• Informacje na temat:

  kolejne rekordy

Artykuły na temat: kolejne rekordy
 • "Simpsonowie" biją kolejne rekordy

  Minie jeszcze sporo czasu zanim widzowie pożegnają się z Homerem, Bartem, Lisą, Maggie i Marge. Stacja Fox zamówiła kolejne dwie serie "Simpsonów", co oznacza, że łącznie wyemituje 30 (!) sezonów o przygodach tych popularnych bohaterów.

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

 • "Gra o tron": Serial bije kolejny rekord

  Amerykańscy widzowie kochają "Grę o tron". Jak informuje USA Today serial po raz kolejny bije rekordy oglądalności.

 • "Rolnik szuka żony" bije rekordy popularności

  Program "Rolnik szuka żony", który w niedzielne wieczory emituje telewizyjna Jedynka, ogląda już ponad 4 miliony widzów. Żaden program nie może się pochwalić tak liczną widownią.

 • "Gra o tron" z kolejnym rekordem!

  Finał „Gry o tron” pobił swój własny rekord oglądalności.

 • Nigel Kennedy zagra Jimiego Hendrixa na Gitarowym Rekordzie Guinnessa

  1 maja podczas bicia Gitarowego Rekordu Guinnessa we Wrocławiu po twórczość Jimiego Hendrixa sięgnie brytyjski skrzypek Nigel Kennedy wraz z muzykami, z którymi współtworzy Hendrix Project.

 • "Policjantki i policjanci" z kolejnym rekordem!

  16 kwietnia produkcja po raz pierwszy pokonała próg dziesięcioprocentowego udziału w grupie 16-49, uzyskując średni wynik odcinka 10,3 proc. Tego dnia w paśmie emisji serialu TV4a była najlepiej oglądaną stacją tematyczną.

 • Kim Kardashian: Kolejna kontrowersyjna okładka

  Nowy rok Kim Kardashian zaczyna od kolejnego skandalu. Celebrytka ubrana w kolekcję Prady na okładce magazynu "LOVE" wygląda jak czarnoskóra kobieta.

 • "Policjantki i policjanci": Hit TV4 pobił kolejny rekord oglądalności

  Serial zyskał ok. 630 tys. widzów w stosunku do ubiegłego roku. 1 grudnia ruszają zdjęcia do kolejnego, czwartego już sezonu, którego akcja będzie toczyła się we Wrocławiu. Producentem serialu jest(...) odcinki. Dzielne patrole ukochanych przez widzów policjantów wyszły na ulice miasta, aby z narażeniem własnego życia łapać przestępców i pomagać zwykłym ludziom. Na widzów czekały kolejne...

 • Serial, który podbił serca Włochów

  Rekordy popularności bije we Włoszech serial "Braccialetti rossi" ("Czerwone bransoletki") emitowany na antenie telewizji RAI. Kolejne odcinki drugiej już serii opowieści o dzieciach i nastolatkach walczących z rakiem i innymi ciężkimi chorobami ogląda 6-7 milionów osób.

Zdjęcia na temat: kolejne rekordy
Wideo na temat: kolejne rekordy
 • Finałowy odcinek IV sezonu „Gry o tron" obejrzało 7,1 miliona widzów. Był to najlepszy pod względem oglądalności sezon dla twórców serialu. Według rankingu HBO „Gra o tron" przebiła popularnością „Rodzinę Soprano". Stacja HBO przedłużyła licencję na emitowanie kolejnych dwóch sezonów serialu

 • "Świat według Kiepskich": To już 20 lat z serialem!

  Bijący rekordy popularności sitcom „Świat według Kiepskich” powróci na antenę Telewizji Polsat wiosną 2019 r. We wrocławskiej siedzibie ATM Grupa rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych premierowych odcinków. Co wydarzy się wiosną w serialu? U Paździochów pojawi się dziecko! Czy któreś z małżonków dopuściło się zdrady? O tym, ale i nie tylko opowiada serialowa Paździochowa, czyli Renata Pałys

 • Jimmy Kimmel zostanie ojcem po raz trzeci!

  Jimmy Kimmel to jedna z najpopularniejszych gwiazd telewizji w Stanach. Jego talk-show bije rekordy oglądalności. Nic więc dziwnego, że informacja o tym, że kolejny raz zostanie ojcem wywołała w USA wielkie zainteresowanie. Matką dziecka jest jego poślubiona w 2013 roku żona, Molly McNearney. Będzie to ich pierwsze wspólne dziecko. 46-letni komik ma już dwoje dorosłych dzieci z poprzedniego

Dyskusje na temat: kolejne rekordy