• Informacje na temat:

  kolejny przebój

Artykuły na temat: kolejny przebój
 • Edyta Górniak: Po raz kolejny ma złamane serce?

  ...festiwalu przebój „To nie ja”, którym 25 lat temu zaczęła się jej wielka kariera.  "To utwór, który obejmuje całą skalę mojego głosu. I gdy mam jakąkolwiek niedyspozycję typu zmęczenie lub przeziębienie, to...

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

 • Ponad rok temu do mediów trafiła szokująca informacja, że gwiazda zespołu 2 plus 1 żyje w nędzy i jest zupełnie sama. Poruszeni jej losem dawni znajomi ruszyli jej na pomoc. Niestety osoba, którą Elżbieta Dmoch (64 l.) dopuściła do siebie, niedawno nagle zmarła...

 • Emilia od "Big Big World": Co słychać u gwiazdy jednego przeboju?

  Pod koniec 1998 roku europejskie listy podbiła piosenka "Big Big World" Emilii. Pochodząca ze Szwecji wokalistka to jeden z wielu przykładów gwiazd jednego przeboju.

 • Ewa Bem odważyła się na kolejny krok w swoim życiu! Wiele ją to kosztowało!

  Ewa Bem (68 l.) długo nie mogła się na to zdobyć. Po tragicznej śmierci swojej córki, Pameli (†39 l.), postanowiła zmierzyć się z przeszłością. Gwiazda zdecydowała się wrócić na Mazury, gdzie spędzała wiele czasu ze swoimi dziećmi.

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Beata Kozidrak kolejną ofiarą "dobrej zmiany"?! Jacek Kurski mści się na niej?!

  Do koncertu "Złote Opole", który ma być największym wydarzeniem podczas tegorocznego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, Beata Kozidrak z Bajmem zgłosili swój przebój "Ta sama chwila". Niestety, w ogłoszonym przez TVP plebiscycie piosenka przepadła. Podobno inne przeboje dostały dużo więcej SMS-ów od widzów. Beaty nie zobaczymy też na innych festiwalowych koncertach. Ku zaskoczeniu fanów nie...

 • "Czas na muzykę": Jak zagrać przebój Led Zeppelin

  Piotr Świerzbiński uczy riffu utworu "Kashmir" zespołu Led Zeppelin.

 • Beata Kozidrak: najpierw rozwód z mężem, a teraz to. Wokalistkę czeka kolejna batalia sądowa!

  Beata Kozidrak (56 l.) rozpoczęła procedurę przejęcia praw do nazwy Bajm. Wokalistka musi stoczyć wojnę z byłym mężem. Jakie ma szanse?

 • "Samba": Kolejny film twórców "Nietykalnych"

  Dwa lata temu "Nietykalni" przyciągnęli do kin na całym świecie rekordową publiczność, - w samej Polsce 770 tys. widzów - stając się największym francuskim przebojem filmowym wszech czasów. Wiele swojego uroku zawdzięczali oni charyzmie występującego w głównej roli Omara Sy. Teraz aktor ponownie połączył siły z twórcami "Nietykalnych" w ich nowym, długo oczekiwanym filmie "Samba".

Zdjęcia na temat: kolejny przebój
Wideo na temat: kolejny przebój
 • Maria Sadowska i Michał Szpak śpiewają wielki przebój Eurythmics

  W sobotę 7 października w programie „The Voice of Poland” rozpocznie się kolejny etap – „Bitwy”. Sobotni odcinek otworzy występ Marii Sadowskiej i Michała Szpaka, którzy wykonają piosenkę „Sweet dreams” z repertuaru zespołu Eurythmics. Będzie to bitwa na głosy, ale też na stylizacje!

 • "Anna German": Pierwszy przebój, pierwsza miłość

  Zwiastun kolejnego odcinka serialu "Anna German", który będziemy mogli zobaczyć w Wielki Piątek o 20:05 w TVP1.

 • Kasia Glinka jako Donna Summer w "Twoja twarz brzmi znajomo"!

  Wcielała się już w Fergie, Violettę Villas, a metamorfozą w Hannę Banaszak podbiła serca jurorów i publiczności. "Samba przed rozstaniem" w jej wykonaniu wycisnęła łzy z oczu samej Kasi i niejednego widza. W sobotę czas na kolejną transformację Kasi Glinki – przeistoczy się w Donnę Summer w jednym z jej największych przebojów "Hot Stuff". Warto dodać, że jest to jedna z najpopularniejszych piosenek epoki disco!

Dyskusje na temat: kolejny przebój