• Informacje na temat:

  kolekcja gapa

Artykuły na temat: kolekcja gapa
 • "Paddington": Miś z Peru w Londynie

  Superprzebój kinowy w Wielkiej Brytanii, komedia przygodowa dla dzieci i dorosłych "Paddington" trafi na polskie ekrany w wybranych kinach 25 grudnia, a od 2 stycznia film będzie wyświetlany w całej Polsce.

 • Claire Danes zareklamuje biżuterię

  Aktorka Claire Danes będzie nową twarzą kolekcji biżuterii firmy Gucci.

 • Joss Stone modelką

  Joss Stone, obwołana nową nadzieją muzyki soul, będzie reklamować odzieżową firmę GAP. Tym samym niespełna 18-letnia angielska wokalistka dołączyła do takich gwiazd muzyki i filmu, jak Lenny Kravitz, Madonna, Missy Elliott, Orlando Bloom i Sarah Jessica Parker.

 • Helen Hunt: Kreacja z H&M na Oscarach

  Podczas oscarowej gali w morzu sukien od Valentino czy Diora dostrzec można było kreację z popularnej "sieciówki" H&M. Zdecydowała się na nią Helen Hunt. Czy debiut H&M-u na czerwonym dywanie związany jest planowaną premierą nowej kolekcji marki?

 • Black Eyed Peas: Rodzinna firma

  Fergie, wokalistka amerykańskiej grupy Black Eyed Peas, i Macy Gray, to pierwsze artystki, których płyty ukażą się nakładem nowej wytwórni Will.I.Ama, członka kwartetu Black Eyed Peas. Wygląda na to, że będzie to niemal rodzinne przedsiębiorstwo, bo amerykańska grupa z Macy Gray współpracuje od 2000 roku.

 • Kostiumy z szansą na Oscara?

  Stworzenie kostiumów do filmu "Czarny łabędź"", w którym Natalie Portman wciela się w rolę baletnicy, wydaje się naturalnym krokiem na ścieżce kariery siostrzanego duetu projektanckiego - Rodarte.

 • Show-biznes bez cenzury. Fragment książki!

  Dlaczego nie warto inwestować w girlsbandy, jak bardzo nienawidzili się członkowie Led Zeppelin i jak ustawiany jest brytyjski "X Factor". Tylko u nas obszerne fragmenty książki "Pop Babylon" Imogen Edwards-Jones!

 • "Chaos pod kontrolą"

  Nazwa Overkill znana jest fanom thrash metalu od kilkunastu lat. Z niesfornych, zbuntowanych młodzieniaszków wyrośli na klasyków gatunku. Na początku bieżącego roku ukazał się nowy, niezwykły album zespołu, zatytułowany „Coverkill” i zawierający wyłącznie przeróbki nagrań grup, których muzyka ukształtowała styl twórców „Horrorscope”. W ramach europejskiej trasy promującej to wydawnictwo, Overkill zawitał również do Polski. Przed występem w warszawskim klubie „Proxima”, z wokalistą zespołu...

Wideo na temat: kolekcja gapa
 • Do zaliczenia

  Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego "pierwszego razu", ale kolekcja doświadczeń z długiej listy "do zaliczenia".

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Tylko kochankowie przeżyją

  Co może być piękniejszego, niż wieczni kochankowie, wieczna księżycowa noc, "Funnel of Love" Wandy Jackson, winylowe płyty, kolekcja rzadkich elektrycznych gitar, zaułki i bary Tangieru, nocne jazdy samochodem po Detroit i lody ze świeżej krwi... "Tylko kochankowie przeżyją" ma to wszystko. Tilda Swinton, Tom Hiddleston i Mia Wasikowska w klimatycznej love-story outsidera światowego kina Jima Jarmuscha, twórcy "Broken Flowers", "Truposza" i "Ghost Doga", który tym razem zdaje się mówić, że...