• Informacje na temat:

  kolejny plebiscyt

Artykuły na temat: kolejny plebiscyt
 • "Policjantki i policjanci": Hit TV4 pobił kolejny rekord oglądalności

  ...1,9 mln widzów zgromadził jeden z ostatnich premierowych odcinków trzeciej serii "Policjantek i policjantów". Trzecia seria wystartowała 31 sierpnia ze świetnym wynikiem miliona widzów. W kolejnych tygodniach oglądalność ciągle rosła - średnia widownia tej serii to ponad 1,4 mln widzów!

 • Tomasz Stockinger: To Wojewódzki "wkręcił" Krystynę Jandę

  - Nie miałem nic wspólnego z żartem Kuby Wojewódzkiego - mówi Tomasz Stockinger. Dziennikarz w swoim programie radiowym próbował przekonać Krystynę Jandę, że prezydent Warszawy chce, by zrezygnowała ona z udziału w plebiscycie na głos II linii metra na rzecz gwiazdy serialu "Klan".

 • Beata Kozidrak kolejną ofiarą "dobrej zmiany"?! Jacek Kurski mści się na niej?!

  Jak każdej polskiej wokalistce, tak i Beacie Kozidrak (56 l.) zależało na występie w Opolu. Dlaczego się nie udało?

 • Grażyna Torbicka: Dziewczyna Jamesa Bonda

  18. galę Telekamer poprowadzi ulubiony duet Polaków - Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski. W rozmowie z "Tele Tygodniem" prezenterka zabiera wszystkich w ekscytującą podróż wspomnień o początkach plebiscytu, chwilach grozy i spotkaniach z gwiazdami.

 • ​Kolejna gwiazda w "Komisarzu Aleksie"

  ...się jej pogodzić prowadzenie domu z pracą, umiejętnie dzieli swój czas pomiędzy graniem kolejnych ról a byciem zwykłą... gospodynią. - Energia kobiety rozprasza się na wiele rzeczy. Dom, rodzina...

 • "Kiler": Ten film był przełomem w ich karierze

  W ubiegłorocznym plebiscycie "25 filmów na 25 lat wolności" komedia Juliusza Machulskiego "Kiler" z 1997 roku zdobyła pierwsze miejsce (16 427 głosów), pokonując drugiego "Pianistę" aż o 1725 głosów. Mimo iż od premiery "Kilera" minęło już 17 lat, film wciąż cieszy się ogromną popularnością.

 • Telekamery Tele Tygodnia 2019 rozdane! Kto otrzymał statuetki?

  Magazyn "Tele Tydzień" już po raz 22. ogłosił wyniki swego plebiscytu.

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • "Barwy szczęścia": Kropla drąży skałę - rozmowa z Katarzyną Glinką

  ...​Mimo że Kasia Górka, którą gra w "Barwach szczęścia", często wzbudza kontrowersje, od lat cieszy się niesłabnącą sympatią fanów serialu. W tym roku po raz pierwszy może zdobyć Telekamerę Tele Tygodnia w kategorii aktorka. Wszystko w rękach telewidzów, których głosy rozstrzygną plebiscyt.

 • Kim jest Sam Smith: 10 faktów, które powinniście znać

  Sam Smith po zdobyciu czterech statuetek Grammy (najlepszy nowy artysta, najlepsze nagranie roku, piosenka roku oraz najlepszy wokalny album popowy) jest na ustach wszystkich. Sukces Brytyjczyka wywołał kolejną falę popularności. Przykładowo utwór "Stay With Me" zaraz po ceremonii podwoił swoją liczbę odtworzeń (jest to obecnie ponad 240 milionów) na Spotify. Kim jest sympatyczny wokalista i skąd się wziął?