• Informacje na temat:

  kolejny doda

Artykuły na temat: kolejny doda
Zdjęcia na temat: kolejny doda
Wideo na temat: kolejny doda
 • Doda ostro wypowiedziała się o byłym partnerze: "to musi psychiatra stwierdzić"

  Doda (35 l.) i Emil Haidar rozstali się ze sobą w 2015 roku. Jednak w ostatnim czasie za sprawa zbliżającego się procesu sądowego pomiędzy parą po raz kolejny zrobiło się gorąco. Rabczewska podczas ostatniego wywiadu nie szczędziła mocnych słów w kierunku byłego faceta...

 • Doda i Emil Haidar wkrótce spotkają się w sądzie! „Będą wychodziły nowe fakty”

  Doda i Emil Haidar rozstali się w 2015 roku. Jednak do dziś toczą ze sobą batalię sądową. Już wkrótce ponownie spotkają się na sali rozpraw, aby rozwikłać kolejne problemy. Podczas ostatniego wywiadu Rabczewska opowiedziała nam, jak wyglądają przygotowania i dlaczego to tak długo trwa.

 • Doda jurorką "The Voice of Poland"? Mamy komentarz!

  Niedawno prezes Kurski pochwalił się, że pertraktuje z Dodą jej udział w kolejnej edycji muzycznego show TVP. "Są prowadzone rozmowy, by zasiadła w jury jednego z programów muzycznych. Przestałem wykluczać Dodę, bo to bardzo dobra i kompletna artystka" - wychwalał ją Kurski. Rabczewska nie zaprzecza, że rozważa propozycję prezesa. Celebrytka wyznała, że bardzo lubi ten program i widziałaby się w fotelu jurora. Oznacza to, że miejsca będzie musiała jej ustąpić Maria Sadowska albo Natalia...

Dyskusje na temat: kolejny doda
 • Re: "Daleko od noszy": Doda gwiazdą serialu!

  A ty pewnie z oddziału piszesz...rozumiem marzenia o lalach i rannych mokrych prześcieradłach. Baw się dalej. Masz po prostu, kolejny atak.

 • Re: Amanda Bynes wraca na odwyk!

  Nasza kochana przez starych celebrytów Doda też ma problem! Po raz kolejny musi się dać sklonować! Szpece od klonowania nie za bardzo już chcą to robić! To już szósty jej klon w ciągu paru latek! Chyba będzie musiała zamówić sobie tylko japońską vaginkę! Podobno nie do zdarcia!