• Informacje na temat:

  kolejne zmartwienia

Artykuły na temat: kolejne zmartwienia
 • Anna Głogowska ma powody do zmartwień? Chodzi nie tylko o stan zdrowia

  W Polsacie ruszyły przygotowania do startującej w marcu kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Nazwisko Anny Głogowskiej nie pojawiło się jednak na liście zaproszonych do uczestnictwa gwiazd, choć(...) Kuszewskim (41 l.). Kiedy trzy lata później taneczne show weszło do ramówki Polsatu, na kolejne kilka edycji została jego gospodynią.   Odeszła wiosną ubiegłego roku. Władze stacji uznały, że świeża...

 • Litewska kinematografia na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Gościem tegorocznego cyklu "Spojrzenie na..." będzie kinematografia litewska. W trakcie 55. Krakowskiego Festiwalu Filmowego zaprezentowane zostaną najnowsze filmy dokumentalne i krótkometrażowe naszych wschodnich sąsiadów, a polscy i litewscy filmowcy spotkają się na specjalnej konferencji branżowej.

 • Krystyna Janda ma kolejne kłopoty z fundacją!

  Słynna aktorka znowu ma powody do zmartwienia.  Jak dowiedział się "Dobry Tydzień", w tym roku nie będzie można wesprzeć jej Fundacji Na Rzecz Kultury 1% podatku.  Okazało się, że sprawozdanie z działalności organizacji za rok 2015 zostało złożone z trzydniowym opóźnieniem, co spowodowało, że nie może ubiegać się o ten datek.  "Szkoda, że tak się stało. Chętnie podarowałabym jeden procent...

 • Francuski pisarz znika bez śladu. Co się naprawdę wydarzyło?

  W 2011 roku, w środku trasy promocyjnej swojej nowej książki "Mapa i terytorium", jeden z najgłośniejszych współczesnych pisarzy - Michel Houellebecq - zaginął bez wieści. We wrześniu pisarz nie dotarł na serię zaplanowanych wcześniej spotkań z czytelnikami w Holandii i Belgii. Zarówno francuski wydawca Houellebecqa, jego agent oraz tłumacz, jak i współorganizatorzy trasy nie mieli pojęcia, co się stało z pisarzem, ani gdzie on przebywa. Przyznali, że nie mieli z nim kontaktu od ponad 3...

 • Cezary Pazura jednak nie straci pracy! Będą kolejne odcinki "Aż po sufit"

  Cezary Pazura (53 l.) miał powody do zmartwienia. Media donosiły, że serial z jego udziałem może wkrótce zniknąć z anteny i artysta straci pracę. Jednak teraz może odetchnąć z ulgą!

 • "Taniec z gwiazdami" [9. odcinek]: Półfinał bez Banasiuka

  Mateusz Banasiuk i Hanna Żudziewicz nie wygrają "Tańca z gwiazdami". Para musiała się pożegnać z show w ćwierćfinałowym odcinku.

 • Olga Bończyk: Kolejny cios dla aktorki

  Olga Bończyk (50 l.) nie została zaproszona do udziału w festiwalu poświęconemu Zbigniewowi Wodeckiemu (†67), mimo że w ostatnich latach była najbliższą przyjaciółką gwiazdora.

 • Disco nad Wisłą, głosy w głowie

  Pełna gwiazd filmu i muzycznej sceny komedia "Disco polo", dramat "Dwa dni, jedna noc", z nominowaną do Oscara Marion Cotiilard w roli głównej, oraz thriller "Głosy", pierwsza anglojęzyczna produkcja Marjane Satrapi - to najgłośniejsze z premier tego tygodnia.

 • Maryla Rodowicz: kolejne problemy piosenkarki

  Maryla Rodowicz (71 l.) nie ukrywa, że życie starszego syna spędza jej sen z powiek. Pytana, co u niego słychać, nie do końca potrafił odpowiedzieć na to pytanie. "Teraz szuka pracy. Chyba... Z tego, co wiem..." - kluczy.

 • Szymon Majewski: Rozwód z... telewizją

  Jego gwiazda zgasła nieoczekiwanie. Przestał być naczelnym showmanem kraju, ale nie wygląda na zmartwionego.

Zdjęcia na temat: kolejne zmartwienia