• Informacje na temat:

  kolejny komunikat

Artykuły na temat: kolejny komunikat
 • "Klan": Daniel Olbrychski nie odchodzi z “Klanu"! Jest komunikat produkcji!

  Produkcja “Klanu" zareagowała na medialne doniesienia, jakoby Daniel Olbrychski stracił rolę w najdłużej emitowanym polskim serialu w związku z zatrzymaniem go za kierownicą pod wpływem alkoholu. Nie znajduje to potwierdzenia w faktach!

 • Powstanie kolejny "Indiana Jones"!

  Kathleen Kennedy, prezes wytwórni Lucasfilm potwierdziła, że powstanie kolejny film z serii "Indiana Jones". W produkcji oczywiście zobaczymy 72-letniego Harrisona Forda. Kogo jeszcze?

 • Natalia Kukulska przeżywa bolesne chwile po raz kolejny!

  ...wizerunku artystki" - czytamy w komunikacie wytwórni.  Jednocześnie firma deklaruje chęć współpracy z panią Natalią przy wydawaniu kolejnych kompilacji utworów jej mamy. "Jesteśmy otwarci na(...).  Zamiast cieszyć się udaną trasą koncertową i przygotowywać się do kolejnych występów, Natalia Kukulska musi martwić się niepełnowartościową płytą jej mamy oraz wracać do trudnych wspomnień z dzieciństwa...

 • "Kto poślubi mojego syna?": Ruszyły castingi

  Rozpoczęły się castingi do kolejnej odsłony programu "Kto poślubi mojego syna?". Telewizja TVN pracuje nad drugą edycją popularnego show.

 • Kolejne wyróżnienie dla "Głębokiej..."

  Polski serial "Głęboka woda" w reżyserii Magdaleny Łazarkiewicz otrzymał wyróżnienie specjalne w konkursie Prix Europa w Berlinie. Serial TVP2 zdobył już nagrody w Chicago, Monte-Carlo i ostatnio na Prix Italia - poinformowała TVP.

 • TVN kończy współpracę z Durczokiem ze skutkiem natychmiastowym

  Spółka TVN i Kamil Durczok osiągnęli wzajemne porozumienie ws. zakończenia współpracy ze skutkiem natychmiastowym - głosi wtorkowy komunikat TVN. Komisja powołana przez TVN - podano - zidentyfikowała przypadki niepożądanych zachowań, włącznie z mobbingiem i molestowaniem seksualnym.

 • Michał Szpak pogrążony w żałobie!

  Michał Szpak (26 l.) jest zdruzgotany. To po śmierci ukochanej mamy kolejny bolesny cios w jego życiu...

 • TVN: "Zero tolerancji" dla mobbingu

  Komisja ds. zbadania zarzutów dotyczących mobbingu i molestowania w TVN przeprowadziła dotąd 12 rozmów z pracownikami i współpracownikami tej stacji. 16 kolejnych rozmów zaplanowano na najbliższe 10 dni - poinformowała spółka. Kontrolę w TVN rozpoczęła też PIP.

 • Adam Kaszewski: Moja babcia zaginęła!

  Adam Kaszewski to polski model, który robi karierę za granicą. W kraju znany jest m.in. z teledysku Natalii Nykiel "Bądź duży". Ostatnio opublikował w mediach społecznościowych rozpaczliwy komunikat: "Moja babcia zaginęła. Pomóżcie"!

 • Molesta Ewenement: Powrót legendy polskiego rapu

  Formacja Molesta Ewenement rozpoczęła prace nad nowym albumem. Informacje te potwierdził na swoim facebookowym profilu Vienio.

Zdjęcia na temat: kolejny komunikat
Wideo na temat: kolejny komunikat
 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Wielki Gatsby

  Baz Luhrmann postanowił zmierzyć się z legendą. Twórca "Australii" i "Moulin Rouge" postanowił po raz kolejny przenieść na duży ekran powieść Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby". Główne role grają Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Tobey Maguire.

 • Mission: Impossible. Rogue Nation

  Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej. Cztery pierwsze części przebojowej serii zarobiły ponad dwa miliardy dolarów.