• Informacje na temat:

  kolejne lalki

Artykuły na temat: kolejne lalki
 • Ewelina Lisowska będzie reklamować… lalkę Barbie!

  ...bowiem kolejny kontrakt. Tym razem będzie zachęcała do kupna... lalki Barbie! "Fakt" donosi, że umowa została podpisana na pół roku, a wokalistka nie tylko wystąpi w spocie reklamowym, ale pojawi(...) tys. zł! Uważacie, że reklama lalki to dobry wybór?

 • Margot Robbie faworytką do roli Barbie

  Gwiazda "Wilka z Wall Street", Margot Robbie, jest najpoważniejszą kandydatką do roli Barbie w fabularnym filmie opowiadającym historię słynnej lalki.

 • Kolekcjoner lalek

  Losy pracowników biura policji kryminalnej z Łodzi, którzy z pomocą wiernego owczarka niemieckiego, Alexa, prowadzą kolejne śledztwa. Z pomocy czworonoga...

 • Renowacja kostiumów filmowych

  Kostiumy, wykorzystywane w takich produkcjach polskiej kinematografii jak "Lalka", "Stawka większa niż życie" czy "Czterej pancerni", odzyskają dawny blask. We wrocławskim Centrum Technologii Audiowizualnych (CeTA) zaczęła się renowacja 40 strojów filmowych.

 • Koroniewska podpisała kolejny kontrakt reklamowy!

  Jedna z firm kosmetycznych podpisała z Joanną Koroniewską umowę. Celebrytka zarobiła dzięki temu zgrabną sumkę.

 • Najbardziej obrzydliwy występ w historii "Mam talent"

  W "Mam talent" wyemitowano kolejny pożałowania godny występ, reklamowany jako najbardziej obrzydliwy w historii show.

 • Polska Żywa Barbie awanturuje się w programie "Pytanie na śniadanie". Doszło do przepychanki!

  Anella An (26 l.), znana jako żywa lalka Barbie, pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", by zaprzeczyć, że jest uzależniona od operacji plastycznych. W studiu doszło do przepychanki słownej z chirurgiem plastycznym, który ostrzegał przed skutkami operacji. Interweniować musiał Duduś, konkubent lalki.

 • Przemysław Bluszcz jako Nikodem Dyzma

  Na deski Teatru Syrena przeniesiono liczącą sobie ponad 80 lat powieść autorstwa Tadeusza Dołęgi - Mostowicza. Jej ekranizacja z Romanem Wilhelmin w roli głównej okazała się niebywałym sukcesem. Do dziś, mimo upływającego czasu, jest chętnie oglądana przez kolejne pokolenia fanów zaskakujących przygód Nikodema.

 • Tak wygląda brytyjska "żywa Barbie". Ładniejsza od polskiej Anelli?

  ...- 9 tys., usta - kolejne 10 tys. Łącznie - około 50 tys. funtów" - wylicza. Zobaczcie najnowszą sesję "żywej Barbie" przy basenie. Która "ładniejsza" - brytyjska czy polska? Może jakieś zawody...

 • "Annabelle" najbardziej kasowym horrorem roku

  Horror "Annabelle" przekroczył próg 150 mln dolarów wpływów w światowym box office. "Wszyscy uwielbiają przyprawiającą o gęsią skórkę laleczkę" - oświadczyli zachwyceni wynikiem twórcy filmu. Raczej nie zgodzą się z nimi francuscy widzowie, obraz został wycofywany z tamtejszych kin.

Wideo na temat: kolejne lalki