• Informacje na temat:

  kolejne semestry

Artykuły na temat: kolejne semestry
 • Krzysztof Globisz: Pojawiły się kolejne kłopoty ze zdrowiem!

  Ostatnie tropikalne upały spowodowały, że Krzysztof Globisz (62 l.) nie czuł się najlepiej. Pojawiły się kłopoty ze zdrowiem. Aktor powinien oszczędzać siły.

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

 • Szkoła

  Nowy uczeń klasy 2b gimnazjum, Michał Gajek, od początku roku ma złe oceny z większości przedmiotów. Grozi mu jedynka z biologii na koniec semestru, dlatego...

 • Sara May: Terapia słońcem

  23-letnia Sara May to nowa postać na naszej scenie popowej. Na jej debiutanckiej płycie, zatytułowanej po prostu "Sara May", znalazło się 11 tanecznych piosenek, z elementami soulu, dance i funky. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledyski do dwóch promujących album nagrań: "C'est La Vie" i "All Alone". A opowiedziała nam o nich sama Sara.

 • Urodził się 5 sierpnia 1947 roku w Gołkowicach. Jest rodowitym Ślązakiem, do PWST w Krakowie dostał się z zastrzeżeniem, że w ciągu pierwszego semestru nauczy się poprawnie mówić po polsku.

 • Method Man i Redman zagrają w filmie

  Method Man i Redman, jedni z najbardziej kontrowersyjnych amerykańskich raperów, zagrają razem w filmie. Artyści wystąpią w obrazie "How High", którego reżyserem prawdopodobnie będzie Jesse Dylan.

 • Urodził się 5 sierpnia 1947 roku w Gołkowicach. Jest rodowitym Ślązakiem, do PWST w Krakowie dostał się z zastrzeżeniem, że w ciągu pierwszego semestru nauczy się poprawnie mówić po polsku.

 • Żartowano z gwiazdy Harryego Pottera

  Emma Watson, gwiazda filmów o Harrym Potterze, zmienia uczelnię. Od jesieni aktorka nie będzie już uczęszczała na prestiżowy Brown University.

 • ​Pięć ostatnich spotkań w "Szkole życia"

  .... Okazuje się, że chłopak nie potrafi wybaczyć swojej mamie tego, że zostawiła go i wyjechała na stałe do Anglii...  Na kolejne odcinki "Szkoły życia" telewizyjna Dwójka zaprasza w tym tygodniu...

 • Maria Niklińska: Kariera w Hollywood?

  Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", ma wszystko to, czym szczycą się jej rówieśnice robiące karierę w Hollywood - talent, urodę, ciekawą osobowość. W dodatku świetnie mówi po angielsku i gdyby tylko chciała, mogłaby wyruszyć na podbój Ameryki...

Wideo na temat: kolejne semestry
 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...

 • W jego oczach

  Leonardo jest niewidomym nastolatkiem, który chciałby uniezależnić się od swojej nadopiekuńczej mamy. Planuje wyjechać na semestr do zagranicznej szkoły, co nie do końca podoba się jego przyjaciółce Giovanie. Kiedy w klasie pojawia się nowy uczeń Gabriel, Leonardo doświadcza uczucia, które każe mu przemyśleć jeszcze raz plany związane z wyjazdem.