• Informacje na temat:

  kolejne zadania

Artykuły na temat: kolejne zadania
 • Marta Kaczyńska musiała poradzić sobie z kolejnym zawodem. Kim jest mężczyzna, który zadał jej cios?

  Kolejny mężczyzna ją zawiódł. Ale tak jak krótka była to znajomość, tak szybko Marta Kaczyńska (37 l.) stanęła na nogi. Sił dodał jej wspaniały urlop z córkami. Z jednego z tygodników możemy dowiedzieć się nieco więcej na temat przyjaciela, z którym widywano ją jeszcze niedawno.

 • Oscary 2015: Znamy kolejne muzyczne szczegóły oscarowej gali!

  Oscarowa noc coraz bliżej, a producenci wielkiej gali zdradzają kolejne tajemnice! Okazuje się, że na święcie kina zaśpiewa amerykański piosenkarz R&B John Legend. Specjalnie napisaną na tę okazję piosenkę wykona też... prowadzący, czyli Neil Patrick Harris.

 • Alicja Bachleda-Curuś ulegnie żądaniom Colina?

  ...zaniepokojony jest jej inwestycją w apartament w jednej z dzielnic Krakowa. Dlatego nie zgadza się na kolejne wyjazdy Henry’ego do Polski, żądając, by chłopiec częściej bywał u niego, aby mógł pilnować jego...

 • Ewa Wachowicz w "Hell's Kitchen"

  Przed uczestnikami "Hell's Kitchen" kolejne zadanie. W ocenie dań i serwisu Wojciechowi Modestowi Amaro pomoże Ewa Wachowicz. Jurorka "Top Chef" i gospodyni programu "Ewa gotuje" zdradziła przy okazji, jakich dań nie spróbuje już nigdy więcej w życiu.

 • Agata Kornhauser-Duda zadała szyku na koncercie

  16 października br. minęło 40 lat od wyboru Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Rocznicę tę celebrowano w całym kraju, a szczególnie w Krakowie, z którym Jan Paweł II był bardzo związany. Zaprezentowano wizualizacje oraz odrestaurowane słynne Okno Papieskie, a na Rynku Głównym odbył się koncert poświęcony pamięci papieża. W uroczystościach uczestniczyli mieszkańcy miasta, turyści oraz para prezydencka. Agata Kornhauser-Duda (46 l.) po raz kolejny nie zawiodła strojem. W ciemnym komplecie i...

 • Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz gośćmi "Top Chef"

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" uczestników czekają trudne zadania, w których niełatwo o pomyłkę. Który z kucharzy zaliczy wpadkę? Umiejętności zawodników oceniały będą Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz.

 • SE: Weronika Rosati żąda 22 tys. złotych alimentów? Aktorka wszystkiemu zaprzecza

  Weronika Rosati (35 l.) znalazła się na wojennej ścieżce z byłym partnerem i ojcem swojej córki Elisabeth. Według informacji "Super Expressu" aktorka walczy o gigantyczne alimenty dla dziewczynki. Sama zainteresowana zaprzecza tym doniesieniom.

 • Tysiące dolarów za słuchanie Nickelback przez tydzień

  Ludzka kreatywność nie zna granic. Najlepszym przykładem jest Jesse Carey, ochotnik, który rozpoczął specyficzną akcję crowdfundingową. Jego zadaniem jest słuchanie zespołu Nickelback przez 168 godzin.

 • Małgorzata Rozenek zadała szyku w ambasadzie USA! Fani krytykują jej kreację!

  Małgorzata Rozenek-Majdan (po trzydziestce) pojawiła się wraz z mężem w ambasadzie USA, by świętować tam Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Oczywiście celebrytka skradła show, choć pani ambasador też nieźle zaszalała...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Agnieszka Chylińska w nowej odsłonie!

  Już w najbliższą sobotę, 14 marca, widzowie Polsatu obejrzą drugi odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tym razem jeden z uczestników show otrzymał nie lada zadanie. Zresztą zobaczcie sami!

Zdjęcia na temat: kolejne zadania
Wideo na temat: kolejne zadania
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2786-2789.

  Michał kolejny raz żąda, by żona zwolniła Tymona. Kinga nie może tego zrobić ze względu na kontynuację ich wspólnej kampanii. Michał nie odpuszcza – zabiera syna i wyjeżdża! Tymczasem Maciej wręcza żonie dowody jej zdrady - chce wiedzieć czyje dziecko Roma urodzi.

 • TVN depiluje swoich pracowników

  Ula Chincz z "Dzień Dobry TVN" przygotowała dla dziennikarza Marcina Sawickiego i kierowników produkcji Bartosza Sobkowiaka oraz Piotra Plebańczyka kolejne kobiece zadanie - depilację. Jak to wyzwanie znieśli znani panowie? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Anna Samusionek o filmie "Smoleńsk"

  Mam nadzieję, że „Smoleńsk” będzie dobrym filmem od strony artystycznej – podkreśla Anna Samusionek. Twierdzi, że nie zagrała w filmie Antoniego Krauze, ponieważ podziela opinię części społeczeństwa co do zamachu w Smoleńsku. Dla niej udział w produkcji był tylko kolejnym zadaniem aktorskim. Gwiazda „Na Wspólnej” cieszy się też z możliwości współpracy z Antonim Krauze.