• Informacje na temat:

  kolejne potomstwo

Artykuły na temat: kolejne potomstwo
 • Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka planują potomstwo?

  Natalia Kukulska (40 l.) przyznała ostatnio, że myśli o trzecim dziecku. Bo jak nie teraz, to kiedy?

 • "Na skraju jutra" i "Godzilla" na Blu-ray i DVD

  Dwie najbardziej widowiskowe superprodukcje roku - filmy "Na skraju jutra" i "Godzilla" - zadebiutowały w piątek, 10 października, na płytach DVD i Blu-ray.

 • Cezary Pazura chce mieć kolejne dziecko! "My kochamy dzieci"

  Cezary (54 l.) i Edyta (28 l.) Pazurowie są ze sobą bardzo szczęśliwi i wiodą udane życie rodzinne. Bardzo kochają swoje dzieci, a rodzicielstwo tak im się spodobało, że planują kolejne potomstwo!

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Kolejne rewelacje o ciąży Dominiki Gwit! "Nie może się doczekać, kiedy obwieści tę radosną nowinę"

  Tygodnik "Rewia" donosi, że Dominika Gwit (30 l.) nie zasypia gruszek w popiele. Po ślubie przyszedł czas na potomstwo...

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Artur Żmijewski: Przed nim i żoną Pauliną kolejne trudne chwile?

  ...w 2016 roku.  Cała sprawa, spowodowała, że żona aktora wycofała się z życia towarzyskiego.  - Nie chciała narażać się na kolejne pytania ze strony znajomych i rodziny w zakresie zarzutów stawianych jej(...) Paulina nadaje kształt domowi, tworzy jego klimat - podkreślał.  Zawsze panował u nich spokój i miłość. Dla aktora przez całe życie bliscy byli na pierwszym miejscu. Potomstwo wychowywał w tradycyjnych...

 • Drew Barrymore planuje potomstwo

  Amerykańska aktorka Drew Barrymore nie ma zamiaru zwlekać i w najbliższym czasie chce znowu zajść w ciążę. Nie bierze pod uwagę sytuacji, w której jej roczna córka Olive miałaby zostać jedynaczką.

 • Anna Lewandowska odpowiada na pytanie o kolejne dziecko. Tajemniczo!

  Anna Lewandowska (29 l.) wybrała się ostatnio do programu śniadaniowego, gdzie promowała swój najnowszy projekt. Przy okazji odpowiedziała też na kilka pytań dotyczących życia prywatnego. Mówiła o Klarze i o tym, jak ona i Robert Lewandowski (29 l.) odnajdują się w roli rodziców. A co powiedziała, gdy Magda Mołek (41 l.) zapytała ją o kolejne dziecko?

 • Jordan: Więcej dzieci?

  W poniedziałek, 13 czerwca, urodził się synek 27-letnia śpiewającej modelki Jordan i 32-letniego australijskiego wokalisty Petera Andre. Macierzyństwo tak się spodobało narzeczonym, że planują mieć kolejne potomstwo.

Wideo na temat: kolejne potomstwo
 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata

  Tylko jeden na tysiąc żółwi morskich osiąga dojrzałość. Dla Sammy'ego te szanse są jeszcze mniejsze. Urodził się tak malutki, że z trudem wyszedł z gniazda. Żółwie dorastają przez 30 do 50 lat, a następnie powracają na plażę, na której przyszły na świat, aby mieć własne potomstwo. Ta pełna ciepła i humoru opowieść rozpoczyna się w 1959 roku, w dniu narodzin Sammy'ego. Przez pierwsze 10 lat swojego życia dryfuje on w wodach oceanu wraz ze swoim przyjacielem Rayem. Potem przez przypadek trafia...

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...

Dyskusje na temat: kolejne potomstwo
 • Re: Najbardziej oczekiwane potomstwo!

  Przestancie naduzywac "baby boom" w swiecie celelbrytow....3 razy do roku ten sam temat i za kazdym razem jakby to poraz pierwszy jakas celebrytaka zdecydowala sie na dzieciaka a przed nia zadne nie probowala- bo tak nalezaloby odczytywac te "sesnacyjne " naglowki....za kilka miesiecy uslyszymy ja to kolejne sa zapylone i znowu zaczna maglowac na nowo o "baby boomie" Nuda!