• Informacje na temat:

  kolejny świąteczny

Artykuły na temat: kolejny świąteczny
 • "M jak miłość": Świąteczny powrót Mirki i inne niespodzianki...

  Święta w serialu coraz bliżej... czas na wizytę Mikołaja! W kolejny wtorek na nagrodę zapracuje - i to ciężko - Jurek Domański. Ojciec Basi zapomni o dumie i odpowie na ogłoszenie, które zobaczy w jednym ze sklepów - gotów na wszystko, by zarobić choć kilka złotych... I na kilka dni zamieni się w Mikołaja.

 • "Asterix i Obelix: Osiedle Bogów": Zobacz świąteczny teaser

  27 lutego do polskich kin wejdzie kolejna część przygód Asteriksa i Obeliksa. Film o podtytule "Osiedle Bogów" to pierwsza ekranizacja słynnego komiksu, zrealizowana w 3D przez twórców animacji takich jak "Wall-e" i "Odlot". Polski dystrybutor zaprezentował właśnie świąteczny teaser.

 • Świąteczny weekend w serialach

  ..., dzwoni Arkadiusz. Ula jest zachwycona, że tak wybitny muzyk spędzi z nimi ten świąteczny wieczór. Od razu proponuje wspólny koncert kolęd. Sobota "Ratownicy" odc.2 Podczas wyjazdu...

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • "Z pamiętnika położnej": Powstaną trzy kolejne sezony

  Oznacza to, że zostanie nakręcony siódmy, ósmy oraz dziewiąty sezon produkcji. W każdej serii zostanie zrealizowany również specjalny odcinek świąteczny. Seria wspomnień spisanych przez Jennifer Worth o pracy położnych w latach 50. stała się bestsellerem przetłumaczonym na kilkanaście języków (w Polsce pierwszy tom serii został wydany przez Wydawnictwo Literackie). W 2012 roku na antenie BBC...

 • "Rolnik szuka żony": Jak spędzą Boże Narodzenie?

  W specjalnym odcinku kawalerowie podsumowują swój udział w programie "Rolnik szuka żony" i wspominają najważniejsze dla siebie momenty. Opowiadają także, jak świętuje się Boże Narodzenie w ich rodzinnych domach.

 • "Orange is the New Black": Netflix zamawia trzy (!) kolejne sezony

  Premiera czwartego sezonu serialu "Orange is the New Black" dopiero przed nami (zaznaczcie w kalendarzach 17 czerwca), a tymczasem szefowie Netfliksa postanowili sprawić fanom wcześniejszy prezent świąteczny i zamówili kolejne trzy serie produkcji!

 • Metalowe święta, czyli śmiesznie i strasznie

  Wydawać by się mogło, że święta Bożego Narodzenia pasują do muzyki metalowej, jak noc Walpurgii do rozśpiewanej młodzieży z przyparafialnej oazy. Ciężki riffy w służbie Świętego Mikołaja? Szczytny cel uświęca środki.

 • Donatan chwali reklamę z Eweliną Lisowską: Zrobiła hita!

  Ewelinie Lisowskiej (22 l.) udało się wylansować "świąteczny" przebój. Fakt ten postanowił docenić na Facebooku Donatan.

 • Tede "Lecę jak Magik": Nowy numer rapera wzbudza sporo kontrowersji

  Jacek Graniecki, czyli Tede, czasami lubi wywołać trochę szumu wokół własnej osoby. Tym razem udało mu się to za sprawą odrzutu z płyty "Elliminati" pt. "Lecę jak Magik". Utwór niemal natychmiast stał się tematem numer jeden w środowisku hiphopowym.

Zdjęcia na temat: kolejny świąteczny
Dyskusje na temat: kolejny świąteczny
 • Re: "Ranczo": ​Bartek Kasprzykowski: mówią do mnie "proszę księdza"

  najistotniejsze w tym serialu. Polityka wcale tam najważniejsza nie była, jasne była wybitna jako dodatek, kolejny wątek, ale nie jako główny magnes przyciągający widza. Sporo Ranczo straciło, że aż tak zajęli czas antenowy polityką i jeszcze w 70% poświęcili na nią jedyny, świąteczny odcinek czyli 130. Gdyby nie Amerykanka świąt byśmy w ogóle nie odczuli, a przecież zapowiadano je od dawna.