• Informacje na temat:

  kolejne konkursy

Artykuły na temat: kolejne konkursy
 • Miss Polski Ewa Mielnicka rozżalona. Narzeczony zagonił ją do garów!

  Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka (22 l.) chciałaby organizować konkursy miss w naszym kraju. Niestety, nie dostała zgody swojego narzeczonego, który najchętniej widziałby ją w kuchni, przy garach!

 • Off Plus Camera 2015 w maju

  Modne kino, gwiazdy z całego świata i mocne niezależne brzmienie - znamy już termin kolejnej edycji festiwalu Off Plus Camera. Ósma edycja imprezy odbędzie się od 1 do 10 maja 2015 roku.

 • Władimir Putin ma nową kochankę?! Kim jest tajemnicza kobieta u jego boku?

  ...​Władimir Putin (62 l.) zakochany w kolejnej kobiecie?! Tak twierdzą media z całego świata, które sugerują, że ulokował on swoje uczucia w znanej rosyjskiej pięściarce.

 • Goran Bregović i jego pijackie piosenki. Nie tylko "Prawy do lewego"

  Zapowiedź wspólnego występu z Kayah podczas Life Festival Oświęcim przypomniała polskiej publiczności Gorana Bregovićia. Słynny kompozytor muzyki etnicznej, rockowej i filmowej w niedzielę (22 marca) kończy 65 lat.

 • Robert Biedroń będzie kandydował na prezydenta Polski?

  ...liczebności ich rad nadzorczych, reorganizację urzędu oraz transparentne konkursy na dyrektorów. - Spłacamy zadłużenie, nie zaciągamy nowych kredytów, sytuacja finansowa Słupska się na szczęście...

 • "Ida": Nominacja do Złotych Globów to wielki sukces

  - Nominacja do Złotych Globów to dla twórców "Idy" wielki sukces - powiedziała producentka filmu Ewa Puszczyńska. Jak zaznaczyła, w USA trwają dwie kampanie promocyjne "Idy": przed galą Złotych Globów i przed ogłoszeniem nominacji do Oscarów.

 • Steczkowska jest już skończona?

  Kiedyś, dawno temu, Justyna była bardzo ambitną dziewczyną. Nagrywała niebanalne piosenki, wygrywała konkursy muzyczne i współpracowała z samym Grzegorzem Ciechowskim. Skończyła w "Tańcu z gwiazdami" i "Rankingu Gwiazd".

 • "Birdman" czy "Boyhood"? "Lewiatan" czy "Ida"?

  Tegoroczna gala Oscarów zapowiada się ciekawiej niż zwykle, bo trudniej przewidzieć, kto otrzyma główne statuetki. Faworytami są "Birdman" i "Boyhood". Znawcy z branży filmowej uważają, że w kategorii filmów nieanglojęzycznych "Ida" pokona "Lewiatana".

 • Ewa Bem: Wielka radość po trudnym roku

  ...oryginalne prace zdobywają coraz większe uznanie. Po tacie zaś ma inne, bardziej praktyczne talenty. Przede wszystkim smykałkę do biznesu. Chce być samodzielna. Zgłasza się na różne branżowe konkursy(...) kraju, nie zamierza ingerować w jej decyzje. Nawet gdyby miało to oznaczać kolejne lata rozłąki. *** Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

 • Ukraińskie "Plemię" wygrało Tofifest 2014

  Podczas gali finałowej wręczono nagrody Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Tofifest w Toruniu. Najlepszym filmem w konkursie głównym On Air, a tym samym laureatem Złotego Anioła 2014, zostało ukraińskie "Plemię". Pozostałe nagrody podzielili między siebie filmowcy ze Szwecji, Gruzji i Francji.

Wideo na temat: kolejne konkursy
 • Tajemnica urodzin Rozenek odkryta!

  Małgorzata Rozenek dość hucznie obchodziła swoje urodziny, które przypadają w Dzień Dziecka. Z tej okazji młodziutka celebrytka wyprawiła huczną imprezę, a w sieci pochwaliła się prezentami i nowiutkim dowodem, z którego wynikało, że skończyła 18 lat! Na tym jednak nie koniec świętowania. Przez kolejny miesiąc Gosia organizowała na Instagramie konkursy urodzinowe dla fanów, a do zdobycia były

Dyskusje na temat: kolejne konkursy
 • Re: "Romans, który mógłby wybuchnąć"...

  Z góry uprzedzam - fanką M-ki nie jestem, więc mam nadzieję, że mój komentarz nie zostanie uznany za udział w konkursie (konkursy są dla fanów danego serialu, bo to ich cieszy dana nagroda), po(...) konkretnej sytuacji, która wzbudziła konkretne uczucia, a nie tak jakoś przypadkowo i bez żadnych ku temu przesłanek, więc Twoja wyobraźnia znacznie bardziej twardo stąpa po ziemi niż kolejne, coraz