• Informacje na temat:

  kolejne wersje

Artykuły na temat: kolejne wersje
 • Nowe wersje starych hitów: "Nieustraszony"

  ..."Nieustraszony" na długo zapisał się w pamięci widzów. Na tyle, by lata po zakończeniu serialu mówiono o nakręceniu kontynuacji, a nawet próbowano zrealizować kolejne projekty.

 • Nowa wersja jednego z najlepszych horrorów wszech czasów

  29 maja na ekrany polskich kin wchodzi nowa wersja filmu "Duch" zatytułowana "Poltergeist". Jej producentem jest uznany twórca Sam Raimi ("Martwe zło", "Klątwa", seria "Spider-Man").

 • "Dynastia": Powstanie nowa wersja serialu?

  Moda na nowe wersje starych seriali wciąż trwa w najlepsze. Tym razem na telewizyjne ekrany ma powrócić... "Dynastia".

 • Atari Teenage Riot: Anarchiści w wersji techno

  Punk, ciężka elektronika, skrajnie lewicowe poglądy oraz bunt przeciwko odradzającemu się nazizmowi. Tak właśnie zaczęła się kariera Atari Teenage Riot.

 • Stacja NBC przygotowuje nową wersję "Nancy Drew"

  Pamiętacie jak parę miesięcy temu informowaliśmy o rozpoczęciu prac nad serialem o przygodach Nancy Drew? Jak wiecie, po nakręceniu pilota serii stacja CBS zrezygnowała z kontynuowania zdjęć, jednak pomysłodawcy serialowej "Nancy Drew" nie złożyli broni.

 • "Holizm" jest jak pudełko smacznych czekoladek. Odnajdzie się przy nim zarówno słuchacz, który pamięta starsze czasy, jak i osoba dopiero zaczynająca przygodę z rapem.

 • "Strefa mroku": Kultowy serial powróci w nowej wersji?

  Informację podał prezes CBS Leslie Moonves. Pierwsza seria kultowej antologii zadebiutowała na ekranach w 1959 roku i była emitowana do 1964; kolejne serie powstały w latach 1985-1989 i 2002-2003. Twórcą produkcji był Rod Serling. Jak podaje The Hollywood Reporter showrunnerem i scenarzystą nowego sezonu ma zostać Marco Ramirez ("Daredevil", "Synowie anarchii"). W pierwszej serii "Strefy mroku...

 • Audioriver 2015: Kolejni wykonawcy ogłoszeni

  Płocki festiwal ogłasza kolejnych artystów, którzy wystąpią w Płocku w dniach 24-26 lipca. Na Audioriver zagrają m.in.: High Contrast, Roni Size, Icicle oraz Audion.

 • "Przez 24 godziny": Nowa wersja w planach?

  Stacja FOX nie rezygnuje z pomysłu zrealizowania nowej wersji serialu "Przez 24 godziny". Tym razem w planach jest nakręcenie nowej serii, bez udziału Kiefera Sutherlanda.

 • "Fru!": Katarzyna Kwiatkowska biedronką

  Znana z błyskotliwych ról komediowych, niekwestionowana mistrzyni parodii Katarzyna Kwiatkowska, to kolejna z gwiazd polskiej wersji językowej "Fru!".

Zdjęcia na temat: kolejne wersje
Wideo na temat: kolejne wersje
 • Weronika Rosati wycięta z kolejnego filmu!

  W obsadzie serialu „Dziecko Rosemary” w reżyserii Agnieszki Holland znaleźli się polscy aktorzy: Wojciech Pszoniak i Weronika Rosati. Reżyserka ubolewa, że sceny z udziałem tej ostatniej zostały niemal w całości wycięte z ostatecznej wersji.

 • "Stranger Things": Eleven jako Buffy?

  Internet powoli podbija kolejny, fanowski serialowy mashup. Jeden z użytkowników serwisu YouTube przygotował nową wersję czołówki serialu "Stranger Things" wykorzystując motyw muzyczny z "Buffy: postrach wampirów". Jak mu wyszło? Naszym zdaniem fenomenalnie.

 • Magda Mołek tego po urodzeniu drugiego dziecka się nie spodziewała!

  . Jakie? "Urodzenie kolejnego dziecka bardzo mnie odmłodziło. Wróciła do tego, co robiła siedem lat temu z zupełnie innym nastawieniem. Mniej rzeczy mnie drażni, mniej mnie denerwuje" - deklaruje

Dyskusje na temat: kolejne wersje
 • Re: Nowe wersje starych hitów: "Nieustraszony"

  Jak dobrze, że te "dzieła" znikają ze stacji. Coraz mniej tego "kunsztu" aktorskiego. To było dobre dla 10, 15 latków 30 lat temu. Szkoda, że kolejne gnioty są w odwodzie.

 • Re: Joanna Koroniewska rezygnuje z dalszego ...

  A czemu niby tam musi zginac nie macie pomyslu na inna wersje no tak Mostowiacy znow beda plakac przez 30 odcinkow po co sie wysilac byle sie film krecil HEJ mam pomysl niech ona sobie tam zyje wcale nie musicie o niej wspominac a Mostowiacy niech w sadzie jablka zbieraja przez te kolejne odcinki taka wersja weselsza smierc nie jest konieczna w serialu ale ciekawe kogo jeszcze usmiercicie

 • Re: ​Ta śmierć pogrążyła w żałobie miliony fanów "M jak miłość"!

  ja też prawie umarłam...ze śmiechu! już mogli się na jedno zdecydować, czy nie wyszło by lepiej gdyby ten tętniak po prostu jej pękł w czasie jazdy albo gdziekolwiek? a jak chcieli wersje z wypadkiem(...) wersja komediowa. ale oni nie mają zamiaru przestać tego kręcić. siostry mostowiaczki odchodzą z serialu jedna za drugą, aż się boję jakie będą kolejne gwiazdy w obsadzie m kiedy teraz myslę ile cennego