• Informacje na temat:

  kolejny klub

Artykuły na temat: kolejny klub
 • "Barwy szczęścia": Jola sprzeda swój klub... Borysowi?

  Borys (Jakub Wieczorek) dowie się od Marioli (Agnieszka Mrozińska), że Jola (Małgorzata Potocka) zamierza sprzedać fitness klub i dojdzie do wniosku, iż to on powinien kupić firmę ciotki!

 • Sam Claflin w thrillerze "Klub dla wybrańców"

  Czy przystojniak, który rolami w hitach "Igrzyska śmierci", "Piraci z Karaibów", "Królewna Śnieżka i łowca" podbił Hollywood i rozkochał w sobie pół globu, może pozostać skromnym człowiekiem i wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia? Sam Claflin przekonuje że "tak", a kolejną okazję do spotkania z jego osobą przynosi "Klub dla wybrańców".

 • Katie Price wyrzucona z klubu nocnego!

  Celebrytka ( sprawdź! ), która prywatnie jest mamą pięciorga dzieci, znana jest głównie z wywoływania skandali, a także chwalenia się kolejnymi operacjami plastycznymi. Teraz znów jest o niej głośno, a wszystko za sprawą incydentu, który spowodowała w jednym z brytyjskich klubów nocnych. Jak donosi "Mail Online", Katie Price przez cały wieczór piła na umór. Kiedy była już mocno wstawiona...

 • "Klub dla wybrańców" : Banał w wilczej skórze

  "Klub dla wybrańców" mógłby być "Wilkiem z Wall Street", a właściwie "Wilczkiem", bo bohaterami są równie zdegenerowani, jak amerykańscy maklerzy, brytyjscy studenci. Niestety, Lone Scherfig nie ma tak ostrego pazura jak Martin Scorsese, przez co jej film ani nie szokuje, ani nie bawi.

 • Stworzyliśmy ten klub

  Serial muzyczno-komediowy opowiadający o pełnym nadziei nauczycielu, który stara się uratować szkolny chór, pomagając jednocześnie grupie utalentowanych dzieciaków. W odcinku: New Directions i Warblersi walczą razem o zwycięstwo podczas zawodów okręgowych. Tymczasem Rachel musi wybrać pomiędzy powrotem do NYADA i uczestnictwem w kolejnym przedstawieniu na Broadwayu z jej byłą miłością, Jessem St...

 • Behemoth: Kolejne protesty

  Po skutecznym odwołaniu koncertu grupy Behemoth w Poznaniu nasilają się kolejne protesty.

 • "Na Wspólnej": Kolejna awantura u Hofferów

  W kolejnych odcinkach...

 • Audioriver 2015: Kolejni wykonawcy ogłoszeni

  Płocki festiwal ogłasza kolejnych artystów, którzy wystąpią w Płocku w dniach 24-26 lipca. Na Audioriver zagrają m.in.: High Contrast, Roni Size, Icicle oraz Audion.

 • "Barwy szczęścia": Romans rodem z klubu AA?

  .... odcinku (emisja 4 marca w TVP2) Lasota nieoczekiwanie zgłosi się  do Walawskiej z prośbą, żeby poszła z nim na mityng do klubu Anonimowych Alkoholików. Marta zrobi to. Przy okazji wyzna, że nie tylko chce mu pomóc, ale też sam Marcel jej pomógł, prosząc o radę. Poczuła się potrzebna... Czyżby zanosiło się na romans rodem z klubu AA?

 • Festiwal Synestezje: Hey, Łąki Łan, Gooral, wystawy i spektakle

  6 grudnia w Klubie Studio rozpocznie się kolejna edycja dwudniowego Festiwalu Synestezje. Muzyka Plastyka Słowo.

Zdjęcia na temat: kolejny klub
Wideo na temat: kolejny klub
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1605.

  w szukaniu nowej miłości, zakłada mu profil na portalu randkowym. Artur przylatuje w końcu z Nepalu. Łamie Marcie serce, nie chcąc się widzieć z żoną i odrzucając jej pomoc. Fitness Klub Kasi wymaga inwestycji, ale Górka boi się wziąć kolejny kredyt. Alicja, słysząc o kłopotach finansowych Łukasza, oferuje mu pożyczkę.

 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • "Na dobre i na złe": Odcinek 680.

  Doktor Konica świętuje w szpitalu 40 - te urodziny Latoszek kolejny raz odwiedza klub go - go, w którym pracuje Sara tancerka, którą niedawno uratował. I gdy dziewczyna go całuje, niechcący połyka jej kolczyk... Tymczasem Lena zajmuje się pacjentem, który skarży się na omdlenia. Szczepan popełnia błąd i pozwala choremu na kilka godzin opuścić szpital tak, by mógł spotkać się na mieście z ukochaną

 • Klub Jimmy'ego

  Stworzyć młodzieżowy klub. Miejsce, w którym można się uczyć, wymieniać poglądy, otwarcie mówić o tym, co się myśli, bawić się, tańczyć. Czy to grzech? Na irlandzkiej prowincji lat dwudziestych ubiegłego wieku, nikt by się na coś takiego nie odważył. Nikt, poza Jimmym Graltonem.

Dyskusje na temat: kolejny klub
 • Re: "Barwy szczęścia": Stanisława Celińska świętuje 50-lecie pracy artystycznej

  ich los. Klub 27 to lista wybitnych twórców muzyki zmarłych w wieku 27 lat. Okoliczności śmierci wskazują na to, ze miała ona związek z ich komercyjnymi sukcesami. Czy wielki sukces w młodym wieku jest niebezpieczny dla życia i zdrowia? Wiele wskazuje na to, że jest. Sukces niezwykle trudno jest powtórzyć. Jak skomponować drugą równie chwytliwą melodię? Jak zagrać kolejny wielki przebój? - Łatwo

 • Re: Beata zaginie bez śladu...

  Do scenarzysty dlaczego nam Pan to robi - po tych przeżyciach z Ryśkiem , jego córką , Felixem który zachował sie nikczemnie teraz kolejny cios dla rodziny ,prosimy o przynajmniej miesiąc odpoczynku My przyjaciele Klanu Lubicz protestujemy prosimy o spokuj dla rodziny.

 • Re: Koniec serialu, był zbyt odważny!

  Najlepszym serialem byl "Teraz albo nigdy" lecz "Klub Szalonych Dziewic" nawet byl fajny. Czyzby mial byc kolejny sezon "Teraz albo nigdy"?