• Informacje na temat:

  koleżanka victoria

Artykuły na temat: koleżanka victoria
 • Victoria Beckham zdruzgotana po wywiadzie męża. Co takiego powiedział David?

  Ciemne chmury nad popularną parą? Podobno Victorii Beckham (44 l.) nie spodobał się wywiad, jakiego udzielił jej mąż. David Beckham (43 l.) powiedział coś, co bardzo dotknęło jego żonę. "Płakała przez dwa dni" - wyznała jej koleżanka. Coraz częściej mówi się o problemach w ich małżeństwie, a nawet o rozwodzie! Czyżby ta kropla przelała czarę goryczy?

 • Spice Girls: Victoria o Mel C

  Victoria Beckham pochwaliła Melanie Chisholm, byłą koleżankę ze Spice Girls, za gruntowną zmianę image'u. Była Posh Girl (czyli Elegantka) jest pozytywnie zaskoczona nowym wyglądem Mel C, która jako członkini najsłynniejszego girlsbandu świata, nosiła mówiący pseudonim Sporty Girl.

 • Antek Królikowski zachwycony swoją koleżanką z show-biznesu!

  ...swojego przyjaciela, Michała Żurawskiego, ale i tak najbardziej urzekła go... Małgorzata Rozenek vel. Victoria Beckham. "(...) moje serce należy do cudownej Małgosi Rozenek i Radka Majdana...

 • Victoria Beckham kontra "Groovejet"

  Victoria Beckham, brytyjska wokalistka pop i członkini grupy Spice Girls, nie pozwoliła na to, aby utwór "Groovejet" po raz kolejny zrujnował jej szanse na pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów. Tym razem do wydania remiksu tej piosenki szykowała sie grupa Truesteppers i chciała to zrobić w tym samym dniu w którym na rynek trafi utwór "Not Such An Innocent Girl", promujący debiutancki

 • Victoria Beckham pomaga schudnąć

  Victoria Beckham (33 l.), zwana Posh Spice, zdradzi swoim koleżankom z reaktywowanego właśnie zespołu Spice Girls sekrety swojej diety.

 • Pechowy koncert Victorii Beckham

  Victoria Beckham, członkini grupy Spice Girls, z pewnością nie jest zadowolona ze swego solowego występu, który odbył się w poniedziałek, 27 sierpnia, w Birmingham. Nie dość, że na tej samej scenie występowała tego dnia Geri Halliwell, była koleżanka ze Spice Girls, z którą Posh Spice od dawna prowadzi wojnę, to jeszcze została wygwizdana przez fanów, gdy okazało się, że śpiewa z playbacku.

 • Victoria Beckham będzie mamą

  ..."Była podniecona, gdy została poproszona o zostanie matką chrzestną" - pisze "The Sun". "Chociaż oddaliły się od siebie, gdy Geri odeszła ze Spice Girls lata temu, teraz znowu są blisko". "Geri liczy na to, że stara przyjaciółka udzieli jej rad dotyczących macierzyństwa i bardzo się cieszy, że Victoria przylatuje". Victoria zabiera na chrzciny swoich trzech synów. Halliwell (34 l.) zaprosiła na...

 • Victoria Beckham, brytyjska wokalistka pop i członkini grupy Spice Girls, zapowiedziała niedawno, iż jej debiutancki solowy album będzie głęboko zakorzeniony w muzyce soul, a świadczyć o tym ma pierwszy promujący go singel. Potwierdza to jej koleżanka z zespołu, Mel B, znana też jako Scary Spice.

 • Małgorzata Foremniak jest dumna z córki! Ma powody!

  Trzy lata temu Małgorzata Foremniak (48 l.) usłyszała od córki Oli Jędruszczak (26 l.), że ta wraz z koleżanką chce się zająć projektowaniem torebek. Tak powstała marka Lola Victoria Design oferująca unikatowe akcesoria.

 • Posh Spice nie interesuje rola Wojewódzkiego

  Victoria Beckham, znana także jako Posh Spice ze Spice Girls, zdementowała plotki mówiące o tym, że w kolejnej edycji programu "Pop Idol", czyli angielskiej wersji "Idola", pojawi się w roli jednegoz jurorów. Przypomnijmy, że jej była koleżanka z zespołu, Geri Halliwell, sędziuje w konkurencyjnym programie zatytułowanym "Popstars: The Rivals".