• Informacje na temat:

  koleżanka oli lubicz

Artykuły na temat: koleżanka oli lubicz
 • ...spotkania. Później Lubicz opowiada o wszystkim Rafałowi. Prosi też ukochanego, by podwiózł ją na Truskawiecką. Po wejściu do domu zastaje Pawła leżącego z głową na kolanach Jadwigi.

 • Romansuje z profesorem?

  Czy w "Klanie" szykuje się romans profesora z dużo młodszą studentką? Olka Lubicz, jak dotąd nie miała szczęścia do mężczyzn, ale już wkrótce może się to zmienić.

 • Kaja Paschalska gościła w "Hotelu 52"

  Kaja Paschalska, , która przez wiele lat była przez wszystkich widzów jednoznacznie kojarzona z Olą Lubicz, córką doktora Lubicza z serialu "Klan", teraz pojawi się w "Hotelu 52".

 • Kto odpadnie z "jak Oni śpiewają"?

  Czwartym jurorem w sobotnim odcinku "jak Oni śpiewają" będzie Jacek Stachursky. Na scenie pojawi się 11 wykonawców. Kto odpadnie, a kto wygra ten odcinek? I czym zaskoczy nas tym razem Ania Mucha?

 • ...przechodzi kryzys. Ewa przypomina Oli o czekającym ją niebawem egzaminie kończącym staż kuratorski. Wypytuje ją też o jej związek. Ich rozmowę przerywa pojawienie się Rafała. Jego wizyta poprawia humor Lubicz(...) wycieczkę i towarzyszyli jej. Piotr, ze względu na zdrowie Jaśka, odmawia żonie. Lubiczowie dowiadują się, że Bolek kandyduje na prezesa władz piłkarskich. Koleżanka Grażyny sugeruje jej, że Arkadiusz...

 • "Klan": Staż u... Lubiczów to przepustka do wielkiej kariery!

  W ciągu 16 lat istnienia "Klanu" w najdłużej emitowanym polskim serialu wszech czasów debiutowało mnóstwo aktorek i aktorów, którym później udało się zrobić wielkie kariery. Dziś największe polskie gwiazdy żartują, że aktorski staż odbywały u... Lubiczów.

 • Andżelika Piechowiak dołączyła do obsady "Klanu"!

  ...mieliśmy okazję oglądać w "Klanie" 10 lat temu. W kilku odcinkach sagi rodu Lubiczów aktorka zagrała Jolę - koleżankę Adama Koneckiego (Łukasz Dziemidok), czyli narzeczonego Oli Lubicz (Kaja Paschalska(...) pierwszy została mamą (ma córeczkę). Rola doktor Sylwii w "Klanie" to pierwsze wcielenie Andżeliki Piechowiak po urlopie macierzyńskim. W sadze rodu Lubiczów oglądać ją będziemy już od lutego. 

 • Klan

  ...w przejściu podziemnym. Lubicz jedzie z nim porozmawiać. Beata kupuje drobne prezenty dla syna i Ramony. Dziewczyna jest wzruszona gestem matki Jaśka. Koleżanka z gazety informuje Agnieszkę, że...

 • Serialowy przewodnik

  Koziełło opowiada Pawłowi o weekendzie, który spędził w Zakąskach na próbie w kole gospodyń wiejskich. Lubicz rewanżuje się relacją z grzybobrania w Topolinie. ODC. 2803 Czesia ma problem ze zmieszczeniem(...) swoją historię Oli. Prokurator ODC.6 W renomowanej agencji reklamowej w centrum Warszawy dochodzi do wstrząsającej zbrodni. Ofiarą bestialskiego zabójstwa pada księgowa firmy, Beata. Sprawca...

 • Serialowy przewodnik

  ...zrezygnować z adopcji. ODC.319 Bożenka postanawia udzielać Holendrowi lekcji polskiego. Odkrywa też, że jednak nie dojdzie do adopcji Mareczka. "Klan" ODC.2555 Rafalski wraca z komendy policji. Jerzy(...). Wieczorem posłaniec przynosi Lubicz kwiaty. ODC.2557 Ola jest przekonana, że kwiaty wysłał jej namolny szef. Odsyła bukiet róż na adres sądu. Wkrótce odkrywa, że ich nadawcą był Norbert. ODC.2558 Beata...