• Informacje na temat:

  kolejny spotkała

Artykuły na temat: kolejny spotkała
 • Ewa Chodakowska spotkała otyłą rodzinę na stacji benzynowej! Szokujące, co zrobiła!

  Ewa Chodakowska (37 l.) zamieściła kolejny motywacyjny film na swoim Instagramie.

 • Margot Robbie: Spotkanie z mistrzem

  Uwagę filmowego świata zwróciła na siebie w zeszłym roku, kiedy u boku Leonarda DiCaprio wystąpiła w świetnie przyjętym "Wilku z Wall Street". Wówczas stało się jasne, że w karierze młodziutkiej aktorki szykuje się prawdziwy przełom.

 • "M jak miłość": Potajemne spotkanie

  ...kobietę. Po powrocie do domu mężczyzna kolejny raz podejmie próbę wyznania Magdzie całej prawdy o swoim dawnym romansie z Anką, lecz ukochana znów mu to utrudni, bo stwierdzi, że przeszłość nie ma...

 • Kolejna ofiara Billa Cosby'ego

  Kolejna ofiara 77-letniego Billa Cosby'ego przerywa milczenie. Modelka Janice Dickinson wyznała, że również została zgwałcona przez komika.

 • Ponowne spotkanie

  Południowa Kalifornia. Mich Buchannon (David Hasselhoff), szef ratowników, w kolejnym sezonie wciąż dba o bezpieczeństwo na plaży. Towarzyszą mu piękne...

 • W nowoczesnej dzielnicy Rzymu Eur rozpoczynają się w czwartek, 19 lutego, zdjęcia do najnowszego filmu o Jamesie Bondzie "Spectre". Odtwórcę głównej roli, Daniela Craiga i włoską gwiazdę, Monikę Bellucci, czyli dziewczynę Bonda, powitano na Kapitolu z największymi honorami.

 • Ponowne spotkanie

  Południowa Kalifornia. Mich Buchannon (David Hasselhoff), szef ratowników, w kolejnym sezonie wciąż dba o bezpieczeństwo na plaży. Towarzyszą mu piękne...

 • (Hed)p.e, Grubson oraz Big Day to kolejne gwiazdy Przystanku Woodstock

  W środę (25 lutego) wieczorem ujawniono kolejne gwiazdy tegorocznego Przystanku Woostock. Na festiwalowej Dużej Scenie zagra kalifornijski zespół (Hed)p.e, a na Małej Scenie wystąpią: Grubson i Big Day.

 • Niewykuczone, że relacja Alicji Bachledy-Curuś (33 l.) i Marcina Gortata (33 l.) w najbliższym czasie przerodzi się w coś poważniejszego! Z takiego obrotu spraw chyba najbardziej cieszyłby się synek aktorki, który uwielbia koszykarza!

 • Pink Floyd "The Endless River": Kolejne szczegóły płyty!

  Ujawniona została lista utworów i dwa fragmenty z pierwszej od 20 lat płyty zespołu Pink Floyd, zatytułowanej "The Endless River". Wokalista i gitarzysta David Gilmour wyjaśnił także motywy stojące za wydaniem tego albumu.

Zdjęcia na temat: kolejny spotkała
Wideo na temat: kolejny spotkała
 • Szapołowska popłakała się. Usłyszała to na spotkaniu autorskim!

  Jestem w epoce zapomnianych już aktorów, ale ja się nie dam – mówi Grażyna Szapołowska. Zamierza stanąć po drugiej stronie kamery i w przyszłym sezonie zająć się reżyserią opery. Pisze również kolejną książkę – będzie to kryminał z akcją osadzoną w Monte Carlo. Gwiazda wciąż jest zapraszana na spotkania autorskie, najczęściej organizowane w lokalnych bibliotekach. Podkreśla, że frekwencja zawsze dopisuje, a fani chętnie rozmawiają o napisanych przez nią książkach. Na jednym z ostatnich...

 • Kolejny zwiastun nowego "Z Archiwum X"!

  "Z Archiwum X" wraca na ekrany już 24 stycznia 2016. Odcinek zatytułowany "My Struggle" ("Moja walka") opowiadać będzie o spotkaniu głównych bohaterów po latach i ich wspólną pracą nad kolejną sprawą związaną z... tajemniczym porwaniem przez kosmitów!

 • "Na dobre i na złe": Pierwsze spotkanie Julki z ojcem!

  kolejnym odcinku – numer 624 - Julka Burska spotka się z mężczyzną, który wyzna, że jest jej biologicznym ojcem. A y zapraszamy z tej okazji na scenę przedpremierową – której bohaterem jest właśnie Ryszard Grec (w tej roli Sławomir Orzechowski)!

Dyskusje na temat: kolejny spotkała
 • Re: Gwiazdy na plaży na koniec wakacji

  A i owszem, ja bym się chętnie spotkała, zawsze to lepsze niż kolejny dzień na słuchaniu o jakiś meczach ligowych i innych bzdetach, które wypluwa z siebie z mój mąż, myśląc że to kogoś interesuje, bleeee.

 • Re: "Korona królów": Pasja, walka i namiętności

  Ciekawe, że żadna z "produkcji" TVN/Polsatu, o "rzyci Maryni" dla "kucharek i dozorców", nie spotkała się z taką ilością hejtu i komentarzy jak ta telenowela. Jeśli chodzi o kwestie aktorskie(...) super-produkcja historyczna. Scenariusz opiera się na historycznych przesłankach i dobrze odzwierciedla aktualną wiedzę na temat życia w tamtych czasach. Co najważniejsze, nie jest to kolejny badziew

 • Re: Zdaniem czytelników: Słodko-gorzki start

  w ostatnim odcinku (s04.03) gdy spotkała Eve w sklepie a potem razem z Bassem na NY fashion week , nie wytrzyma długo nie planując jakiejś intrygi eliminującej Evy... z resztą to też jest(...) serial skończy ..ale co się będzie dzialo po drodze wymyslamy na bierząco " Kolejny odcinek zapowiada się wyśmienicie. pozdrawiam wszystkich miłośników. xoxo