• Informacje na temat:

  kolejny plakat

Artykuły na temat: kolejny plakat
 • Jest plakat!

  ...sezonu. Są szanse, że powróci także sama Katherine Heigl , poznamy także siostrę dr Shepharda (więc czeka nas kolejny crossover z "Prywatną kliniką"), ale co najważniejsze - od tego sezonu MerDer (dr Meredith i dr Derek) poważnie zaczną myśleć o założeniu rodziny . Podobnie do drugiej serialowej pary, która wreszcie się zejdzie ze sobą, a nawet weźmie ślub . Jak wam się podoba plakat...

 • Cannes 2015: Del Toro musi kupić garnitur, Gyllenhaal przywieźć mamie plakat

  68. edycja festiwalu filmowego w Cannes - najważniejszej imprezy kina autorskiego na świecie - rozpoczęła się, jak przed rokiem, dwoma, trzema, od wielkich nadziei i jeszcze większych oczekiwań. Początek jest dobry. Nadzieja nie umarła, a oczekiwania zostały przynajmniej częściowo zaspokojone. Wprost z Cannes dla Interii pisze Artur Zaborski.

 • Cathy odkrywa na swoich plecach kolejny guzek i postanawia go usunąć. Prosi Marlene, by po zabiegu odebrała ją za szpitala. Plakat, który wisi w gabinecie...

 • Kieliszek, wiadro i... pizza.10 najciekawszych wydań polskich płyt rapowych

  W czasach, gdy rynek muzyczny przesycony jest kolejnymi wydawnictwami, warto by album wyróżniał się nie tylko jakością, ale też stroną wizualną. Dobrze wiedzą o tym polscy twórcy rapowi, którzy od dobrych paru lat nie poprzestają tylko na dodawaniu gratisów w postaci plakatu czy wlepek. Poniżej przybliżamy wam 10 kreatywnych wydań płyt pozostających na długo w pamięci.

 • Pierwszy plakat - co o nim myślicie?

  W sieci pojawił się pierwszy plakat promujący kolejną odsłonę serialu o Spartakusie.

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • "Rosalinda": Amanci z policyjnej kartoteki

  Zdjęcia latynoskich przystojniaków widnieją w modnych magazynach i na plakatach, ale jak się okazuje, nie tylko. Część z nich może pochwalić się równie bogatą galerią w policyjnych aktach...

 • Felicity Jones w spin-offie "Star Wars Rogue One"

  Disney przedstawił plany związane z kolejnymi odsłonami filmowego uniwersum Star Wars. W grudniu 2016 roku w kinach zagości pierwszy spin-off serii - "Star Wars Rogue One".

 • Cathy odkrywa na swoich plecach kolejny guzek i postanawia go usunąć. Prosi Marlene, by po zabiegu odebrała ją za szpitala. Plakat, który wisi w gabinecie...

 • "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy": Oto nowi bohaterowie!

  W poniedziałek, 4 maja, przypada międzynarodowe święto fanów "Star Wars". W oczekiwaniu na kinową premierę filmu "Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy" możemy zobaczyć, jak prezentują się kolejni bohaterowie obrazu J.J. Abramsa.

Wideo na temat: kolejny plakat
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1897.

  uprowadzony przez dwóch osiłków. Promocja wokół filmu Pawła nabiera rozpędu do momentu, kiedy Piotr Walawski odkrywa zwiastun i plakat "Zaginionej kobiety".

 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Wielki Gatsby

  Baz Luhrmann postanowił zmierzyć się z legendą. Twórca "Australii" i "Moulin Rouge" postanowił po raz kolejny przenieść na duży ekran powieść Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby". Główne role grają Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Tobey Maguire.

Dyskusje na temat: kolejny plakat
 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  Również uważam ,że Anahi to zwykła plastikowa lalunia. A po co ten durny plakat z Anahi????!!! już chyba setki dołanczali do świata seriali ja mam tych plakatów kilka!!!!!! więc po co kolejny.????????????

 • Re: Nowy numer "Świata Seriali"

  Proszeee dajcie cos z maite peroni i williamem levy a najlepiej plakaty.Jednak większa prosbe mam żebyście dodali kolejny plakat z TRIUNFU MIŁOŚCI proszeeee ta tenelowela z maite i williamem jest the best dodajcie oni sa niesamowici a film jeszcze bardziej;))