• Informacje na temat:

  kolejne pokolenia

Artykuły na temat: kolejne pokolenia
 • "Świat według Bundych" inspiruje pokolenia

  Sitcom na temat typowej amerykańskiej rodziny okazał się strzałem w dziesiątkę. "Świat według Bundych" emitowano prawie na całym świecie, a kolejne powtórki do dziś cieszą się sporą popularnością. Dla twórców innych seriali rodzina Bundych posłużyła za inspirację. To właśnie im zawdzięczamy "Świat według Kiepskich", czyli satyryczny obraz mieszkańców wrocławskiej kamienicy przy ulicy...

 • "Obywatel" : Pokolenie

  "Najlepiej ten film zrozumie moje pokolenie, bo wszystko to przeżyło" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. To jednocześnie największa zaleta, ale i wada jego nowej produkcji.

 • Wzrusza kolejne pokolenia

  Postać, którą zagrała przed laty - prostolinijnej i nieco naiwnej wiejskiej dziewczyny - wzrusza kolejne pokolenia widzów. - Coś w tym musi być - komentuje Sławomira Łozińska.

 • Gdynia 2014: Pokolenia

  "To jest film rozliczeniowy. Rozliczam się w imieniu mojego pokolenia z tym, co się z nami stało" - mówi o "Obywatelu" Jerzy Stuhr. Co ciekawe, podobne zdanie można by usłyszeć także od twórców innych pokazywanych we wtorek, 16 września, na Festiwalu Filmowym w Gdyni produkcji.

 • Elżbieta Romanowska: „Ranczo” to serial, który łączy pokolenia

  Serial "Ranczo" od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem widzów. Według Romanowskiej fenomen serialu polega na jego uniwersalności. Perypetie bohaterów interesują różne pokolenia i przed(...) siebie roli nauczycielki, ale czego i kogo będzie uczyć, to już trzeba zobaczyć przed telewizorami - mówi Romanowska. Zdjęcia do kolejnej serii potrwają do połowy października. 9. sezon "Rancza" pojawi...

 • Tina Turner: 75 lat królowej rocka

  Jej utwory i charakterystyczny wokal zna niemal każdy. Swoją charyzmą mogłaby obdarzyć kilka innych wokalistek młodszego pokolenia. Tina Turner kończy 75 lat.

 • Kolejna odsłona świata "The Walking Dead". Trzecia seria dostaje zielone światło!

  Według zapowiedzi fabuła ma być osnuta wokół losów dwóch młodych dziewczyn, które są przedstawicielkami pierwszego pokolenia, jakie urodziło się i dorasta w czasach apokalipsy. Widzowie będą świadkami, jak zmienia się ich życie oraz dowiedzą się, która z nich zostanie bohaterką, a która złoczyńcą. Twórcą nowego serialu jest Scott M. Gimple oraz jeden ze scenarzystów "The Walking Dead" Matt...

 • Przemysław Bluszcz jako Nikodem Dyzma

  Na deski Teatru Syrena przeniesiono liczącą sobie ponad 80 lat powieść autorstwa Tadeusza Dołęgi - Mostowicza. Jej ekranizacja z Romanem Wilhelmin w roli głównej okazała się niebywałym sukcesem. Do dziś, mimo upływającego czasu, jest chętnie oglądana przez kolejne pokolenia fanów zaskakujących przygód Nikodema.

 • Małgorzata Niemen nieugięta. Kolejny raz powiedziała "nie"!

  Małgorzata Niemen (60 l.) odrzuciła kolejny pomysł upamiętnienia jej zmarłego męża Czesława Niemena (†64).

 • Filip Łobodziński: Nieoczekiwana zmiana miejsc

  Pokolenie dzisiejszych 50-latków doskonale pamięta Filipa Łobodzińskiego z "Podróży za jeden uśmiech" Stanisława Jędryki. Jako Duduś był nieznośny, irytujący, przemądrzały i... nie sposób było go nie lubić.

Zdjęcia na temat: kolejne pokolenia
Wideo na temat: kolejne pokolenia
 • „Ranczo” to serial, który łączy pokolenia

  Trwają zdjęcia do 9. serii „Rancza”. Nowe odcinki zostaną wyemitowane na antenie TVP1 w marcu 2015 roku. W kolejnym sezonie nie zabraknie serialowej Joli, odgrywanej przez Elżbietę Romanowską. Aktorka zdradza, że pojawią się nowe postaci i konflikty, a jej bohaterka będzie musiała odnaleźć się w zupełnie innej roli.

 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Karolina Korwin-Piotrowska: Idzie pokolenie, które nienawidzi celebrytów

  Karolina Korwin-Piotrowska, słynąca z ciętego języka i ostrej krytyki polskiego show-biznesu, wydała kolejną książkę. „Ćwiartka raz” to sentymentalna podróż przez ostatnie 25 lat wolnej Polski, w której tematy celebryckie zostają na drugim planie. Według autorki w Polsce dopiero nadchodzi pokolenie, które nienawidzi i nie szanuje show-biznes. – Spotykam się często ze studentami i oni są gorsi ode mnie. Oni naprawdę nie biorą jeńców, oni zrobią celebrytom polskim holokaust i to będzie...

 • Flamenco, Flamenco

  Carlos Saura odkrywa w kolejnej części swojej muzycznej podróży tajemniczy świat kultury flamenco. W tej odsłonie obok dźwięków równie ważną rolę gra hiszpańskie malarstwo, stanowiące istotne tło scenograficzne. Saura zaprosił do współpracy nie tylko znanych i cenionych artystów starego pokolenia ale i przedstawicieli nowego nurtu tradycyjnych andaluzyjskich rytmów.

Dyskusje na temat: kolejne pokolenia