• Informacje na temat:

  kolejne wyzwanie

Artykuły na temat: kolejne wyzwanie
 • Agata Buzek stoi przed wielkim wyzwaniem! Chodzi o dzieci Braciaka!

  Długo ukrywany przed światem romans aktorskiej pary trzyma się coraz mocniej. Choć Agacie Buzek i Jackowi Braciakowi nie brak temperamentu i chwilami od emocji między nimi aż iskrzy, są razem od niemal roku. Ważną decyzją, podjętą kilka miesięcy temu, było wspólne zamieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Teraz przed zakochanymi kolejne odpowiedzialne i wyjątkowo trudne wyzwanie. Jak się...

 • Rafał Brzozowski: Rok pełen wyzwań

  Chociaż w "SuperSTARciu" zajął drugie miejsce, to jest jednym z największych wygranych tego show. Teraz Rafał Brzozowsk marzy o odpoczynku, ale potem wraca do gry!

 • Joanna Brodzik: Przed nią nowe wyzwanie!

  Niedługo Joanna Brodzik obchodzić będzie 45. urodziny. Być może zajrzy tego dnia do albumu ze swoimi zdjęciami sprzed lat.  "Patrzę na nie i widzę, że ciągle się zmieniam. Jestem kobietą z przyzwoleniem na to, by przeżywać kolejne otwarcia na dojrzałość, na przemijanie" – stwierdziła w niedawnym wywiadzie i dodała, że jest też gotowa, by – to jej słowa – wejść w przestrzeń świadomej kobiecości...

 • Anna Guzik czeka na nowe wyzwania

  Ostatnio Annę Guzik prześladuje... miłość. W ubiegłym roku stanęła na ślubnym kobiercu, a teraz, w 10. urodziny serialu, dołączyła do obsady "Pierwszej miłości".

 • ...miała po raz pierwszy zaprezentować dzieciakom w jednej z warszawskich klubokawiarni. To już kolejne widowisko, jakie w ciągu ostatnich lat wyreżyserowała z myślą o najmłodszych widzach. I kolejne, do(...) i zaproponował cykl koncertów w Kanadzie i USA - wspominała aktorka. Widowisko "Oklaski, ach, oklaski" zostało owacyjnie przyjęte przez publiczność. - Mamy już pomysły na kolejne spektakle - mówiły półtora roku...

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • Edyta Pazura nie oszczędza się w ciąży! To dla niej nie lada wyzwanie!

  Cezary Pazura (55 l.) i jego żona nie posiadają się ze szczęścia, że już niedługo powitają swoje kolejne dziecko na świecie. Para ogłosiła tę radosną wiadomość pod koniec grudnia 2017 roku. Od tamtej pory żona aktora co jakiś czas chwali się ciążowymi zdjęciami, a ostatnio podczas premiery filmu "Pitbull. Ostatni pies" chętnie pozowała na ściance, eksponując swoje kształty. Ale ciąża to niestety...

 • Patricia Kazadi jako tahitańska piękność

  Przed Patricią Kazadi kolejne wyzwanie. Zagra tahitańską aktorkę, Reri, ukochaną Eugeniusza Bodo, w serialu o życiu międzywojennego gwiazdora. Natomiast w połowie czerwca na festiwalu w Opolu da upust swojej muzycznej pasji.

 • Jarosław Bieniuk: pierwsza taka decyzja po śmierci Ani Przybylskiej. Piłkarz podjął wyzwanie!

  Jarosław Bieniuk (37 l.), były piłkarz i dyrektor piłkarskiej akademii Lechii Gdańsk, codziennie przekonuje się, że nie jest łatwo wychowywać samemu troje dzieci. Niebawem przed sportowcem kolejne wyzwanie!

 • Tomasz Kot ogolił głowę do roli

  Przed Tomaszem Kotem kolejne aktorskie wyzwanie. Właśnie bierze udział w zdjęciach do komediodramatu "Życie jest piękne", w którym gra pierwszoplanową rolę. Film inspirowany jest historią zmarłego w 2009 r. aktora Tadeusza Szymkowa.

Zdjęcia na temat: kolejne wyzwanie
Wideo na temat: kolejne wyzwanie
 • Mateusz Banasiuk: Pływa, biega i… czeka na kolejne wyzwania

  Aktor, który okazał się najlepszym zawodnikiem naszej drużyny na II Biegu Konstancińskim, opowiedział o swoich sportowych pasjach, wyznał, że w trudnych scenach nie potrzebuje dublera i zdradził, o jakiej roli marzy.

 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Rafał Maślak: Największe wyzwanie to cierpliwość i wyrażanie emocji

  Model twierdzi, że praca na planie serialu „Na sygnale” była dla niego ciekawą przygodą. Ma też nadzieję, że jego wątek zostanie rozbudowany i będzie pojawiał się także w kolejnych odcinkach. Maślak nie ukrywa jednak, że aktorstwo nie jest łatwym zawodem, wymaga bowiem dużo cierpliwości i umiejętności wyrażania emocji.

 • Za jakie grzechy

  Tryskająca fantastycznym humorem, najnowsza komedia romantyczna z Renee Zellweger ("Dziennik Bridget Jones", "Wzgórze nadziei", "Do diabła z miłością", "Chicago") w roli głównej. Przebojowa i atrakcyjna Lucy Hill (Renee Zellweger) jest ambitnym pracownikiem dużej firmy w Miami. Bogate życie zawodowe i regularny awans jest dla niej celem, który chce osiągnąć za wszelka cenę. Pewnego dnia, nie wiedząc w co się pakuje, bez namysłu przyjmuje kolejne służbowe polecenie mające być stumilowym...

Dyskusje na temat: kolejne wyzwanie
 • Re: "Ranczo": Wielkie wyzwanie

  Oglądam Ranczo od pierwszego odcinka. Pamiętam jak Brutter z Niemczukiem argumentowali decyzję o tym, że nie chcą Rancza rozwlekać. I trzeba przyznać, że kolejne 4 serie udało im się "przeciągnąć", jednak 9 serią pokazali, że zwyczajnie format się wyczerpuje. O 10 lekko się obawiam, że polityka nas "zajedzie".

 • Re: "Ranczo": Wielkie wyzwanie

  karierę w kraju i za granicą, gdzie i kogo jeszcze może zachwycić swoim malarstwem? To nie sztuka dołożyć do serialu kolejne postaci i wątki niezwiązane z głównymi bohaterami (jak w ,,Klanie", Mjm" itd

 • Re: "Na Wspólnej": Niewykorzystany potencjał Sylwii Gliwy

  Sesja udana, może kolejne wyzwanie czas podwyższyć poprzeczkę i wystąpić w mom porn, to też dobrze wpływa na psychikę i dowartościowanie się. Mówią żeby być uniwersalnym w dzisiejszych czasach i nie spoczywać na laurach.

 • Re: „Korona królów”: Małgorzata Kożuchowska zagra królową Bonę?

  Pani Kożuchowska powinna podjąć się tego. Zmierzyć się z kreacją Aleksandry Śląskiej to dla aktorki wyzwanie nie lada,........ ale czy nie o to chodzi w prawdziwym aktorstwie ? ......a tvn cóż, może jedynie kolejne urodziny Fullera zaproponować ?