• Informacje na temat:

  kolekcja matthew

Artykuły na temat: kolekcja matthew
 • Pozalekcyjne zajęcia Matthew Morrisona

  Matthew Morrison może się pochwalić imponującymi osiągnięciami jako aktor sceniczny. Jest też gwiazdą telewizji - w oszałamiająco popularnym serialu "Glee", emitowanym przez stację Fox, wciela się w rolę nauczyciela, Willa Schuestera.

 • Kolekcja Stanleya Kubricka na DVD

  Stanley Kubrick to jeden z najwybitniejszych twórców w historii kina. Siedem najgłośniejszych filmów tego reżysera - w nowym kolekcjonerskim wydaniu - debiutuje w piątek, 13 marca, na płytach DVD.

 • Ojciec Beyonce nie jest już jej menedżerem

  Matthew Knowles, ojciec gwiazdy pop Beyonce , zrezygnował z pełnienia funkcji jej menedżera. Mężczyzna zarządzał karierą córki od czasu jej debiutu przed kilkunastu laty w zespole Destinys Child.

 • DVD: Kolekcja Abla Ferrary

  Pod koniec września do sklepów trafiły dwa kolejne filmy w ramach Kolekcji Abla Ferrary "Pogrzeb" i "Zaćmienie" . Ten zestaw to modelowy przykład potwierdzający tezę, że reżyser "Króla Nowego Jorku" to - jak na przykład Gus Van Sant - twórca nierówny.

 • "Maria z przedmieścia": Thalía pamięta o korzeniach

  ...printy - cętki, łaty, paski. Koszt sukienki zaprojektowanej przez Thalíę to 300-500 złotych. Jej kolekcja oprawek do okularów sprzedała się na pniu. Od 2007 roku Meksykanka ma własny program radiowy(...) się pracy i wychowywaniu 7-letniej Sabriny oraz 3-letniego Matthew. Chociaż gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie, nie wstawia tam zdjęć swoich pociech, chcąc im zapewnić prywatność. Lubi...

 • Kolekcja swetrów Gwyneth Paltrow

  Gwyneth Paltrow wraz z projektantem Matthew Williamsonem wypuściła na rynek kolekcję swetrów. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie - trochę elegancji, ekstrawagancji, ale i młodzieżowego szyku.

 • "Seks w wielkim mieście": Co dalej?

  ...oczywiście nadal gra w filmach, bryluje na pokazach mody, jest żoną Matthew Brodericka i mamą trójki dzieci. Pech przez chwilę prześladował za to Kim Catrall, znakomitą w roli wyuzdanej Samanthy. - Moja...

 • Penelope Cruz gwiazdą mody?

  Raper Sean Combs ( "Monster's Ball: Czekając na wyrok" ), znany jako P. Diddy, zaproponował ostatnio Penelope Cruz ( "Sahara" , "Ghotika" , "Fanfan Tulipan" ), by była twarzą jego kolekcji mody damskiej Sean Jean. Kolekcja ma ukazać się tej jesieni.

 • Serialowy przewodnik

  ....1/10 Rok 1920. Trwają przygotowania do ślubu Matthewa i Mary. Robert dowiaduje się, że stracił wszystkie pieniądze zainwestowane w kolej. Szansą na ratunek może być fortuna, którą Matthew otrzymuje...

 • Broderick i Parker: Małżeńska obsesja

  Aktor Matthew Broderick ( "Żony ze Stepford" , "Inspektor Gadget" ) i jego żona Sarah Jessica Parker ( "Spisek" , "Hollywood atakuje!" ) dzielą pewną fascynację. Oboje małżonkowie mają obsesję na punkcie... butów.