• Informacje na temat:

  kolekcja roberto

Artykuły na temat: kolekcja roberto
 • "Maria z przedmieścia": Thalía pamięta o korzeniach

  ...prawdopodobne w 2012 roku, gdy Roberto Gomez Fernandez zaoferował jej rolę w serialu, którego scenariusz miał być napisany specjalnie dla niej, jednak nie doszło do realizacji tego projektu. Potem Salvador Mejía(...) printy - cętki, łaty, paski. Koszt sukienki zaprojektowanej przez Thalíę to 300-500 złotych. Jej kolekcja oprawek do okularów sprzedała się na pniu. Od 2007 roku Meksykanka ma własny program radiowy...

 • Roberto Benigni: Wrażliwy klaun

  Chwila, w której Roberto Benigni otrzymał Oscara za film "Życie jest piękne" pozostanie jednym z najbardziej pamiętnych momentów w historii nagród Akademii. Włoski aktor i reżyser, ucieleśnienie "kolosalnej radości" życia, obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Za kostiumem damy sznurem

  ..., Fendi, Dior, Blumarine, Chanel, Chloe, Prada, Roberto Cavalli Moda jest piątą bohaterką tego serialu. Pojawiają się w nim największe marki, znane nazwiska, odważne trendy. Część z nich...

 • Kolekcja Chaplina na DVD

  22 czerwca na DVD ukaże się pięć pierwszych filmów z kolekcji Charlie Chaplina: "Brzdąc" (1921), "Gorączka złota" (1925), "Cyrk" (1928), "Światła wielkiego miasta" (1931) oraz"Dzisiejsze czasy" (1936). Kolejne pięć tytułów na DVD ukażą się jesienią tego roku.

 • Kolekcja Roberta Mitchuma

  W kwietniu do sklepów trafi kolekcja trzech filmów z Robertem Mitchumem.

 • Kolekcja Roberta Planta

  "Nine Lives" to tytuł specjalnego boxu zawierającego solowe nagrania z dorobku Roberta Planta, legendarnego wokalisty grupy Led Zeppelin. W skład zestawu wejdzie dziewięć zremasterowanych płyt oraz DVD, zawierające m.in. teledyski, nagrania koncertowe i wywiady, m.in. z Philem Collinsem, Tori Amos i Rogerem Daltrey'em (The Who).

 • Charlie Chaplin: Druga część kolekcji

  Charlie Chaplin należy do grona największych artystów XX wieku. 5 października na DVD ukazuje się druga część kolekcji filmów Chaplina, a wśród nich: "Paryżanka" (1923), "Dyktator" (1940), "Pan Verdoux" (1947), "Światła rampy" (1952) oraz "Król w Nowym Jorku" (1957).

 • Kolekcja Massive Attack

  Massive Attack nie rozpieszczają swoich fanów - przez blisko dwie dekady istnienia pochodząca z Bristolu formacja wydała tylko cztery albumy. Teraz, przed premierą zapowiadanego na początek 2007 roku kolejnego wydawnictwa "Weather Underground", grupa publikuje pilotowaną singlem "Live With Me" kompilację zatytułowaną "Collected".

 • Ewa Minge: Kolekcja w ostatniej chwili

  Polska stylistka Ewa Minge, której kolekcja wartości 100 tysięcy euro została w poniedziałek, 11 lipca, skonfiskowana w rzymskim hotelu przez urzędnika sądowego na wniosek Włoskiej Izby Mody, zaprezentowała we wtorek w Rzymie kreacje sprowadzone w ostatniej chwili z Polski.

 • Robert Pattinson: Tysiąc garniturów

  Nie od dziś wiadomo, że jeden z najpopularniejszych obecnie aktorów Robert Pattinson ma słabość do ubrań. Nie może się z nimi rozstać, dlatego nawet te znoszone, jeszcze magazynuje. Teraz przyznał, że na same garnitury ma specjalny magazyn.