• Informacje na temat:

  kolejny świeci

Artykuły na temat: kolejny świeci
 • Wnuk Zbigniewa Wodeckiego rośnie na gwiazdę! "Leo Stubbs Dużo odziedziczył po dziadku"

  ...swoim dzieciom. Jak bardzo byłem zajęty własną karierą - wyznał skruszony. Niestety, nie było mu dane zobaczyć kolejnych ról chłopca. Teraz Leo święci triumfy w "Tajemniczym ogrodzie" w krakowskim...

 • Jennifer Aniston: Wykorzysta okazję?

  "Co z tym ślubem?", "kiedy dziecko?", "czy myślisz o byłym mężu?" - Jennifer Aniston ma dość odpowiadania na te same pytania. Jej nowy film święci triumfy, a ona sama ma szansę zacząć wszystko od nowa.

 • "Zraniona miłość": Osobno, ale razem

  ...kolejny odcinek "Zraniona miłość". Mimo późnej pory rodzice pozwalają, by towarzyszył im w oglądaniu. Te wspólne chwile są dla nich bezcenne. KLC...

 • Trzecia odsłona "Igrzysk śmierci"

  Katniss żyje! W dodatku trafia w miejsce, które według propagandy Kapitolu od lat nie istnieje - do legendarnego 13. Dystryktu. Czy zdecyduje się przyjąć rolę głosu rewolucji i... uratuje Peetę? Już 21 listopada premiera kolejnej części "Igrzysk śmierci".

 • "M jak miłość": Na ratunek Izie

  Bita, zastraszona i odurzona lekami - u boku męża Skalska przeżywa piekło... Czy Marcin zdoła ją ocalić? W kolejny poniedziałek Chodakowski odnajdzie w końcu leśniczówkę, o której wspomniała mu(...) świadka?(...) A zresztą, jest weekend, nudzi mi się... Jest wiosna, słońce świeci... Kto mi zabroni? Mogę jechać, dokąd tylko chcę!(...) Naprawdę chcę ci pomóc... Tymczasem Iza rzeczywiście będzie...

 • Antoni Pawlicki na Karaibach

  Lada moment kończy zdjęcia do kolejnego sezonu "Komisarza Aleksa" i wybiera się w egzotyczny rejs po Karaibach. Antoni Pawlicki w przerwie między ujęciami wyznał, co robił w Hollywood, jak radzi sobie z zainteresowaniem paparazzi oraz czym zaskoczy nas w nowym serialu... psychologicznym.

 • "Przyjaciele": Jennifer Aniston odcina się od przeszłości

  „Co z tym ślubem?”, „kiedy dziecko?”, „czy myślisz o byłym mężu?” – Jennifer Aniston ma dość odpowiadania na te same pytania. Jej nowy film święci triumfy, a ona sama ma szansę zacząć wszystko od nowa.

 • "Za jakie grzechy, dobry Boże?" : Nasze córki, nasi zięciowie

  Bardzo dobrze sytuowana francuska rodzina - tytuł, majątek, rezydencja i dobre maniery. Małżeństwo Verneuil wychowało cztery córki. Wszystkie są już pełnoletnie i po kolei wychodzą za mąż. Rodziców panien młodych stać na wszystko, czego sobie zapragną, więc jeśli chodzi o zorganizowanie bajecznej ceremonii - nie ma żadnych przeciwwskazań. Problematyczni są tylko zięciowie. Każdy inny, wszyscy równi.

 • Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński uratowali swój związek!

  Kolejny kryzys w związku Patrycji Markowskiej (36 l.) i Jacka Kopczyńskiego (44 l.) zakończył się... kupnem domu w Hiszpanii. Pod błękitnym niebem czują się szczęśliwi. Ale czy przyszłość będzie równie pogodna?

 • Recenzja Bonson/Matek "MVP": W pierwszym szeregu, ale nie zawsze z uśmiechem

  Bonson i Matek zadomowili się już w polskim mainstreamie niczym wytrawni gracze. Album "MVP" szczecińskiego duetu pokazuje jednak, że nawet najlepszy czas w karierze nie zwalnia z krytycznego myślenia o przeszłości i własnych wadach.