• Informacje na temat:

  kolejne odcinki brzyduli

Artykuły na temat: kolejne odcinki brzyduli
 • Powstanie kontynuacja "BrzydUli"

  Nic nie wskazywało na to, że "BrzydUla" okaże się hitem. Pierwsze odcinki nie przyciągały przed telewizory oszałamiającej liczby widzów, dlatego też producenci chcieli zakończyć serial po ok. 230(...) komediowych. Ostatni odcinek "BrzydUli" został wyemitowany przed świętami, a na jej miejsce w ramówce wskoczyła "Majka". Wątpliwe jednak, że powtórzy sukces swojej poprzedniczki, dlatego, jak informuje...

 • Awantura w "BrzydUli"

  "A gdzie będziemy wychowywać dzieci, które rzekomo chcesz mieć ze mną, jeśli stracimy dom? W hotelu!? Nie zgadzam się!" - krzyknęła rozpaczliwie Paulina Febo (Maja Hirsch). To była jej reakcja na wieść o tym, że Marek Dobrzański (Filip Bobek) zastawił dom pod hipotekę. Co było powodem tak radykalnej decyzji bohaterki "BrzydUli"?

 • “Singielka" to nowa “BrzydUla"?

  Wiele wskazuje na to, że telenowela TVN “Singielka" okaże się nową bajką o Kopciuszku na miarę niezapomnianej “BrzydUli". Poznaj szczegóły!

 • "Brzydula": Będą razem?

  Fani "BrzydUli" nie mogą się już doczekać chwili, w której Ula Cieplak (Julia Kamińska) i Marek Dobrzański (Filip Bobek) będą naprawdę razem. Ich losy rozstrzygną się dopiero w ostatnim, 235. odcinku!

 • "Druga szansa": Nowy producent i zmiany w obsadzie!

  Trwają prace nad czwartym sezonem „Drugiej szansy” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Nowym producentem serialu został Robert Wieczorek, wcześniej współodpowiedzialny za sukces „Brzyduli”.

 • Kogo wybierze BrzydUla?

  Wydawało się, że nieatrakcyjna, zwyczajna dziewczyna nie odniesie sukcesu w świecie mody. Dziś Ula Cieplak nim rządzi, krusząc intelektem i urodą męskie serca.

 • Kamińska i Bobek znowu razem!

  Gwiazdy niezapomnianej "BrzydUli" - Julia Kamińska i Filip Bobek, czyli Ula Cieplak i Marek Dobrzański - znów spotykają się na serialowym planie. Julia poinformowała właśnie swoich fanów, że rozpoczęła zdjęcia do nowego serialu. Zdradziła też, że znowu gra z Filipem!

 • Brodzik czy "Brzydula"?

  Wracająca po przerwie Joanna Brodzik czy debiutująca na ekranie Julia Kamińska? A może Magdalena Różczka? O tym, która z aktorek otrzyma Telekamerę "Tele Tygodnia" przekonamy się już 25 stycznia 2010.

 • „Rezydencja”: Weronika Książkiewicz zakochana!

  Weronika Książkiewicz, czyli Julia Podhorecka z „Rezydencji” i Klaudia Nowicka z niezapomnianej „BrzydUli”, od kilku miesięcy spotyka się z pochodzącym ze Słowenii reżyserem Mitją Okornem. Czy aktorka wreszcie znalazła miłość swego życia?

 • Lohan w "Brzyduli Betty"

  Od listopada, z przerwami, trwały rozmowy producentów serial u "Brzydula Betty" z Lindsay Lohan. Teraz wreszcie zostały sfinalizowane! 21-letnia aktorka wystąpi w ostatnim odcinku obecnego sezonu.

Dyskusje na temat: kolejne odcinki brzyduli
 • Re: "Na dobre i na złe": Zuza... bierze ślub?!

  A ja uważam, że te wszystkie Państwa komentarze są tak pełne jadu dla tej kochanej Julki, i Zuzy jako jej postaci że nie da sie tego opisać .. No, na Boga jak wam się nie podoba jej gra to proszę bardzo, każdy ma internet i włączcie sobie inny serial. Ja Julę pokochałam przez grę w BrzydUli i kocham ją do dzisiaj. Bardzo podoba mi sie postać Zuzy, i będę chętnie oglądała kolejne odcinki z Julką

 • Re: Ula kontra Majka!

  Ta Majka wygląda jak transwestyta! Mam nadzieję że nakręca kolejne serię Brzyduli (bo z tego co mi wiadomo to tvn rozważa to). a do tego mometu zamiast siedzieć i oglądać o 17.55 tego paszteta Majkę pooglądam sobie od nowa odcinki brzyduli na necie ;P pozdrawiam :)

 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  Filip jest sexy :D Z brodą wygląda o wiele lepiej, dojrzalej, choć w brzyduli nie był zły, ale wtedy był takim chłopczykiem. Teraz jest prawdziwym mężczyzną, a co do aktorstwa to gra rewelacyjnie, jak i wygląda :D Serial mi się bardzo podoba, z niecierpliwością czekam zawsze na kolejne odcinki :) Filip jest megaaaa ciachem ;****

 • Re: "Julia" gorsza od "Majki"

  " będzie większym hitem niż brzydula :) i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :)(...) oglądała ciąg dalszy brzydUli począwszy od scenografii a kończący na aktorach... biura Sagowski Development były łudząco pdobne do biur FD :) Teraz Julka i Majka... i tu historia się powtarza

 • Re: "Julia" gorsza od "Majki"

  " będzie większym hitem niż brzydula :) i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :) I tu się zgodzę - wszystko jedno i to samo. Może takie seriale są wciągające, ale przydałoby się w końcu coś(...) oglądała ciąg dalszy brzydUli począwszy od scenografii a kończący na aktorach... biura Sagowski Development były łudząco pdobne do biur FD :) Teraz Julka i Majka... i tu historia się powtarza