• Informacje na temat:

  kolejne propozycje

Artykuły na temat: kolejne propozycje
 • Natalia Siwiec "głodna teatru": Czekam na propozycje

  Natalia Siwiec (33 l.) nie kryje, że ma apetyt na dalszą karierę aktorską. Obecnie występuje w teatrzyku Sabat i jednym spektaklu teatralnym. Liczy jednak na kolejne propozycje.

 • Borixon: Miałem propozycję z "Tańca z Gwiazdami"

  Raper Borixon pochwalił się na Facebooku, że kontaktowali się z nim organizatorzy "Tańca z Gwiazdami" i pytali o szanse na występ w następnej edycji programu. Borixon odrzucił propozycję.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan spełniła kolejne marzenie! Zmienia zawód?

  ...już sporych rozmiarów i nie da się go ukryć. Być może Małgosia świetnie poczuje się w roli aktorki i występ w teatrze sprawi, że zacznie otrzymywać propozycje aktorskie do innych produkcji...

 • Karolina Gruszka pracuje głównie w Rosji

  Karolina Gruszka od kilku lat występuje przede wszystkim na deskach moskiewskich teatrów, często w sztukach autorstwa swojego męża Iwana Wyrypajewa. Aktorka twierdzi, że Rosja jest dla niej inspiracją twórczą, jednak nie mogłaby żyć tam na stałe. Dlatego nie wyprowadza się z Warszawie i chętnie przyjmuje propozycje zawodowe z Polski.

 • Kinga Rusin dostała propozycję od amerykańskiej stacji telewizyjnej

  Od kilku dni cała Polska żyje aferą wywołaną przez Kingę Rusin (48 l.), która swoją relacją „insiderską” rozśmieszyła cały kraj. Dziennikarka próbuje zatuszować wywołany skandal, odpowiadając na pytania fanów i zapewniając, że zakaz wstępu na imprezy w LA nie robi na niej wrażenia, bo teraz może przebierać w ofertach.

 • Dobrze wysmażona wołowina. 10 najciekawszych beefów w historii polskiego rapu

  Rywalizacja rodzi konflikty. Gdzie jak gdzie, ale akurat w rapie zawsze było ich pod dostatkiem, bo konkretny beef jest jedną z najważniejszych składowych tej muzyki. Postanowiliśmy więc zebrać dla was dziesięć najciekawszych starć, jakie miały miejsce na polskiej scenie. Wybór jest oczywiście do bólu subiektywny, dlatego czekamy na wasze propozycje w komentarzach!

 • Serialowe propozycje TVN na jesień 2014

  ...6. sezon "Prawa Agaty", 5. seria "Lekarzy" i kolejne odcinki "Na Wspólnej" - jesień tego roku należeć będzie w telewizji TVN do kontynuacji lubianych i sprawdzonych formatów. Po wakacjach na antenie stacji pojawi się tylko jeden nowy serial - opowiadająca o życiu uczniów gimnazjów i liceów "Szkoła" .

 • "Taniec z gwiazdami" z liderem zespołu Weekend?

  Lider i wokalista grupy Weekend Radek Liszewski przyznaje, że otrzymał propozycję występu w pierwszym sezonie emitowanego przez Polsat "Tańca z gwiazdami". Piosenkarz nie mógł wtedy wystąpić w programie z powodu natłoku zajęć, ale nie wyklucza udziału w kolejnej edycji show.

 • Anna Dereszowska dostała propozycję "napisania książki"

  Gra w filmach i serialach, śpiewa, nagrywa płyty. Niedawno Anna Dereszowska (37 l.) otrzymała kolejną zaskakującą propozycję.

 • Józef Pawłowski warszawskim łobuzem

  Po występie w "Mieście 44" Józef Pawłowski przyjął propozycję zagrania w kolejnej produkcji osadzonej w czasach międzywojennych. W serialu biograficznym o Eugeniuszu Bodo wcieli się w postać warszawskiego łobuza, który zaprzyjaźnił się z głównym bohaterem.

Zdjęcia na temat: kolejne propozycje
Wideo na temat: kolejne propozycje
 • Natalia Siwiec czeka na propozycje: Jestem głodna teatru

  Natalia Siwiec ma nadzieję na dalszą karierę aktorską. Obecnie występuje w rewii Teatru Sabat i jednym spektaklu teatralnym, liczy jednak na kolejne propozycje.

 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Joanna Moro: jestem marionetką w rękach reżysera

  Joanna Moro po głośnej kreacji w serialu o Annie German czeka na kolejne równie atrakcyjne propozycje zawodowe. Na razie skupia się na pracy w teatrze. Pytana, czy przyjęłaby każdą rolę, nawet tę najbardziej kontrowersyjną, potwierdza, podkreślając, że jest jedynie "marionetką w rękach reżysera i gra to, co się jej każe". "Jestem aktorką i muszę się temu poddać, dopóki nie skończę reżyserii

 • Nie ma tego złego

  Leo marzy, aby zostać pisarzem. Jednak kolejne próby kończą się niepowodzeniami. W dodatku złośliwy los sprawia, że to jego była żona otrzymuje lukratywną propozycję wydania książki opartej na blogu o znaczącym tytule "Czemu jesteś do bani". Z kart świeżo wydrukowanego dzieła wszyscy znajomi i nieznajomi dowiadują się o pikantnych szczegółach nieudanego związku Leo. Załamany mężczyzna nie oczekuje od życia już niczego dobrego. Wtedy poznaje Colette, kobietę swoich marzeń. Niestety problem w...

Dyskusje na temat: kolejne propozycje
 • Re: "M jak miłość": Artur wywiezie Majkę za granicę?

  Zatem pasuje do takich ról jak ulał. I pewnie kolejne propozycje zawodowe będzie miał przede wszystkim do ról negatywnych. Widocznie takie role gra najlepiej.

 • Re: Pożegnanie z serialem "Talianka"

  Ma rację Joanna ,że przyjmuje propozycje, nawet te rosyjskie...Radzi sobie w nich doskonale , a serial "Talianka" był dobrym i najpopularniejszym piątkowym serialem . Z danych Nielsen Audience(...), a i w tym roku była kolejny raz nominowana. Życzymy więc powodzenia i ciekawych ról, no i czekamy na kolejne filmy i seriale z Joanna Moro.

 • Re: Ciachorowski w nowej roli. Spodoba się?

  Ścibakówna jest słabą aktorką, dlatego Ciachorowski nie odstaje, ale dziwi mnie, że ma kolejne propozycje, kompletnie nie ma energii ten facet

 • Re: Ciachorowski w nowej roli. Spodoba się?

  Ścibakówna jest słabą aktorką, dlatego Ciachorowski nie odstaje, ale dziwi mnie, że ma kolejne propozycje, kompletnie nie ma energii ten facet A mnie wcale to nie dziwi, bo bardzo lubię Ciachorowskiego oglądać! I z tego co wiem, nie ja jedna. A skoro są ludzie, którzy go lubią i chcą oglądać, to znaczy, że Tomek jest dobrym aktorem. Odbiorcy tacy jak ja, po prostu chcą kupować jego pracę i to

 • Re: Pierwsza miłość

  A ja mam propozycje na kolejne odcinki Pierwszej Milosci. A co myślicie o tym żeby Teresa matka Kingii przyjechała z tych Indii z nowym mężem i dzieckim , ponieważ przeszła na ich wiarę a tam można mieć kilka żon , no i oczywiście musiałaby zamieszkać z Markiem i Kinga a Kinga odbiła by mamusi faceta i zaszła by z nim w ciążę a na koniec okazałoby się facet zakochał się w Marku i co wy na to