• Informacje na temat:

  kolejny genialny

Artykuły na temat: kolejny genialny
 • "Genialna przyjaciółka": Premiera 19 listopada w HBO

  ...swoją premierę już dzień później - od rana w HBO GO oraz o godz. 20:10 w HBO. Premiery kolejnych odcinków odbywać się będą według takiego samego harmonogramu -  w poniedziałki i wtorki o tej samej porze.

 • "Björk: Biophilia Live" : Muzyczny kosmos

  Ósmy album w dorobku islandzkiej wokalistki Björk, wydana w 2011 roku "Biophilia", był początkiem najbardziej imponującego multimedialnego projektu w historii muzyki popularnej. Filmowy zapis finałowego występu trwającej niemal trzy lata trasy koncertowej jest zaś genialnym zwieńczeniem całego przedsięwzięcia.

 • Justyna żyła kolejny raz zmiażdżona przez Iwonę Pavlović: Przerażasz mnie! Nie potrafisz...

  Jordan. Andrzej Grabowski z grzeczności nie chciał wyrażać swojej opinii, w przeciwieństwie do Iwony Pavlović, która kolejny raz zmiażdżyła Żyłę. "Przerażasz mnie - nie wiem co się z tobą dzieje. Nie potrafisz zrobić kroku poprawnie, wszystko zawdzięczasz Tomkowi, który jest genialny - brawa dla Tomka. On Cię trzyma, dźwiga i przestawia. Twoje nogi odmawiały posłuszeństwa. Nie ma bioder, pleców...

 • ENEMEF: Noc Oscarowa

  Przed nami kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy. Już w piątek, 20 lutego, w wybranych kinach sieci Multikino, odbędzie się ENEMEF: Noc Oscarowa.

 • Edyta Górniak: Wyciekły kolejne szczegóły jej programu. Diwa będzie dachować!?

  Edyta Górniak przez wiele miesięcy zastanawiała się, w jakim programie chciałaby wystąpić. Na genialny pomysł, który zrealizuje wspólnie z TVN-em, wpadła dzięki Allanowi. Syn pewnego dnia zasugerował jej, że powinna zrobić prawo jazdy, by zabierać go na beztroskie wycieczki po kraju. Diwa od razu stwierdziła, że będzie to strzał w dziesiątkę i obiecała po zakończeniu zdjęć podarować mu coś...

 • Recenzja Barbra Streisand "Partners": Najlepszy kotlet w mieście

  Kolejna płyta z oldiesami. Kolejna sława idzie w duety. Ciężki to chleb, bo temat wyeksploatowany. Czy Streisand sobie poradziła?

 • Mariusz Pudzianowski: Dlaczego nie przedłużono z nim kontraktu?

  Mariusz Pudzianowski (40 l.) nie poprowadzi kolejnej edycji programu „The Brain. Genialny umysł”. Tabloid dowiedział się, dlaczego!

 • "Saint Laurent" : Powrót wizjonera

  Złośliwi mówią, że trudno nadążyć za kolejnymi filmowymi biografiami tego światowej sławy projektanta. Od kilku lat francuscy filmowcy prześcigają się w tworzeniu kolejnych "obrazów" z życia wizjonera mody.

 • Wybierz najgenialniejszego naukowca!

  Trwa nasz Wielki Serialowy Plebiscyt! Cały czas macie możliwość głosowania na swoją ulubioną postać. Dziś prezentujemy wam kolejny odcinek cyklu: Genialni naukowcy.

 • Bob Marley: 10 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o królu reggae

  Gdyby żył, 6 lutego skończyłby 70 lat. Dobrze ponad trzy dekady po jego śmierci twórczość Boba Marleya wciąż inspiruje kolejne zastępy muzyków.

Zdjęcia na temat: kolejny genialny
Wideo na temat: kolejny genialny
 • Zosia Zborowska jako Tomasz Niecik w "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Narodziła się właśnie nowa gwiazda! Zosia Zborowska coraz lepiej radzi sobie w show-biznesie. I to nie tylko za sprawą znanych rodziców. Jej występ w kolejnej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" może z niej zrobić wielką gwiazdę. Wystarczy spojrzeć na to, jak genialnie wcieliła się w Tomasza Niecika! Gwiazdor disco polo doczekał się doskonałego sobowtóra!

 • "Impersonalni", sezon 2. - oficjalny zwiastun DVD

  Bez względu na to czy jesteś ofiarą czy sprawcą, znajdziemy Cię, kiedy Twój numer się pojawi. W kolejnym, trzymającym w napięciu sezonie, „Maszyna” kontynuuje swoją pracę pod okiem genialnego milionera Harolda Fincha (Michael Emerson), który we współpracy z byłym agentem CIA Johnem Reesem (Jim Cabiesel), próbuje powstrzymać potencjalne zbrodnie. Tajemniczy wrogowie z przeszłości Reese’a oraz

Dyskusje na temat: kolejny genialny
 • Re: "Belfer": Będzie kolejny sezon

  pieczynski genialny ..

 • Re: Nowości i kontynuacje TVN na jesień 2018 i wiosnę 2019

  Kolejny genialny program z reklamami 2 żubrów i braweranu co 15 minut.Za co dyrektory tej stacji biorą milionowe pensje ?

 • Re: Ranczo po raz ósmy!

  Pisząc genialny pomysł to miałam na myśli to że 8 sezon ma być ostatnim sezonem a nie to że nagrywają kolejny sezon.Jak dla mnie może być 8 i 10 i 100.

 • Re: "Ranczo": Na planie 10. sezonu

  , to już zaczęło się totalne dno. Nie może tego uratować genialny w obu rolach Cezary Żak, ani świetny Artur Barciś, czy znakomita Marta Lipińska. Prawie cała reszta, to straszliwie sztuczne(...) wzdęcia, erekcję i hemoroidy. Ale nic straconego, kolejny "sezon" przed wami, drodzy telewidzowie.

 • Re: Po zamachu na Tomka, Paulina kolejny raz...

  Aga zemrze ale genialny profesor kisiel przerobi ją na robocopa i będzie służyła w policji a Tomek będzie ją ładował. tzn, akumulatory

 • Re: Potrzebowała zmiany

  rodzinka.pl to genialny serial, każdy odcinek jest bardzo ciekawy, a Pani Małgosia gra genialnie wraz z Karolakiem! o wiele lepsza rola niż w M jak M. a co do "Licencji na wychowanie' - na początku(...) kolejny sezon :)))

 • Re: Co i kto w serialach piszczy?

  Teoria wielkiego podrywu (Big Bang Theory )genialny serial ! Fajnie wreszcie pooglądać bohaterów którzy są zabawni i sympatyczni a jednocześnie są naukowcami i mówią naprawdę sensowne rzeczy , Kolejny przykład pozytywnych seriali. Polecam wszystkim którzy sie choć trochę interesują nauką , dla mnie to miód na uszy posłuchać wreszcie informacji stricte naukowych a nie wyssanych z palca fantazji

 • Re: Prosto w serce

  Krokusa albo wymyśli kolejny genialny plan, który ma na celu poróżnić M i A.