• Informacje na temat:

  kolejny przyznane

Artykuły na temat: kolejny przyznane
 • Dagmara Kaźmierska przyznała się do strasznego nałogu!

  Kontrowersyjna mieszkanka Kłodzka niespodziewanie stała się gwiazdą numer jeden należącej do TVN stacji TTV.  "Królowe życia" cieszą się ogromną popularnością, a stacja zapowiada kręcenie kolejnych sezonów.  Takiego sukcesu z pewnością by nie było, gdyby nie udział Kaźmierskiej.  Skazana za sutenerstwo bizneswoman to postać niezwykle barwna i nietuzinkowa.  Jej mroczna przeszłość wywołała...

 • "Ida" z kolejną ważną nagrodą

  Krytycy filmowi z Nowego Jorku (NYFCC) przyznali swoje doroczne nagrody. Jedna z nich, za najlepszy film zagraniczny, trafiła w ręce twórców "Idy".

 • Cezary Pazura przyznał się do porażki! Zaskakujące wyznanie

  Dziś Cezary Pazura (57 l.) jest przykładnym tatą i wzorowym mężem. Dla aktora najważniejsza jest rodzina, jednak nie zawsze tak było. Aktor zdecydował się przerwać milczenie na temat swojej przeszłości i wyznał, co było jego największą porażką. Wspomniał także o tym, że dopiero rodzinna tragedia sprawiła, że przeszedł duchową przemianę.

 • Taylor Swift z kolejnym wyróżnieniem

  Amerykańska wokalistka została uznana artystą roku przez Światową Federację Przemysłu Muzycznego (IFPI).

 • Meghan Markle przyznała się do oszustwa! Coś niebywałego!

  Nagranie z Meghan Markle (38 l.) wywołało w sieci burzę. Żona Harry'ego (35 l.) przyznaje się w nim, że dokonała niezłego przekrętu...

 • Kolejne gwiazdy uczestnikami "Hell's Kitchen"

  W nowym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni" zobaczymy gwiazdy, które staną do rywalizacji wspólnie z uczestnikami kulinarnego show. Tym razem z szefem Amaro postanowili zmierzyć się Katarzyna Kwiatkowska oraz Bilguun Ariunbaatar.

 • Grzegorz Daukszewicz przyznał się do choroby alkoholowej

  ...gratulowali mu odwagi i samozaparcia. - Inni wolą udawać, że wszystko jest ok, że ich to nie dotyczy, a Pan otwarcie przyznał się do trudnego problemu, wykonując kolejny krok do przodu. Po tym wyznaniu(...) swoją osobą dać im trochę radości, optymizmu, swego ciepła i pogody ducha - napisała jedna z osób. Aktor w tym roku po raz kolejny poprowadził też półfinał Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Pragnie...

 • George Miller: Będzie kolejna część "Mad Maxa"

  George Miller, reżyser filmu "Mad Max: Na drodze gniewu", który 22 maja trafi na ekrany polskich kin, potwierdził, że planuje kolejny film o przygodach Mad Maxa.

 • "Klan": Janusz przyzna się do dziecka!

  Kolejny cios czeka Agnieszkę (Paulina Holtz) ze strony Janusza (Michał Lesień-Głowacki). Powód? Po swoim powrocie z Kanady Sokołowski zakomunikuje jej, że ma tam... dziecko!

 • Kolejna nagroda amerykańskich krytyków dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego znów została doceniona za Oceanem! Polski kandydat do Oscara dostał nagrody Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z San Francisco dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego i za najlepsze zdjęcia.

Zdjęcia na temat: kolejny przyznane
Wideo na temat: kolejny przyznane
 • Anja Rubik zarobiła 3 miliony dolarów w rok!

  Niedawno magazyn "Forbes" po raz kolejny opublikował listę najlepiej opłacanych modelek świata, na której znalazła się m.in. Anja Rubik, zarabiając ponad 3 mln dolarów rocznie. - Nie przywiązuję do tego ogromnej wagi - przyznała modelka w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską z "Dzień Dobry TVN". (źródło: Dzień Dobry TVN/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1603.

  Zenek dostaje dwa kolejne mandaty i traci prawo jazdy z powodu przekroczonego limitu punktów karnych, do czego wstydzi się przyznać bliskim Darek robi Władkowi niespodziankę i na koniec roku kupuje wycieczkę na Goa. Partnerzy kłócą się, bo Cieślak nie jest zachwycony pomysłem spędzenia świąt pod palmami Klara zauważa, że Paweł filmuje Marysię i robi chłopakowi awanturę. Agata traci w końcu cierpliwość i szczerze mówi bratowej, co sądzi o jej zachowaniu po urodzeniu dziecka... Iwona zaczyna...

 • Paweł Rurak-Sokal chce wytatuować całe ciało!

  Dominika Gawęda i Paweł Rurak-Sokal w "Dzień Dobry TVN" swoje tatuaże. - Dla mnie moje strzały symbolizują wewnętrzną siłę i to, że nigdy nie patrzę za siebie, idę do przodu - podkreśliła Gawęda. - Ja myślę, że tatuaże powinny być związane z osobą, z tym, jak myśli - przyznał Rurak-Sokal, dodając, że "ma już zamówione" kolejne dziary. (Dzień Dobry TVN/x-news)