• Informacje na temat:

  kolejna teoria

Artykuły na temat: kolejna teoria
Zdjęcia na temat: kolejna teoria
Wideo na temat: kolejna teoria
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1617.

  Zenek Grzelak po raz kolejny podchodzi do egzaminu na prawo jazdy. Tym razem bez trudu zalicza teorię. Pewien siebie udaje się na egzamin praktyczny. Wkrótce mina mu rzednie. Witek nie umie porozumieć się z Sylwią. W końcu w mieszkaniu Marka wybucha kłótnia, a Złoty musi zdecydować w czyje słowa uwierzyć: syna czy ukochanej. Szatkowska proponuje Łukaszowi awans na swoje stanowisko, szefa Pytania na śniadanie.

 • Teoria wszystkiego

  W niedalekiej przyszłości ludzie zostają pozbawieni resztek prywatności, a odpowiedzią na każde - nawet najskrytsze ich pragnienia - są wszechobecne wirtualne usługi, którymi sterują wielkie korporacje. Ukrywający się przed światem ekscentryczny geniusz Qouen Leth (Christoph Waltz) otrzymuje od prezesa zarządu najpotężniejszego koncernu świata (Matt Damon) tajną misję. Korzystając z wszelkich dostępnych ludziom środków ma rozszyfrować sens istnienia wszechświata. Jednak zanim rozwiąże...

 • Kaley Cuoco w talk show Davida Lettermana

  Aktorka Kaley Cuoco, czyli Penny z serialu "Teoria wielkiego podrywu", kolejny raz zagościła na kanapie w programie "Late Show" Davida Lettermana. Jakie tajemnice zdradziła dziennikarzowi? Sprawdźcie!

 • Teoria wszystkiego

  Obraz opowiada o młodości Stephena Hawkinga i jego związku z Jane Wilde. Para poznała się podczas studiów w Cambridge. Scenariusz powstał na bazie opublikowanych wspomnień Wilde zatytułowanych "Travelling to Infinity: My life with Stephen".

Dyskusje na temat: kolejna teoria
 • Re: "Na dobre i na złe": Kolejna katastrofa!

  teoria spiskowa: Dąbrowska wywalczyła u produkcji wywalenie Daukszewicza, bo nie mogła się pogodzić z tym, że ma dziewczynę i to w ciąży ;)

 • Re: "Teoria wielkiego podrywu": Będzie ślub

  Coś się komuś po... mieszało. Ślub to uroczystość religijna, a póki co żaden z liczących się kościołów nie udziela ślubów parom homoseksualnym. Będzie to najwyżej zawarcie związku małżeńskiego przed instytucją cywilną. Po co tyle szumu na ten temat? Kolejna reklama filmu?

 • Re: "Teoria wielkiego podrywu": Będzie ślub

  tylko po co ktoś pisze takie brednie. Kolejna reklama filmu? Dwóch zakochanych panów. Jakie to "niezwykłe" jakie "słodkie"