• Informacje na temat:

  kolejne odcinki brzyduli

Artykuły na temat: kolejne odcinki brzyduli
 • "Komisarz Alex": Nowe odcinki bez Karoliny Nolbrzak

  ...pojawi się znów w kolejnej serii, ale w tej, do której zdjęcia trwają właśnie w Łodzi, nie będzie jej - potwierdza producent Sławomir Jóźwik. - Jest to podyktowane wymogami licencyjnymi (polska(...) w 35 odcinkach "Komisarza Aleksa". Wcześniej znana była telewidzom m.in. jako Iwona z "Plebanii", Pola z serialu "1920. Wojna i miłość", dziennikarka z "BrzydUli" oraz Beata Rybicka z "Dwóch stron...

 • Awantura w "BrzydUli"

  "A gdzie będziemy wychowywać dzieci, które rzekomo chcesz mieć ze mną, jeśli stracimy dom? W hotelu!? Nie zgadzam się!" - krzyknęła rozpaczliwie Paulina Febo (Maja Hirsch). To była jej reakcja na wieść o tym, że Marek Dobrzański (Filip Bobek) zastawił dom pod hipotekę. Co było powodem tak radykalnej decyzji bohaterki "BrzydUli"?

 • Powstanie kontynuacja "BrzydUli"

  Nic nie wskazywało na to, że "BrzydUla" okaże się hitem. Pierwsze odcinki nie przyciągały przed telewizory oszałamiającej liczby widzów, dlatego też producenci chcieli zakończyć serial po ok. 230(...) komediowych. Ostatni odcinek "BrzydUli" został wyemitowany przed świętami, a na jej miejsce w ramówce wskoczyła "Majka". Wątpliwe jednak, że powtórzy sukces swojej poprzedniczki, dlatego, jak informuje...

 • "Brzydula": Będą razem?

  Fani "BrzydUli" nie mogą się już doczekać chwili, w której Ula Cieplak (Julia Kamińska) i Marek Dobrzański (Filip Bobek) będą naprawdę razem. Ich losy rozstrzygną się dopiero w ostatnim, 235. odcinku!

 • Julia Kamińska potwierdziła wspaniałą nowinę! A jednak to prawda!

  Kolejny comeback. Tym razem serialu. Ku radości fanów „BrzydUli”, jej twórcy potwierdzili radosną wiadomość: – Tak, piszemy nowe odcinki. Tak, po 10 latach od pierwszego sezonu aktorzy i reżyserzy meldują się na planie „BrzydUli 2”.

 • Kogo wybierze BrzydUla?

  Wydawało się, że nieatrakcyjna, zwyczajna dziewczyna nie odniesie sukcesu w świecie mody. Dziś Ula Cieplak nim rządzi, krusząc intelektem i urodą męskie serca.

 • “Singielka" to nowa “BrzydUla"?

  Wiele wskazuje na to, że telenowela TVN “Singielka" okaże się nową bajką o Kopciuszku na miarę niezapomnianej “BrzydUli". Poznaj szczegóły!

 • Brodzik czy "Brzydula"?

  Wracająca po przerwie Joanna Brodzik czy debiutująca na ekranie Julia Kamińska? A może Magdalena Różczka? O tym, która z aktorek otrzyma Telekamerę "Tele Tygodnia" przekonamy się już 25 stycznia 2010.

 • "Druga szansa": Nowy producent i zmiany w obsadzie!

  Trwają prace nad czwartym sezonem „Drugiej szansy” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. Nowym producentem serialu został Robert Wieczorek, wcześniej współodpowiedzialny za sukces „Brzyduli”.

 • Lohan w "Brzyduli Betty"

  Od listopada, z przerwami, trwały rozmowy producentów serial u "Brzydula Betty" z Lindsay Lohan. Teraz wreszcie zostały sfinalizowane! 21-letnia aktorka wystąpi w ostatnim odcinku obecnego sezonu.

Dyskusje na temat: kolejne odcinki brzyduli
 • Re: "Na dobre i na złe": Zuza... bierze ślub?!

  A ja uważam, że te wszystkie Państwa komentarze są tak pełne jadu dla tej kochanej Julki, i Zuzy jako jej postaci że nie da sie tego opisać .. No, na Boga jak wam się nie podoba jej gra to proszę bardzo, każdy ma internet i włączcie sobie inny serial. Ja Julę pokochałam przez grę w BrzydUli i kocham ją do dzisiaj. Bardzo podoba mi sie postać Zuzy, i będę chętnie oglądała kolejne odcinki z Julką

 • Re: Ula kontra Majka!

  Ta Majka wygląda jak transwestyta! Mam nadzieję że nakręca kolejne serię Brzyduli (bo z tego co mi wiadomo to tvn rozważa to). a do tego mometu zamiast siedzieć i oglądać o 17.55 tego paszteta Majkę pooglądam sobie od nowa odcinki brzyduli na necie ;P pozdrawiam :)

 • Re: Artur Sagowski (Filip Bobek)

  Filip jest sexy :D Z brodą wygląda o wiele lepiej, dojrzalej, choć w brzyduli nie był zły, ale wtedy był takim chłopczykiem. Teraz jest prawdziwym mężczyzną, a co do aktorstwa to gra rewelacyjnie, jak i wygląda :D Serial mi się bardzo podoba, z niecierpliwością czekam zawsze na kolejne odcinki :) Filip jest megaaaa ciachem ;****

 • Re: "Julia" gorsza od "Majki"

  " będzie większym hitem niż brzydula :) i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :)(...) oglądała ciąg dalszy brzydUli począwszy od scenografii a kończący na aktorach... biura Sagowski Development były łudząco pdobne do biur FD :) Teraz Julka i Majka... i tu historia się powtarza

 • Re: "Julia" gorsza od "Majki"

  " będzie większym hitem niż brzydula :) i z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki :) I tu się zgodzę - wszystko jedno i to samo. Może takie seriale są wciągające, ale przydałoby się w końcu coś(...) oglądała ciąg dalszy brzydUli począwszy od scenografii a kończący na aktorach... biura Sagowski Development były łudząco pdobne do biur FD :) Teraz Julka i Majka... i tu historia się powtarza