• Informacje na temat:

  kolejny komunikat

Artykuły na temat: kolejny komunikat
 • "Klan": Daniel Olbrychski nie odchodzi z “Klanu"! Jest komunikat produkcji!

  Produkcja “Klanu" zareagowała na medialne doniesienia, jakoby Daniel Olbrychski stracił rolę w najdłużej emitowanym polskim serialu w związku z zatrzymaniem go za kierownicą pod wpływem alkoholu. Nie znajduje to potwierdzenia w faktach!

 • Powstanie kolejny "Indiana Jones"!

  Kathleen Kennedy, prezes wytwórni Lucasfilm potwierdziła, że powstanie kolejny film z serii "Indiana Jones". W produkcji oczywiście zobaczymy 72-letniego Harrisona Forda. Kogo jeszcze?

 • Natalia Kukulska przeżywa bolesne chwile po raz kolejny!

  ...wizerunku artystki" - czytamy w komunikacie wytwórni.  Jednocześnie firma deklaruje chęć współpracy z panią Natalią przy wydawaniu kolejnych kompilacji utworów jej mamy. "Jesteśmy otwarci na(...).  Zamiast cieszyć się udaną trasą koncertową i przygotowywać się do kolejnych występów, Natalia Kukulska musi martwić się niepełnowartościową płytą jej mamy oraz wracać do trudnych wspomnień z dzieciństwa...

 • "Kto poślubi mojego syna?": Ruszyły castingi

  Rozpoczęły się castingi do kolejnej odsłony programu "Kto poślubi mojego syna?". Telewizja TVN pracuje nad drugą edycją popularnego show.

 • Kolejne wyróżnienie dla "Głębokiej..."

  Polski serial "Głęboka woda" w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz otrzymał wyróżnienie specjalne w konkursie Prix Europa w Berlinie. Serial TVP2 zdobył już nagrody w Chicago, Monte-Carlo i ostatnio na Prix Italia - poinformowała TVP.

 • TVN kończy współpracę z Durczokiem ze skutkiem natychmiastowym

  Spółka TVN i Kamil Durczok osiągnęli wzajemne porozumienie ws. zakończenia współpracy ze skutkiem natychmiastowym - głosi wtorkowy komunikat TVN. Komisja powołana przez TVN - podano - zidentyfikowała przypadki niepożądanych zachowań, włącznie z mobbingiem i molestowaniem seksualnym.

 • "M jak miłość": O tym już nie zapomni…

  W kolejny wtorek lekarz pomoże Adze zainstalować w pokoiku na zapleczu nowe meble... I przy okazji znów dziewczynę przeprosi - za to, jak zachował się podczas "pamiętnej" nocy, którą spędził w jej(...). A teraz wynoś się stąd, ale już! Kilka godzin później w bistro zjawi się za to Aneta - coraz bardziej zazdrosna i gotowa na wszystko, by pozbyć się "konkurencji". - Krótki komunikat: Olek to...

 • TVN: "Zero tolerancji" dla mobbingu

  Komisja ds. zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN przeprowadziła dotąd 12 rozmów z pracownikami i współpracownikami tej stacji. 16 kolejnych rozmów zaplanowano na najbliższe 10 dni - poinformowała spółka. Kontrolę w TVN rozpoczęła też PIP.

 • "M jak miłość": Sławek Uniatowski dołączył do obsady!

  Po Rafale Szatanie, to kolejny wokalista, który wystąpi serialu.

 • Molesta Ewenement: Powrót legendy polskiego rapu

  Formacja Molesta Ewenement rozpoczęła prace nad nowym albumem. Informacje te potwierdził na swoim facebookowym profilu Vienio.

Zdjęcia na temat: kolejny komunikat