• Informacje na temat:

  kolejny zagrała

Artykuły na temat: kolejny zagrała
 • "Doktor Who": Doktor jest kobietą! Trzynastego Doktora zagra Jodie Whittaker

  ...", "Cranford", "Nocna straż", "The Accused". Whittaker pojawiła się również w obrazie science fiction "Atak na dzielnicę", gdzie zagrała wspólnie z Johnem Boyegą -  Finnem z siódmej części "Gwiezdnych wojen(...) na kolejny sezon serialu bardzo pozytywnie i nie możemy doczekać się nowej serii. Oby scenarzyści nas (i Jodie) nie zawiedli. #DoctorWho #Doctor13 pic.twitter.com/qNJZmyaYcJ " additional...

 • Zagraj na Electronic Beats Festival

  Metronomy, Gilles Peterson, Highasakite, Motor City Drum Ensamble, Adi Ulmansky i... może ty? Electronic Beats zaprasza do udziału w konkursie, którego zwycięzca zagra 27 lutego, na kolejnej polskiej edycji kultowego festiwalu.

 • Monika Mrozowska bierze kolejny ślub!

  .... Pamiętacie, żeby Monika ostatnio w czymś zagrała? Skąd zatem ten brak czasu?

 • Chris Pratt zagra Indianę Jonesa?

  Gwiazdor filmu "Strażnicy Galaktyki", Chris Pratt, jest najpoważniejszym kandydatem do roli Indiany Jonesa w kolejnej odsłonie przygód najsłynniejszego archeologa świata. - wynika z informacji serwisu Deadline.

 • Jacek Borkowski gotowy na kolejny związek?

  ...bardziej! Aktor rusza w Polskę z nowym spektaklem "Osadzeni" i doszedł do wniosku, że połączy przyjemne z pożytecznym. Zaproponował Monice, żeby zagrała strażniczkę więzienną. - Aktorstwo to jej...

 • Rihanna kolejną dziewczyną Bonda?!

  Gwiazda muzyki pop Rihanna pojawi się prawdopodobnie w kolejnym filmie o Jamesie Bondzie. Czy piękność z Barbadosu zagra dziewczynę Agenta Jej Królewskiej Mości?

 • Małgorzata Kożuchowska świętuje kolejny sukces. Zagra u popularnego reżysera

  ...jej udział w nowej produkcji "Pitbull. Królowa chuliganów". Chce pokazać nam Małgorzatę, jakiej nie znamy, jako twardą policjantkę. Gwiazda od jakiegoś czasu sugerowała, że chętnie zagrałaby...

 • Małgorzata Zajączkowska: Zagrała rolę życia

  O jej losie często decydował przypadek. Nie marzyła o tym, by zostać aktorką. Chciała być chirurgiem. Ale gra w szkolnych przedstawieniach była doskonałym pretekstem, by dostać zwolnienie z lekcji.

 • Marta Manowska zagra w przedstawieniu teatralnym

  Marta Manowska (35 l.) niebawem zagra w kolejnym już przedstawieniu teatralnym. Aż trudno uwierzyć, że przed laty Anna Dymna, Anna Polony i Agnieszka Mandat oblały ją na egzaminie do szkoły teatralnej.

 • Matt Damon znów zagra Bourne'a

  Matt Damon ponownie wcieli się w postać Jasona Bourne'a - poinformował serwis Deadline. W produkcji Universal Pictures za kamerą stanie twórca "Ulitmatum Bourne'a" - Paul Greengrass.

Zdjęcia na temat: kolejny zagrała
Wideo na temat: kolejny zagrała
 • Michał Piróg wydaje drugą książkę. Zagra też w filmie!

  Michałowi Pirogowi tak spodobało się bycie pisarzem, że postanowił napisać drugą część swojej autobiografii. "Nie wiedziałem, że istnieją zawody dużo cięższe i wymagające więcej dyscypliny niż taniec" - mówi o zawodzie pisarza. To nie koniec rewelacji z obozu znanego geja. Jesienią premiera także filmu z jego udziałem, a w planach kolejna rola. Celebryta chce również wrócić do... malowania. "Żeby był komplet" - śmieje się. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • "Galeria": Ada Fijał zagrała modliszkę!

  - Iwona lubi mężczyzn, jest rozwiedziona, poprzedni mąż był Francuzem, no i myślę, że ona szuka tutaj jakiejś swojej kolejnej ofiary, bo mężczyzn też traktuje przedmiotowo - mówi o swojej bohaterce Ada Fijał.

 • Agnieszka Kaczorowska w musicalu „Karol”

  Gwiazda spełnia kolejne zawodowe marzenie. Zagra w musicalu „Karol” opowiadającym o życiu Jana Pawła II. Tancerka wciela się w postać wieloletniej przyjaciółki papieża Danuty Michałowskiej. Twierdzi, że spełnia się zawodowo, pracując z grupą tak wspaniałych artystów jak Jacek Kawalec, Anna Wyszkoni czy Piotr Cugowski.

Dyskusje na temat: kolejny zagrała