• Informacje na temat:

  koleżanka aktora

Artykuły na temat: koleżanka aktora
 • Walka o życie Jacka Rozenka trwa! Jest komentarz koleżanki z produkcji!

  Dwa miesiące temu media zszokowała wiadomość na temat zdrowia Jacka Rozenka (50 l.) Aktor doznał poważnego udaru mózgu i jego życie było zagrożone. Teraz do sieci trafiły zdjęcia aktora. Zobacz, w jakiej jest formie!

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • Tomasz Stockinger romansuje z byłą dziewczyną kolegi? Jest komentarz aktora!

  Tomasz Stockinger (60 l.) jest niezmiernie zdziwiony, że jego publiczne wyjście z młodziutką dziewczyną wywołało sensację! Twierdzi, że to tylko jego koleżanka.

 • Zbigniew Buczkowski zagra w Hollywood?

  Zbigniew Buczkowski i Lilianna Głabczyńska zagrają razem w hollywoodzkiej produkcji? - Propozycję dostałem i przyjąłem - zapewnia Buczkowski. Aktor zaproponował też do obsady swoją koleżankę.

 • Paweł Deląg zafascynowany koleżanką z planu? "Miłość niemożliwa"

  Na planie nowego serialu Paweł Deląg (48 l.) poznał wymarzoną kobietę. Aktor trzyma się jednak na dystans od pięknej Rosjanki. Za to bardzo często ją fotografuje.

 • Sundance: Rozdano nagrody

  Film "Me and Earl and the Dying Girl" w reżyserii Alfonso Gomeza-Rejona, który opowiada o nastoletnich filmowcach zaprzyjaźniających się z nieuleczalnie chorą na raka koleżanką z klasy, zdobył w sobotę, 31 stycznia, główną nagrodę na Festiwalu Filmowym Sundance.

 • Hanna Śleszyńska: "Matka Boska od aktorów"

  .... Hanna Śleszyńska uwielbia pracować z młodymi aktorami, a oni... uwielbiają pracować z nią. Jej młodsze koleżanki i młodsi koledzy po fachu cenią ją za niezwykłą serdeczność i za to, że w każdym...

 • Dawid Zawadzki: Miłośnik zwierząt

  Psy, chomiki, rybki, papuga i szynszyla. Dawid Zawadzki ma dla czworonogów nieskończenie dużo miejsca w sercu. Ma też hobby - wyścigi rajdówkami. Aktora, który wyciska życie jak cytrynę, oglądamy w "Przygarnij mnie" i "Strażakach".

 • Bohdan Łazuka: Wszystkie kobiety aktora

  Życie miłosne Bohdana Łazuki spokojnie mogłoby posłużyć jako scenariusz do filmu. Aktor ma za sobą cztery rozwody oraz wiele przelotnych miłostek. Jedna z tych historii miłosnych miała tragiczny koniec dla dziewczyny, którą w sobie rozkochał. Gwiazdor dowiedział się jednak o tym dopiero po latach...

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

Zdjęcia na temat: koleżanka aktora
Wideo na temat: koleżanka aktora
 • Musiał o matce: Biorą ją za moją koleżankę!

  Maciej Musiał zawitał ostatnio do "Dzień Dobry TVN", zabierając przy okazji swoją mamę. Pani Anna Musiał opowiedział o tym, jak chroni syna przed całym złem show-biznesu. Jedną z meto jest zapewne chodzenie z nim na bankiety i rauty. Na szczęście aktor nie musi się obawiać tego, że będą się z niego śmiać, że przychodzi z mamą. Większość ludzi bierze bowiem panią Annę za jego koleżankę... (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Cena sławy

  Świat obiega wiadomość o śmierci Charliego Chaplina. Dwóch imigrantów postanawia skraść trumnę z ciałem aktora.

 • "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza odkrył Martę Wierzbicką

  Dla serialu Martę Wierzbicą odkrył Waldemar Obłoza, grający postać Romana. Aktor od lat pracuje z młodzieżą i poproszony przez casting „Na Wspólnej” o wypatrzenie kogoś do roli Oli. Tak właśnie Marta i kilka jej koleżanek trafiło na plan serialu. Co Waldemar Obłoza myśli o odejściu Marty z obsady?

 • Sekret Saszy

  Sasza Petrović ma 19 lat, mieszka z rodziną w Kolonii, ale pochodzi z Czarnogóry. Jego matka marzy, by został słynnym pianistą, ojciec chce zrobić z niego prawdziwego mężczyznę, jego chińska koleżanka kocha się w nim na zabój. Ale Sasza ma własne plany na życie. A przede wszystkim ma swój sekret. Chciałby o nim powiedzieć, ale nie wie jak. Bo przecież matka będzie zrozpaczona, koleżanka wpadnie we wściekłość, a ojciec sięgnie po broń. "Sekret Saszy" to film w klimacie "Mine Vaganti" Ferzana...

Dyskusje na temat: koleżanka aktora
 • Re: "Ojciec Mateusz": Co naprawdę wydarzyło się w Domu Aktora?

  Marek Barbasiewicz to mój ulubiony aktor. Nawet moja 18-letnia koleżanka go lubi. Szczerze mówiąc to się w nim chyba podkochuje :-)

 • Re: "Plebania": Babcia Józia z "Plebanii" zawiesiła emeryturę i wróciła do pracy!

  KOLEŻANKA TOWARZYSZKA WRÓCIŁA DO KORYTA. nIE MAM NIC DO SYMPATII POLITYCZNYCH BO KAŻDY JE JAKIEŚ MA. ALE BYĆ TAK ZAKŁAMANĄ I ZMIENIAĆ SWÓJ ŚWIATOPOGLĄD! PAMIĘTAM JAK PRZEWODNICZYŁA KOMISJOM KONKURSÓW RECYTATORSKICH POETÓW KOMUNISTYCZNYCH I JAKĄ BYŁA WYROCZNIĄ I AUTORYTETEM DLA MŁODYCH LUDZI, KTÓRZY NAJZWYCZAJNIEJ CHCIELI ZAISTNIEĆ W ZAWODZIE AKTORA.

 • Re: Wielka kariera bez matury? To możliwe!

  Pisanie "wielka kariera bez matury" jest nielogiczne w stosunku do osób, które mają wykształcenie wyższe. Bo wynika z tego tytułu, że Cichopek nie ma matury, choć ukończyła studia. Dla aktora matura(...) załapać do zawodu (nie dziennikarza, chodzi o zupełnie inny zawód), a moja koleżanka z pracy, ze średnim ma odpowiednią rodzinę i to wystarczy. Każdy widzi jak jest i powtarzanie milion razy, że to wcale

 • Re: “rodzinka.pl": Szok! Nowa dziewczyna Tomka jest w wieku jego mamy!

  serial do kitu tylko Kuba się nadaje na przyszłego aktora jest debeściak ,kacper działa mi na nerwy i ta dziewucha jego koleżanka "a moja mama mówi Żygać sie chce. Tomek i te jego laski to nędza .Ciekawe kiedy się skończy ten serial bo szkoda prądu i życia na oglądanie takiego badziewia:)