jak miłość”, to już jej druga – po Annie Wilson w „Na dobre i na złe” - nowa serialowa rola tej jesieni. Ciekawostką jest, że rok temu Martyna zagrała już w „Emce”... inną rolę!

 • Charlize Theron: Dla roli wszystko?

  Charlize Theron, jedyna zdobywczyni Oscara z RPA, znowu "zbrzydła" dla roli!

 • "Na sygnale": Monika Mazur chciałaby nowej roli

  ...przynajmniej, czy będzie to jakaś fabuła, kolejna rola teatralna czy raczej serial? - Raczej serial, choć nie ukrywam, że chętnie spróbowałabym sił w fabule. Niestety wiem, że udział w filmie...

 • W podwójnej roli

  Latami pracował na swoją mistrzowską pozycję. Wyniesiony na sportowy piedestał, równie szybko stał się w środowisku persona non grata. Spektakl Teatru Telewizji przypomni niejednoznaczną historię Jerzego Pawłowskiego.

 • "Leśniczówka": „Aniołek Kurskiego” dostał rolę w kolejnym serialu TVP!

  ...niewielkimi rolami w serialach i filmach. Zanim dostała propozycję wcielenia się w dziennikarkę Ninę w filmie "Smoleńsk", zagrała m.in. w "Klanie", "Na Wspólnej", "Plebanii", "Na dobre i na złe", "M jak...

 • Tomasz Kot ogolił głowę do roli

  Przed Tomaszem Kotem kolejne aktorskie wyzwanie. Właśnie bierze udział w zdjęciach do komediodramatu "Życie jest piękne", w którym gra pierwszoplanową rolę. Film inspirowany jest historią zmarłego w 2009 r. aktora Tadeusza Szymkowa.

 • "M jak miłość": Marek Lewandowski wraca do "Emki" w nowej roli

  ...... adoptowany. Jak młody Morawski zareaguje, gdy prawda na temat jego przeszłości wreszcie wyjdzie na jaw? Przemysław Morawski to kolejna niezwykle interesująca rola w aktorskim dorobku Marka Lewandowskiego...

 • Ostatnia rola Robina Williamsa

  To będzie największa z dotychczasowych przygód Larry'ego Daleya (Ben Stiller), strażnika w muzeum, w którym nocą ożywają zgromadzone w nim niezwykłe eksponaty - tym razem przemierzy cały świat, pozna nowych bohaterów i ocali muzealną magię. Pomoże mu w tym Robin Williams w swojej ostatniej filmowej roli.

 • Robert Górski znów w roli Prezesa! Będzie skandal?

  Robert Górski (48 l.) i wykreowana przez niego postać z "Ucha Prezesa” znów powraca. Już o północy "Prezes” wygłosi orędzie na 2020 rok. Czego można się spodziewać?

 • Urszula Chincz w nowej roli

  Na co dzień świetnie sobie radzi jako dynamiczna dziennikarka programu "Dzień dobry TVN". Ale już za kilka tygodni Urszula Chincz stanie przed kolejnym wyzwaniem. Specjalnie dla nas uchyla rąbka tajemnicy i opowiada, czym zajmie się wiosną.

Zdjęcia na temat: kolejna rola
Wideo na temat: kolejna rola
 • Klaudia Halejcio: każda nowa rola powoduje, że jestem mocniejsza i chcę więcej pokazywać

  Każda kolejna propozycja zawodowa to forma docenienia tego, co robię – mówi Klaudia Halejcio. Aktorka twierdzi, że dzięki temu z każdą kolejną rolą czuje się odważniejsza i silniejsza. Zdaniem Tomasza Barańskiego uznanie w postaci nagród jest potrzebne, by czuć, że robi się coś ciekawego i potrzebnego ludziom.

 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • "Wojenne dziewczyny": Vanessa Aleksander o roli Ewki

  Vanessa Aleksander, wcielająca się w serialu "Wojenne dziewczyny" w rolę Ewki, opowiada o przygotowaniach do roli, serialach historycznych (tej wiosny młoda aktorka zagra również w "Belle Epoque") oraz o tym, czy występ w dwóch dużych produkcjach telewizyjnych to... ciężar. - Ja tego nie traktuję w taki sposób. Ja to przede wszystkim traktuję jako lekcję życiową i kolejne doświadczenie. Poznaje mądrych ludzi i staram się z tego czerpać. Co to dalej przyniesie? Zobaczymy. Bardzo jestem...

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".

Dyskusje na temat: kolejna rola