• Informacje na temat:

  kolejne spekulacje

Artykuły na temat: kolejne spekulacje
 • Victoria Beckham i David Beckham ucięli medialne spekulacje dotyczące ich rozwodu, pojawiając się w poniedziałek 8 lutego w otoczeniu fotoreporterów w jednej z restauracji w Nowym Jorku. Czy to uciszy brukowce, które wieszczą koniec ich związku po 16 latach małżeństwa?

 • Kim Kardashian: Kolejna kontrowersyjna okładka

  Nowy rok Kim Kardashian zaczyna od kolejnego skandalu. Celebrytka ubrana w kolekcję Prady na okładce magazynu "LOVE" wygląda jak czarnoskóra kobieta.

 • Beyonce: Kolejne spekulacje na temat jej ciąży!

  W małżeństwie Beyonce (32 l.) i Jaya Z (44 l.) znów dobrze się dzieje. Pojawiają się kolejne doniesienia, że para spodziewa się drugiego dziecka!

 • "The Voice of Poland": To już pewne, Magdalena Mielcarz też odchodzi

  Muzyczny show TVP2 czeka prawdziwa rewolucja. Kolejne odejście z programu zostało potwierdzone - w kolejnej edycji nie zobaczymy Magdaleny Mielcarz w roli prowadzącej.

 • Księżna Kate na przyjęciu świątecznym. Te zdjęcia chyba utną spekulacje

  Księżna Kate (36 l.) jest w czwartej ciąży? Takie wieści obiegły zagraniczną prasę. Aż trudno uwierzyć w te doniesienia, w końcu żona księcia Williama zaledwie kilka miesięcy temu urodziła Louisa i mało prawdopodobnym było, aby na kolejne dziecko zdecydowała się tak szybko. Jednak najnowsze zdjęcia chyba rozwieją wszelkie wątpliwości. Na przyjęciu świątecznym księżna zaprezentowała się...

 • Czarnoskóry James Bond?

  Brytyjski aktor Idris Elba następnym Jamesem Bondem? Takie spekulacje pojawiły się w prasie.

 • Koniec spekulacji!? Tyle lat ma naprawdę Małgosia Rozenek-Majdan!?

  ...zdjęć udało się wyjaśnić zagadkę wieku Pani Małgosi. Myślę, że czas zakończyć spór i spekulacje na ten temat. Tak jak zapowiedziałem, dzisiaj publikuję dowód, który jest nie do podważenia(...), Małgosia nie ustosunkowała się do kolejnej wersji swojej metryki. Jedyne, co zrobiła, to zablokowała użytkownika. Wygląda na 49 lat? *** Zobacz więcej materiałów:

 • Felicity Jones w spin-offie "Star Wars Rogue One"

  Disney przedstawił plany związane z kolejnymi odsłonami filmowego uniwersum Star Wars. W grudniu 2016 roku w kinach zagości pierwszy spin-off serii - "Star Wars Rogue One".

 • Ewa Farna ucina spekulacje. Dziecka na razie nie będzie

  Ewa Farna (25 l.) w zeszłym roku wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera. Jednak okazuje się, że wcale niespieszno im do powiększenia rodziny. Wokalistka stanowczo zaprzeczyła, jakoby w niedalekiej przyszłości szykowała się do roli matki.

 • TVN: "Zero tolerancji" dla mobbingu

  Komisja ds. zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN przeprowadziła dotąd 12 rozmów z pracownikami i współpracownikami tej stacji. 16 kolejnych rozmów zaplanowano na najbliższe 10 dni - poinformowała spółka. Kontrolę w TVN rozpoczęła też PIP.

Zdjęcia na temat: kolejne spekulacje
Wideo na temat: kolejne spekulacje
 • Beata Kozidrak szczerze o wielkich zmianach w swoim życiu

  Beata Kozidrak (57 l.) powiedziała w "Dzień Dobry TVN" o zmianach w swoim życiu. Niejako potwierdziła, że jest zakochana! - Poczułam miłość, poczułam motyle w brzuchu - zdradziła wokalistka. - Jestem przykładem dla kobiet, które myślą, że już się nic nie przydarzy w ich życiu - dodała. Tłumaczyła też, że „artysta potrzebuje zmian”. Odniosła się także do spekulacji na temat tego, co łączy ją i byłego męża. „Jesteśmy przyjaciółmi, wspieramy się nadal. W przyszłym roku okrągły jubileusz,...