• Informacje na temat:

  koleżanka oli z na wspólnej

Artykuły na temat: koleżanka oli z na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Ola znów się stacza...

  ...wyjścia. Gosia powstrzyma ją, lecz w swojej bezsilności wypowie o jedno zdanie za dużo, że Błażej nie kocha Oli. To będzie dla niej cios w samo serce. Podczas spaceru z Dagmarą (Dorota Kuduk) Ola(...) arogancko zażąda, żeby koleżanka zostawiła ją w spokoju. Pijana pójdzie nad Wisłę, zaczepiając i podrywając nieznajomych chłopaków. Z jednym z nich uda się w zarośla... Potem wróci do domu...

 • Marta Wierzbicka: Do północy przed kamerą

  Jesienią Ola Zimińska przeżyje wyjątkowo dramatyczne chwile. To także trudne wyzwanie dla Marty Wierzbickiej, z którą spędziliśmy dzień na planie serialu "Na Wspólnej".

 • "Na Wspólnej": Klaudia i Ola na romantycznej kolacji

  Co wydarzy się w kolejnym odcinku "Na Wspólnej"?

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

 • Na Wspólnej

  ...o ciąży Oli. Ta reaguje bardzo nerwowo! Koleżanka Oli jest na nią oburzona _ to nie ona jest największą ofiarą tej sytuacji! Tymczasem Gosia zastanawia się, czy zadzwonić do Błażeja… Smolny ma nowe...

 • Lucyna Malec jak Marilyn Monroe

  Choć Lucyna Malec od dziecka chciała być aktorką, przyznaje, że tak jak jej bohaterka z serialu "Na Wspólnej", byłaby świetnym belfrem. Zdradza także, jaką ma przewagę nad... Marilyn Monroe.

 • Na Wspólnej

  ...kontraktu z ważnym klientem. Kiedy Basia dowiaduje się o tym wszystkim, jest wściekła! Zwalnia męża z pracy! Zakochany Konrad uparcie próbuje zaprosić Klaudię na kolejną imprezę. Ola _ widząc, że koleżanka zupełnie nie ma na to ochoty _ mówi Konradowi, że umówiły się na "babski" wieczór. Wdzięczna przyjaciółce Klaudia proponuje, żeby rzeczywiście spotkały się u niej. Przygotuje dla Oli wyjątkowo...

 • Ewa Błaszczyk, Piotr Machalica i małżeńska niewierność

  Byli gwiazdami jednego z "Dekalogów" Krzysztofa Kieślowskiego podejmującego temat małżeńskiej niewierności. Z podobnymi problemami przyszło im zmierzyć się także w życiu prywatnym.

 • "Na Wspólnej": Ola na dnie...

  W najnowszym odcinku "Na Wspólnej".

 • Katarzyna Bujakiewicz: Nic wbrew sobie

  Podbiła nasze serca, kiedy zagrała Mariolę Adamską w serialu "Magda M." Sympatię widzów ugruntowała rolą pielęgniarki Marty w serialu "Na dobre i na złe".

Zdjęcia na temat: koleżanka oli z na wspólnej
Wideo na temat: koleżanka oli z na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Waldemar Obłoza odkrył Martę Wierzbicką

  Dla serialu Martę Wierzbicą odkrył Waldemar Obłoza, grający postać Romana. Aktor od lat pracuje z młodzieżą i poproszony przez casting „Na Wspólnej” o wypatrzenie kogoś do roli Oli. Tak właśnie Marta i kilka jej koleżanek trafiło na plan serialu. Co Waldemar Obłoza myśli o odejściu Marty z obsady?

 • Marta Wierzbicka opowiada o wątku lesbijskim w "Na Wspólnej"! Nie zdradziła zbyt dużo?

  Na Martę Wierzbicką (25 l.) w serialu "Na Wspólnej" czeka nie lada wyzwanie. Serialowa Ola zacznie spotykać się ze swoją koleżanką. Jak na nową miłość dziewczyny zareagują bliscy? Wierzbicka opowiedziała o współpracy z Julią Trembecką oraz swoich obawach związanych z nowym wątkiem. (Agencja TVN/x-news)