• Informacje na temat:

  kolejny popis

Artykuły na temat: kolejny popis
 • Orły 2018: Maciej Stuhr znów zakpił z PiS-u na gali!

  Maciej Stuhr (42 l.) kolejny raz dał popis swoich umiejętności kabaretowych. Rządzącym raczej jego żarty nie przypadną do gustu...

 • Sekretne życie Macieja Stuhra

  "Szeregowiec Stuhr", "Sekretne życie Macieja Stuhra", "Być jak Jerzy Stuhr" - nie uwierzycie, ale te wszystkie tytuły, mógłby nosić jeden film - komedia "Obywatel"! To niezwykły popis aktorskich umiejętności Macieja Stuhra, który w tym filmie gra kilkanaście, a nawet i więcej ról.

 • "Azja Express": Renulka Kaczoruk wyprowadziła koleżankę z równowagi!

  Renata Kaczoruk (29 l.) po raz kolejny dała popis swoich możliwości w programie "Azja Express". Tym razem jednak jej towarzyszka podróży, Weronika Budziło, nie wytrzymała i powiedziała kilka gorzkich słów prawdy.

 • Kieliszek, wiadro i... pizza.10 najciekawszych wydań polskich płyt rapowych

  W czasach, gdy rynek muzyczny przesycony jest kolejnymi wydawnictwami, warto by album wyróżniał się nie tylko jakością, ale też stroną wizualną. Dobrze wiedzą o tym polscy twórcy rapowi, którzy od dobrych paru lat nie poprzestają tylko na dodawaniu gratisów w postaci plakatu czy wlepek. Poniżej przybliżamy wam 10 kreatywnych wydań płyt pozostających na długo w pamięci.

 • Magda "Lemoniada" Pyznar (24 l.), knurowianka, która w 3. sezonie dołączyła do "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy", w pierwszym odcinku show dała prawdziwy popis!

 • Wielki finał "Małych Gigantów"

  Na scenie "Małych Gigantów" pozostały już tylko dwie drużyny. W finałowym odcinku Klika Rubika i Czaderki zaprezentują swoje talenty. Ponadto Grzegorz Hyży zaśpiewa z Alicją Regą, a Margaret z Olivią Wieczorek. Finał show już w sobotę, 2 maja, w TVN.

 • Syn Górniak ma nowy pomysł na życie! Wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  Edyta Górniak jest dumna z syna, który odziedziczył po niej wiele talentów. Niedawno Allan zaskoczył ją kolejnym. Dla niego wakacje będą próbą...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Agnieszka Włodarczyk nagra płytę?

  .... Niedawno po raz kolejny zaśpiewała. Zrobiła to w filmie "Job, czyli ostatnia szara komórka". Aktorka przyznaje, że ten popis wokalny to był jej pomysł. "Powiedziałam reżyserowi, panu Kolskiemu, że...

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

Zdjęcia na temat: kolejny popis
Wideo na temat: kolejny popis
 • To dzieje się naprawdę! Dudowie śpiewają z dziećmi o numerze alarmowym!

  Andrzej Duda dał kolejny popis swych artystycznych zdolności. Niedawno rozbawił internautów swymi pląsami w Lednicy. Teraz wraz z małżonką uraczyli nas śpiewem. Para prezydencka dołączyła do zespołu Śpiewające Brzdące i razem z dziećmi odśpiewała piosenkę o numerze alarmowym 112. Nadawaliby się do "Mam talent" albo "Idola"? (Źródło: TVN24/x-news)

 • Kolejny rok

  Gerri i Tom są szczęśliwym małżeństwem. Ona jest psychologiem, on - geologiem. Wiosną spędzają czas na swojej działce. Tam odwiedza ich Mary, samotna koleżanka z pracy Gerri. Upija się i zaczyna opłakiwać swoje nieszczęśliwe miłosne życie. Trzydziestoletni syn Gerri i Tomiego - Joe, mimo że wszyscy jego przyjaciele zakładają rodziny, wciąż nie znalazł swojej drugiej połowy. Latem do Londynu przyjeżdża Ken, by spędzić weekend z Gerri i Tomem. Ken jest przyjacielem Toma z czasów ich wspólnego...

 • Wszystkie odloty Cheyenne'a

  Sean Penn w najbardziej odlotowej roli życia! "Porywający", "wyśmienity", "na przemian - prześmieszny i wzruszający" - ten film to popis genialnego aktorstwa dwukrotnego zdobywcy Oscara - Seana Penna. Trudny do rozpoznania pod burzą kruczoczarnych włosów, z uszminkowanymi na czerwono ustami Sean Penn zachwyca rolą ekscentrycznego rockmana. Znudzony życiem, postanawia odnaleźć nazistowskiego zbrodniarza, który jest odpowiedzialny za śmierć jego ojca. Poszukiwany osobnik najprawdopodobniej...

Dyskusje na temat: kolejny popis