• Informacje na temat:

  kolejne prywatne

Artykuły na temat: kolejne prywatne
 • Agnieszka Popielewicz-Hyży: To są sprawy bardzo prywatne

  Agnieszka Popielewicz-Hyży (32 l.) udzieliła wywiadu magazynowi "Dobry Tydzień", w którym opowiedziała m.in. o rodzicach, śląskim domu, sukcesach i córce Marcie. Gdy jednak padło pytanie o kolejne dziecko, celebrytka zakończyła rozmowę.

 • Halina Mlynkova po polsku i po czesku

  Rok 2015 dla Haliny Mlynkovej będzie czasem dużych zmian zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wokalistka chce zaistnieć na czeskim rynku muzycznym - planuje kilka koncertów w Czechach, pracuje też nad płytą w języku czeskim. Równolegle przygotowuje kolejny polski album. Mlynkova zamierza także zmienić stan cywilny i po raz drugi wyjść za mąż.

 • Andrzej Duda powraca na Instagram! Dużo prywatnych zdjęć!

  Po objęciu urzędu prezydenta Polski życie Andrzeja Dudy zmieniło się. I nie chodzi tu wcale o to, że doszły nowe prawa i obowiązki. Sporo podziało się także w sferze prywatnej.  Przede wszystkim para(...) publikował prywatne fotki. Są na nich m.in. on, jego żona oraz córka. Zobaczcie, jak wyglądali przed laty. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Agnieszka Kaczorowska odkrywa swoje kolejne twarze

  Taniec jest dziedziną bardzo aktorską, zwłaszcza w tym programie. Udział w show daje mi pełnię szczęścia, ponieważ mogę łączyć moje dwie największe pasje - przyznaje Agnieszka Kaczorowska, którą znamy też jako Bożenkę z serialu "Klan".

 • Marcin Tyszka ujawnia, jaka prywatnie jest Małgorzata Kożuchowska. Zaskoczenie?

  ...godzin gadania non stop... i sporo prosecco tak że głowa dziś boli".  Ostatnio fotograf posunął się jeszcze dalej. Zdradził kolejne sekrety ich relacji i to podczas rozmowy z dziennikarzami...

 • "Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1" : Kolejny raz o symbolu rewolucji

  Ostatnia część trylogii "Igrzyska śmierci" pod tytułem "Kosogłos", której scenariusz powstał na podstawie bestsellerowych książek autorstwa Suzanne Collins, została podzielona na dwie części. Pierwsza z nich ma być jedynie przygotowaniem, preludium przed ostateczną rozgrywką pomiędzy rebeliantami a wierchuszką bezwzględnego prezydenta Snowa.

 • Jaki Kamil Stoch jest prywatnie? Rodzina odsłania jego nieznaną twarz!

  Jaki Kamil Stoch (30 l.) jest prywatnie? To pytanie zadaje sobie rzesza fanów skoczka. Rąbka tajemnicy uchyla... jego rodzina! W wywiadzie rodzice oraz siostry sportowca opowiedzieli o nieznanej stronie Kamila. Lubi porządek, czyta sporo książek, ale jest też... niezdarny i wiecznie się o coś obija! Oto kulisy życia mistrza olimpijskiego.

 • Dlaczego gwiazdy robią sobie nagie zdjęcia?

  Kim Kardashian ma pełne prawo - nie mniejsze niż moje czy twoje - do robienie sobie nagich zdjęć prywatnie i oczekiwania, że pozostaną one prywatne.

 • Rio 2016: Monika Ciaciuch, Agnieszka Kobus, Asia Leszczyńska, Maria Springwald - takie są prywatnie

  Wreszcie mamy kolejny medal na igrzyskach olimpijskich w Rio! Brązowy krążek zdobyły Monika Ciaciuch (24 l.), Agnieszka Kobus (26 l.), Joanna Leszczyńska (27 l.) i Maria Springwald (25 l.). W finale A czwórki podwójnej podczas regat wioślarskich Polki uplasowały się tuż za Niemkami i Holenderkami. Wszyscy piszą o ich sukcesie sportowym, ale jakie nasze medalistki są prywatnie?

 • Liroy kończy karierę

  Kielecki raper oświadczył na Facebooku, że życie zawodowe przegrało z życiem prywatnym.

Zdjęcia na temat: kolejne prywatne
Wideo na temat: kolejne prywatne
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1610.

  Grażyna i Małgorzata zgodnie otaczają troską przebywającego w szpitalu ukochanego, czym wprawiają Tolka w osłupienie. Na prośbę Koszyka Stefan przeprowadza prywatne śledztwo. Bożena źle się czuje, a lekarz stwierdza zbyt wolne tętno u jej nienarodzonego dziecka. Podczas kolejnego spotkania z Angelą Kajtek próbuje posunąć się krok dalej niż tylko pocałunki. Napotyka na opór dziewczyny, która

 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1934.

  Aldona dowiaduje się od Reginy, że Adam nie żyje i boi się, że to Borys pomógł mu umrzeć. Klara nie ustaje w poszukiwaniach młodego pisarza Winicjusza Ziemińskiego i wkrótce odbiera ważny telefon. Agata po raz kolejny wpada na Patryka. Chłopak jest zainteresowany Pyrką, która wyznaje, że emocjonalnie nadal tkwi w poprzednim związku. Bożena jedzie na kolejne zlecenie poza Warszawę. Bilski i Celina

 • W ciemność. Star Trek

  Dzielna załoga Enterprise musi zmierzyć się z zagrożeniem dla całej Federacji, które, jak się okazuje, ma swoje źródło w jej własnych szeregach. Kapitan Kirk (Chris Pine), mając również prywatne rachunki do wyrównania, dowodzi polowaniem na człowieka będącego jednoosobową bronią masowej zagłady. Droga wiedzie do rozdartego wojną świata, gdzie przyjaźń i lojalność Kirka oraz jego załogi będzie wystawiona na ciężką próbę.

Dyskusje na temat: kolejne prywatne
 • Re: "M jak miłość": Tomek oszaleje z zazdrości!

  czym zmonopolizują rynek wykańczając uprawy organiczne i lokalne. Pod pretekstem ochrony, wtłoczą w nasze dzieci kolejne szczepionki unikając wszelkiej odpowiedzialności za powikłania, zaś prywatne