• Informacje na temat:

  kolekcja diora

Artykuły na temat: kolekcja diora
 • "Seks w wielkim mieście": ​Co Sarah Jessica Parker zabrała z szafy Carrie Bradshaw?

  Serial "Seks w wielkim mieście" przyniósł zarówno obyczajową jak i modową rewolucje. Zmieniały się czasy, bohaterki i ich stroje. Okazuje się, że Sarah Jessica Parker mogła odkroić dla siebie kawałek tego modowego tortu. Czy jej szafę wzbogaciła kolekcja szpilek od Manolo Blahnika albo Jimmy'ego Choo, a może słynna spódniczka w kolorze pudrowego różu, znana z czołówki serialu? Spośród...

 • Marion Cotillard zaprojektuje biżuterię

  Marion Cotillard stworzy kolekcję biżuterii dla marki jubilerskiej Chopard. Francuska aktorka zapowiedziała, że będzie to biżuteria wykonana z kamieni pozyskiwanych w sposób etyczny.

 • Sarah Jessica Parker zostanie projektantką?

  Aktorka znana widzom z "Seksu w wielkim mieście" uwielbia modę. W serialu słynne były jej kreacje od Diora czy Prady i buty Manolo Blahnika. Tym razem, jak głosi plotka, Parker postanowiła zaprojektować kolekcję ubrań wraz z byłą członkinią zespołu Spice Girls - Victorią Beckham!

 • Off Camera: Moda na ekranie

  Off Camera odsłania kulisy świata mody. Sekcja "Screening Fashion - Moda na ekranie" to nowość w programie ósmej edycji festiwalu.

 • Madonna zatrudniła córkę

  W poszukiwaniu inspiracji do najnowszej kolekcji Madonna nie musiała szukać daleko. W kreowaniu kolekcji "Material Girl" królowa pop połączyła swoje siły z 13-letnią córką Lourdes . Kolekcja obejmować będzie liczne fasony dżinsów, butów, rękawiczek, biżuterii i dodatków.

 • Jennifer Lawrence nową muzą Diora

  Gwiazda "Igrzysk śmierci", Jennifer Lawrence została nową twarzą Christiana Diora. Aktorka dołączy do zacnego grona ambasadorek marki, którą reprezentowały już Marion Cotillard, Mila Kunis, Natalie Portman i Charlize Theron.

 • Natalie Portman w... wegańskich butach

  Natalie Portman bardzo entuzjastycznie wypowiada się o swojej nowej "roli" w reklamie Miss Cherie Diora. Aktorka zdradziła, że z tej okazji francuski dom mody przygotował specjalnie dla niej kolekcję dodatków, które są zgodne z jej restrykcyjnie wegańską filozofią życia...

 • Manchester United, Dior i Warszawa

  Morrissey "Swords", Universal

 • Jerry Hall: W latach 80. wzdychały do niej setki mężczyzn. Tak wygląda dziś!

  Karierę modelki rozpoczęła w latach 70., podpisując kontrakt z nowojorskim oddziałem agencji Ford. Początkowo występowała w lokalnych pokazach mody. Wkrótce związała się z agencją Tess i pojawiła na okładce brytyjskiego "Vogue'a". Od tego czasu regularnie zaczęła uczestniczyć w sesjach zdjęciowych dla popularnych magazynów. Prezentowała kolekcje m.in. Diora, Chanel, Valentina, Westwood, Saunta...

 • Helen Hunt: Kreacja z H&M na Oscarach

  Podczas oscarowej gali w morzu sukien od Valentino czy Diora dostrzec można było kreację z popularnej "sieciówki" H&M. Zdecydowała się na nią Helen Hunt. Czy debiut H&M-u na czerwonym dywanie związany jest planowaną premierą nowej kolekcji marki?