• Informacje na temat:

  kolejne ataki

Artykuły na temat: kolejne ataki
 • Olivier Janiak odpowiada na ataki Korwin Piotrowskiej! Ostro!

  Prowadząca "Magiel towarzyski" w swoim najnowszym felietonie postanowiła przeszkolić kilku celebrytów z obsługi portali społecznościowych. Skłoniło ją do tego kuriozalne oświadczenie kochanki Wojtka Szczęsnego, która oznajmiła, że nie jest celebrytką i byłą piosenkarką i nie życzy sobie, aby media plotkarskie się nią interesowały. Równocześnie Marina wrzuca kolejne zdjęcia ze swojego...

 • "Ojciec Mateusz": Co w kolejnym odcinku?

  Oto, co wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Ojciec Mateusz". Nowa kryminalna zagadka już w czwartek, 30 kwietnia, w TVP1.

 • "Na dobre i na złe": Atak hakera!

  W kolejnym odcinku „Na dobre i na złe” - numer 726 – Falkowicza czeka nowe wyzwanie…bo szpital zostanie zaatakowany przez hakera!

 • Złote Globy 2015: Kolejny "photobomb" Benedicta Cumberbatcha

  Znów to zrobił! Pamiętacie głośny "photobomb" Beneditcta Cumberbatcha przed oscarową galą w 2014 roku, kiedy brytyjski aktor nagle "storpedował" grupowe zdjęcie U2? Tym razem, podczas gali wręczenia Złotych Globów, jak "filip z konopi" wyskoczył zza pleców Meryl Streep.

 • "Na sygnale": Atak na ratowników

  ...ujadającego psa! Mężczyzna zastąpi całej ekipie drogę - grożąc, że jeśli nie dostanie zwolnienia, puści zwierzę wolno. - Atak na ratownika jest atakiem na funkcjonariusza publicznego... To przestępstwo...

 • "M jak miłość": Wielki pożar w finale

  Ostatni przed wakacyjną przerwą odcinek serialu "M jak miłość" zapowiada się bardzo dramatycznie. Atak szaleńca, uwięzienie i podłożenie ognia. Czy przez Rafała, Mostowiakowie zostaną bez dachu nad głową?

 • "M jak miłość": Atak na Marcina!

  Zapraszamy na 1403. odcinek "M jak miłość", w którym Marcinowi znów zagrozi niebezpieczeństwo - bo Artur zastawi na niego kolejną pułapkę. Czy tym razem szaleniec będzie górą?

 • Aktor "Kapitana Phillipsa" trafił do więzienia za pobicie

  Mohammed Abdi, który wystąpił w roli somalijskiego pirata w hollywoodzkim filmie "Kapitan Phillips", został skazany na 2 i pół roku więzienia za atak na mężczyznę, do którego doszło w 2013 roku w Manchesterze.

 • "Na sygnale": Atak Demona

  Demon groźnie szczerzy kły, a ratownicy uciekają w panice… Po kolejnym odcinku „Na sygnale” - numer 105 – od razu skoczy Wam adrenalina!

 • Rok 2015 rokiem Liroya?

  Kielecki raper po raz kolejny zapowiada ofensywę wydawniczą. Liroy na 2015 rok zapowiedział nową płytę, realizację klipu, reedycję starszego materiału, trasę koncertową, a nawet film.

Zdjęcia na temat: kolejne ataki
Wideo na temat: kolejne ataki
 • Oficjalny zwiastun serialu "Mgła"

  Serialowa "Mgła" to kolejna adaptacja opowiadania pod tym samym tytułem ze zbioru "Szkieletowa załoga". Fabuła serii będzie skupiać się wokół losów mieszkańców małego miasteczka, którzy są zmuszeni odpierać ataki dziwnych stworzeń wychodzących z gęstej mgły. W serialu wystąpią: Frances Conroy, Darren Pettie, Alyssa Sutherland, Dan Butler.

 • "M jak miłość": Odcinek 1291.

  Mimo wysiłków lekarzy Ewa traci dziecko i kompletnie się załamuje. Ala i Basia, wspierane przez małego Kubę, pomagają Glińskiej urządzić jej nowe mieszkanie. Gliński zaś cały czas obserwuje rodzinę z ukrycia, gotów na kolejny atak. Tymczasem Olek przylatuje w końcu do Polski, by porozmawiać z Magdą. Budzyński pokazuje chłopakowi list, który zostawiła w kancelarii Aneta i zmusza Chodakowskiego do wyboru: albo rodzina, albo kochanka.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1690.

  Kasia nie jest w stanie prowadzić zajęć, bo ma wrażenie, że wszystkie klientki czytały plotki z Szoku na temat jej narzeczonego. Tymczasem mecenas Paszkowska informuje Sadowskiego, że prawnik gazety chce się z nią spotkać. Łukasz triumfuje, jest przekonany, że chodzi o ugodę. Niestety, okazuje się, że Umińska szykuje kolejny atak. Do Julity przyjeżdża matka. Urszula jest zachwycona mieszkaniem, narzeczonym i perspektywą zostania babcią. Planuje zorganizować córce huczne wesele. Z kolei Józek...

Dyskusje na temat: kolejne ataki
 • Re: Pierwsza miłość

  zachowanie. Jest mu żal. Boi się, że za karę Emilka i Marian odeślą go do Londynu. Odc.1437 Kamil dostaje silnego ataku schizofrenii - demoluje sklep Florkowej. Bartek ostrzega Emilkę, że takie ataki mogą(...). Odc.1438 Kamil przeprasza Florkową za zniszczenia w sklepie. Sabina jest zaniepokojona powrotem Jowity do Wrocławia. Obawia się, że czekają ją kolejne problemy. Jowita przeprasza wszystkich za to, co

 • Re: Pierwsza miłość

  i zwodzi ją. Aneta postanawia spieniężyć więcej akcji, by pokryć kolejne wydatki na poszukiwania zaginionego syna. Henryk namierza Andrzeja na Cyprze. Tymczasem Kamil opowiada wszystkim, że spędził(...) go darzy. Jest świadoma, że jeśli nie będzie się on systematycznie leczył, ataki będą nawracać. Tymczasem Kamil wyprowadza się z Wadlewa. Prosi Bartka, żeby zaopiekował się Emilką. Szybowiec Ewy