• Informacje na temat:

  kolejny światowy

Artykuły na temat: kolejny światowy
 • Światowy hit w Polsacie!

  ...w śmiertelnie niebezpieczny świat narkotyków i zbrodni. Pomysłodawcą "Breaking Bad" jest Vince Gilligan, który wcześniej współtworzył światowy sukces "Z Archiwum X", uczestnicząc w jego produkcji. Jest też...

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • "Star Trek": Najnowszy serial będzie dostępny na Netfliksie

  Kolejny "Star Trek" trafi na platformę Netflix!

 • Chris Hemsworth najseksowniejszy

  Chris Hemsworth, australijski aktor, znany m.in. z tytułowej roli w filmie "Thor", został uznany za "najseksowniejszego mężczyznę świata" 2014 roku. Magazyn "People", który przygotowuje ranking, ogłosił listę 19 listopada.

 • Przybylska załamana. Straci miliony!

  Światowy koncern kosmetyczny, z którym aktorka współpracowała, właśnie zerwał z nią umowę...

 • MTV Europe Music Awards 2014: Zobacz, kto zwyciężył!

  Nagrody MTV Europe Music Awards rozdano w niedzielę (9 listopada) wieczorem w szkockim Glasgow. Trzy statuetki otrzymała grupa One Direction. Nie udało się natomiast zwyciężyć Dawidowi Kwiatkowskiemu.

 • "Życie na gorąco": Polski James Bond

  Krytycy nie zostawili na serialu suchej nitki. Wyśmiewali niemal wszystko – fabułę nieprzystającą do realiów PRL-u, źle dobraną obsadę. Ale mimo wszystko, gdy zaczynał się kolejny odcinek „Życia na gorąco”, ulice nagle pustoszały. Ludzie byli tak spragnieni Zachodu, że zadowalali się nawet jego namiastką.

 • Madonna zaskakuje: Wiem, kim są iluminaci!

  Królowa popu nie przestaje zaskakiwać. Madonna zaprzeczyła, że jej utwór "Illuminati" dotyczy jej uczestnictwa w tajemniczej grupie, jednak oświadczyła, że wie, kto do niej należy.

 • Karolina Malinowska nie chce mieć więcej dzieci?

  Karolina Malinowska kilka lat temu na dobre porzuciła światowy modeling i zajęła się karierą w Polsce. Potem przyszedł czas na dzieci. Jest mamą trójki pociech - 5-letniego Fryderyka, 3-letniego Christiana i rocznego Juliana. W rozmowie z tygodnikiem "Gwiazdy" przyznaje, że czasem marzy o córeczce. Mało prawdopodobne jednak, by zdecydowała się na kolejne dziecko. "Patrząc na tych moich...

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.