• Informacje na temat:

  kolejny piosenkarz

Artykuły na temat: kolejny piosenkarz
 • ..."Skoro prawdziwi piosenkarze mają opory przed przyznaniem się, że są gejami, a do tego sypią piasek w inicjatywy LGBT, krytykując chociażby marsze czy parady, to uznaliśmy, że sami musimy zostać choć na chwilę piosenkarzami" - mówią Jakub i Dawid. Ich świąteczna piosenka "Pokochaj nas w święta" powoli podbija internet.

 • Kolejny koncert w Kraków Arenie. Tym razem Eros Ramazzotti!

  29 września 2015 roku w Kraków Arenie wystąpi włoski piosenkarz Eros Ramazzotti. Koncert odbędzie się w ramach trasy "Eros World Tour 2015".

 • Menedżer nastoletniego piosenkarza pedofilem?

  Wielkopolska policja zatrzymała 30-letniego Pawła P., menedżera popularnego nastoletniego piosenkarza. W jego tablecie znaleziono dziecięcą pornografię!

 • Oscary 2015: Znamy kolejne muzyczne szczegóły oscarowej gali!

  Oscarowa noc coraz bliżej, a producenci wielkiej gali zdradzają kolejne tajemnice! Okazuje się, że na święcie kina zaśpiewa amerykański piosenkarz R&B John Legend. Specjalnie napisaną na tę okazję piosenkę wykona też... prowadzący, czyli Neil Patrick Harris.

 • Michał Piróg potwierdził swój związek z piosenkarzem!?

  ...sprawdzić, kto też może być autorem cytowanych przez Michała słów. Według ustaleń tabloidu, takie właśnie słowa wypowiedział w jednym z wywiadów... Andrzej Piaseczny! W kolejnych fragmentach możemy...

 • MTV EMA: Enrique Iglesias kolejną gwiazdą

  Podczas gali MTV EMA wystąpi latynoski przystojniak Enrique Iglesias.

 • Seal zostanie po raz kolejny ojcem!

  Piosenkarz oraz jego była żona Heidi Klum byli kiedyś uważani za jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Doczekali się trójki wspólnych dzieci. Niestety, pod koniec 2012 roku rozstali się. Modelka szybko pocieszyła się w ramionach swojego ochroniarza, a Seal był krótko w związku z Erin Cahill. Niedawno media donosiły, że związał się z byłą żoną obecnego partnera Mariah Carey, Ericą...

 • Robert Kudelski spełnia marzenie

  W "Na Wspólnej" zostaje piosenkarzem, a w życiu prywatnym Robert Kudelski chce się realizować jako reżyser musicali.

 • Sławomir Świerzyński z Bayer Full po raz kolejny został dziadkiem!

  ...piątkę. Nic na to nie poradzę i cieszę się, że mam już taką gromadkę" - wyznał piosenkarz na łamach tabloidu. Świeżo upieczonym rodzicom składamy szczere gratulacje!

 • "Taniec z gwiazdami" z liderem zespołu Weekend?

  Lider i wokalista grupy Weekend Radek Liszewski przyznaje, że otrzymał propozycję występu w pierwszym sezonie emitowanego przez Polsat "Tańca z gwiazdami". Piosenkarz nie mógł wtedy wystąpić w programie z powodu natłoku zajęć, ale nie wyklucza udziału w kolejnej edycji show.

Zdjęcia na temat: kolejny piosenkarz
Wideo na temat: kolejny piosenkarz
 • Kolejny żenujący występ Nataszy Urbańskiej!

  . Komizm w występie rósł z każdym kolejnym ruchem Nataszy oraz jej tancerek. Chwilę później na scenie pojawił się piosenkarz trzymający balon z helem. Czy Natasza może zaliczyć ten występ do udanych? (TVP

 • Zwycięzca "Mam Talent" o śmierci taty! "Na pewno czuwa nade mną"

  Jakub Herfort to dwudziestolatek spod Chodzieży, uczeń technikum gastronomicznego, który został tegorocznym zwycięzcą programu "Mam Talent". Jego wygrana wywołała burzę w internecie. Wielu nie podobało się, że show kolejny raz wygrywa kolejny piosenkarz. Reporterzy "Uwagi" odwiedzili być może przyszłego gwiazdora w jego rodzinnym domu. Kuba mieszka tam z mamą i starszym bratem. Jego tata zmarł

 • Rihanna z chłopakiem?

  Rihanna po raz kolejny pokazuje się publicznie z piosenkarzem Chrisem Brownem. Od jakiegoś czasu krążą plotki , jakoby artystka ukrywała przed światem, że jest zajęta, w obawie przed utratą fanów. Nowy Jork, 9 kwietnia.