• Informacje na temat:

  kolejne potomstwo

Artykuły na temat: kolejne potomstwo
 • Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka planują potomstwo?

  Natalia Kukulska (40 l.) przyznała ostatnio, że myśli o trzecim dziecku. Bo jak nie teraz, to kiedy?

 • "Na skraju jutra" i "Godzilla" na Blu-ray i DVD

  Dwie najbardziej widowiskowe superprodukcje roku - filmy "Na skraju jutra" i "Godzilla" - zadebiutowały w piątek, 10 października, na płytach DVD i Blu-ray.

 • Cezary Pazura chce mieć kolejne dziecko! "My kochamy dzieci"

  Cezary (54 l.) i Edyta (28 l.) Pazurowie są ze sobą bardzo szczęśliwi i wiodą udane życie rodzinne. Bardzo kochają swoje dzieci, a rodzicielstwo tak im się spodobało, że planują kolejne potomstwo!

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Kolejne rewelacje o ciąży Dominiki Gwit! "Nie może się doczekać, kiedy obwieści tę radosną nowinę"

  Tygodnik "Rewia" donosi, że Dominika Gwit (30 l.) nie zasypia gruszek w popiele. Po ślubie przyszedł czas na potomstwo...

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Artur Żmijewski: Przed nim i żoną Pauliną kolejne trudne chwile?

  ...w 2016 roku.  Cała sprawa, spowodowała, że żona aktora wycofała się z życia towarzyskiego.  - Nie chciała narażać się na kolejne pytania ze strony znajomych i rodziny w zakresie zarzutów stawianych jej(...) Paulina nadaje kształt domowi, tworzy jego klimat - podkreślał.  Zawsze panował u nich spokój i miłość. Dla aktora przez całe życie bliscy byli na pierwszym miejscu. Potomstwo wychowywał w tradycyjnych...

 • Drew Barrymore planuje potomstwo

  Amerykańska aktorka Drew Barrymore nie ma zamiaru zwlekać i w najbliższym czasie chce znowu zajść w ciążę. Nie bierze pod uwagę sytuacji, w której jej roczna córka Olive miałaby zostać jedynaczką.

 • Anna Lewandowska (29 l.) wybrała się ostatnio do programu śniadaniowego, gdzie promowała swój najnowszy projekt. Przy okazji odpowiedziała też na kilka pytań dotyczących życia prywatnego. Mówiła o Klarze i o tym, jak ona i Robert Lewandowski (29 l.) odnajdują się w roli rodziców. A co powiedziała, gdy Magda Mołek (41 l.) zapytała ją o kolejne dziecko?

 • Jordan: Więcej dzieci?

  W poniedziałek, 13 czerwca, urodził się synek 27-letnia śpiewającej modelki Jordan i 32-letniego australijskiego wokalisty Petera Andre. Macierzyństwo tak się spodobało narzeczonym, że planują mieć kolejne potomstwo.

Dyskusje na temat: kolejne potomstwo
 • Re: Najbardziej oczekiwane potomstwo!

  Przestancie naduzywac "baby boom" w swiecie celelbrytow....3 razy do roku ten sam temat i za kazdym razem jakby to poraz pierwszy jakas celebrytaka zdecydowala sie na dzieciaka a przed nia zadne nie probowala- bo tak nalezaloby odczytywac te "sesnacyjne " naglowki....za kilka miesiecy uslyszymy ja to kolejne sa zapylone i znowu zaczna maglowac na nowo o "baby boomie" Nuda!