• Informacje na temat:

  kolekcja galeria

Artykuły na temat: kolekcja galeria
 • Galeria

  Mira odwiedza Dworzaków i dowiaduje się, że po wizycie u niej Małgosia się rozchorowała. Paweł zarzuca jej brak odpowiedzialności. Dochodzi do kolejnej...

 • "Body/Ciało": Alternatywny plakat autorstwa Jakuba Juliana Ziółkowskiego

  Był szczęśliwym talizmanem 65. MFF Berlinale i ozdobą uroczystej warszawskiej premiery "Body/Ciało". Wyjątkowy alternatywny poster, w duchu dawnej szkoły plakatu, towarzyszy filmowi Małgorzaty Szumowskiej od początku obfitującej w sukcesy drogi

 • Wiosenna kolekcja... seriali TVN

  Nowe odcinki "Lekarzy", "Przepisu na życie" i "Prawa Agaty" oraz premierowe seriale w formacie scripted docu "Kocham. Enter" i "Szpital" to główne atrakcje, jakie na nadchodzącą wiosnę przygotowała dla swoich widzów stacja TVN.

 • Doda o spotkaniu z Britney Spears: Wiem, jaki to stres

  Doda dopiero w dniu przylotu Britney Spears do Polski dowiedziała się, że będzie miała możliwość spotkania z gwiazdą, również prywatnie. Przed faktem bardzo się denerwowała i teraz wie już, jak czują się jej fani.

 • Gwiazdy zachwycone nową kolekcją Jemioła

  ...kolekcja Jemioła inspirowana jest latami 20. ubiegłego wieku. Sam Łukasz mówi, że przygotowując kolejne projekty, czerpał ze stylistyki art deco, ale starał się znaleźć w niej wszystko to, co podobać(...) pokazie Edyta Herbuś, czyli Marta Orłowska z "Klanu". Agnieszka Dygant i Daria Widawska jako pierwsze osobiście gratulowały Łukaszowi Jemiołowi sukcesu. Kolekcja Jesień-Zima 2012/2013 bardzo przypadła...

 • Pamiętacie Jasia Fasolę? Rowan Atkinson ma już 60 lat!

  Rowan Atkinson, znany głównie z roli Jasia Fasoli, obchodzi we wtorek, 6 stycznia, swoje 60. urodziny. Brytyjski komik jest jednym z najzamożniejszych aktorów na świecie. Jego majątek szacuje się na około 60 milionów funtów.

 • Tłum gwiazd na pokazie nowej kolekcji Zienia

  Małgorzatę Rozenek i Natalię Siwiec.   Choć nowa kolekcja Macieja Zienia nie wszystkim podobała się tak bardzo, jak jego poprzednie propozycje, większość z gości z zachwytem wypowiadała się o samym...

 • Wielki Test o Polskim Filmie: Sprawdź wyniki

  Psycholog Maria Rotkiel i aktor Antoni Królikowski zostali laureatami Wielkiego Testu o Polskim Filmie, pokonując w finale parę Grażyna Wolszczak - Cezary Harasimowicz. Wiemy także, który internauta wygrał 20 tys. złotych.

 • Gwiazdy na pokazie kolekcji Joanny Klimas

  ​Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", i Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem", były w środę honorowymi gośćmi na pokazie nowej kolekcji znanej kreatorki mody Joanny Klimas.

 • Rekord! Tylu premier jeszcze nie było

  Aż 14 filmów wchodzi w piątek, 21 listopada, na ekrany polskich kin. Wśród nich na plan pierwszy wybijają się: kolejna odsłona hitowej serii "Igrzyska śmierci", thriller "Wolny strzelec" i nowa produkcja Jana Jakuba Kolskiego "Serce, Serduszko". Cztery spośród premier to dokumenty!

Zdjęcia na temat: kolekcja galeria