• Informacje na temat:

  kolejne odcinki

Artykuły na temat: kolejne odcinki
 • "The Expanse" po raz piąty! Amazon zamawia kolejne odcinki

  Przed premierą piątego sezonu Amazon zadecydował o zamówieniu kolejnych odcinków serialu "The Expanse". Sezon piąty zadebiutuje najprawdopodobniej w 2020 roku.

 • "Wataha": Ponad milion widzów objerzało pierwszy odcinek

  Ponad milion widzów obejrzało w niedzielę, 12 października, pierwszy odcinek nowego polskiego serialu HBO "Wataha".

 • "Ucho Prezesa": Kolejne odcinki płatne!

  Okazuje się, że dwa odcinki specjalne serialu "Ucho Prezesa" będzie można obejrzeć wyłącznie na płatnej platformie. Dlaczego?

 • "Hell's Kitchen": Odcinek odwołany!

  Ważna informacja dla fanów programu "Hell's Kitchen: Piekielna Kuchnia". We wtorek, 15 października, kolejnego odcinka kulinarnego show Polsatu nie będzie. Program oddaje swój czas antenowy na rzecz meczu Polska-Szkocja, który odbędzie się w ramach eliminacji do Euro 2016.

 • "Rozczarowani": Kolejne odcinki zadebiutują na platformie Netflix

  Netflix zamówił kolejne odcinki serialu animowanego Matta Groeninga zatytułowanego "Rozczarowani". Najnowsze epizody z pierwszej serii zadebiutują w 2019 roku. Dwadzieścia dodatkowych w 2020 i 2021 r.

 • Najsłabszy odcinek "Tańca z Gwiazdami"

  Niecałe 3 miliony telewidzów oglądały wyemitowany 1 maja odcinek "Tańca z Gwiazdami". Weekendowym liderem talent-shows zostali "Mali Giganci". Finał rywalizacji maluchów oglądało w sobotni wieczór na antenie TVN-u 3,39 milionów widzów.

 • "Veronica Mars": Powstaną kolejne odcinki? Hulu planuje kontynuację serii

  Jak głoszą plotki platforma Hulu ma zamiar zrealizować nowe odcinki o przygodach Veroniki Mars. W bohaterkę ponownie wcieli się w Kristen Bell.

 • Ostatni odcinek "Top Gear"

  Stacja BBC wyemitowała zapowiedź specjalnego odcinka 22. serii programu "Top Gear" . Widzowie będą mieli okazję zobaczyć po raz ostatni Jeremy'ego Clarksona w roli gospodarza motoryzacyjnego show. Na razie nie jest znana oficjalna data premiery programu.

 • "Timeless": Fani znowu uratowali serial! Powstaną kolejne dwa odcinki

  Stacja NBC po prośbach fanów, akcjach w mediach społecznościowych i długich negocjacjach zdecydowała się nakręcić dodatkowe dwa odcinki serialu "Timeless", który został skasowany po dwóch sezonach. To nie pierwszy raz kiedy widzowie ratuję tę produkcję.

 • Ostatni odcinek serialu "Wataha"

  W niedzielę, 16 listopada, zostanie wyemitowany ostatni odcinek serialu HBO "Wataha" o strażnikach granicznych w Bieszczadach. W tej obyczajowo-sensacyjnej produkcji HBO pojawia się wiele postaci drugoplanowych, a wraz z nimi nowe, intrygujące wątki. Na planie pojawili się m.in. Jacek Koman, Marian Dziędziel, Jacek Lenartowicz, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk oraz Maciej Mikołajczyk.

Zdjęcia na temat: kolejne odcinki
Wideo na temat: kolejne odcinki
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2862 - 2864. Zwiastun

  Basia rzuca pracę i… męża Partnerka Smolnego jest wzburzona, gdy jej szef bezrefleksyjnie akceptuje kolejne pomysły Jane. Kiedy Brzozowska słyszy, że pod jej kierownictwem pismo i tak traci czytelników, nie wytrzymuje – oznajmia, że się zwalnia! Rozgoryczona, nie może dodzwonić się do męża. Puszczają jej nerwy.

 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

  Co wydarzy się w kolejnych odcinkach "Dziewczyn ze Lwowa"? Zobaczcie zwiastun!

 • Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów, sezon 2

  "Gwiezdne wojny" to międzynarodowy fenomen, którego popularność nie maleje od kilkudziesięciu lat, a coraz to nowe pokolenia ulegają fascynacji wyjątkowym uniwersum wykreowanym przez George'a Lucasa. Galapagos Films przedstawia wydanie DVD drugiego sezonu serialu "Gwiezdne wojny: Wojny Klonów". 22 odcinki serialu dostępne będą w pojedynczych wydaniach DVD (4 płyty) oraz w 5-płytowym pakiecie kolekcjonerskim pełnym kosmicznych dodatków.

Dyskusje na temat: kolejne odcinki