• Informacje na temat:

  koleżanki prawą

Artykuły na temat: koleżanki prawą
 • Ostatni odcinek "Prawa Agaty"

  ...niezwykle skuteczną prawniczką. Radziła sobie z każdą, nawet najtrudniejszą sprawą, stosowała przy tym oryginalne metody i bezkompromisowo dążyła do celu. Nic nie było w stanie jej zrazić, więc niemal(...) relacje z Dębskim od początku nie były łatwe. Jemu nie podobały się niestandardowe metody koleżanki, a ona krytykowała jego konserwatyzm, ale w myśl zasady "kto się czubi, ten się lubi", w końcu...

 • "We are the best!" : Punk wiecznie żywy

  Lukas Moodysson wraca do tematyki, w której czuje się najlepiej: historii młodych outsiderów, nastolatków odstających od otoczenia. W przeciwieństwie jednak do ciężkiej tonacji "Fucking Amal" czy "Lilja 4-ever", "We are the best!" jest lekki, cudownie zabawny i genialnie wręcz zagrany przez trzy młode debiutantki.

 • Hanna Lis zganiona na Twitterze. "Koleżankę która przyjmuje łoże i mężczyznę swojej przyjaciółki..."

  Hanna Lis (47 l.) chyba nie spodziewała się takiej riposty. Dominik Tarczyński (38 l.) w odpowiedzi na jej komentarz wypomniał jej skandal, jaki wzbudził jej związek z Tomaszem Lisem (51 l.)! W punkt? A może przesadził?

 • Lucyna Malec jak Marilyn Monroe

  Choć Lucyna Malec od dziecka chciała być aktorką, przyznaje, że tak jak jej bohaterka z serialu "Na Wspólnej", byłaby świetnym belfrem. Zdradza także, jaką ma przewagę nad... Marilyn Monroe.

 • Renulka od Wojewódzkiego przyznała się do łamania prawa?!

  Renata Kaczoruk (29 l.) zdobyła się na szczere wyznanie...

 • "50 twarzy Greya" premierowo w Berlinie

  Światowa premiera filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" odbędzie się 11 lutego 2015 podczas festiwalu w Berlinie - poinformowali organizatorzy imprezy. Dwa dni później ekranizacja skandalizującej powieści E L James trafi na ekrany polskich kin.

 • "Nie poznawałam koleżanek po botoksie"

  C.B.: - Operacje plastyczne, wstrzykiwanie botoksu przerażały mnie, gdy widziałam koleżanki, które to robiły i nie poznawałam ich. Po takim zabiegu przestajesz być sobą, a stajesz się dziełem rąk chirurga. - Nie wiem, co bym zrobiła, gdybym zobaczyła taką siebie w lustrze. Naturę poprawia się tak od co najmniej dekady i efekty nie wywołują u mnie euforii. Na szczęście te zabiegi powoli wychodzą...

 • "50 twarzy Greya" tylko dla dorosłych

  Zgodnie z ustaleniem amerykańskiego stowarzyszenia MPAA "Pięćdziesiąt twarzy Greya" będą mogły obejrzeć osoby poniżej 18. roku życia bez nadzoru rodziców.

 • Joanna Senyszyn zrobi z Pawłowicz seksowne bóstwo?!

  Joanna Senyszyn (67 l.), mimo różnicy poglądów, wyciąga pomocną dłoń do Krystyny Pawłowicz (64 l.). Była posłanka SLD chce odmienić oblicze swojej koleżanki z Prawa i Sprawiedliwości!

 • Artyści czy sadyści?

  Muzyka kojarzy nam się w większości przypadków z rzeczami przyjemnymi, chociaż często zdarza nam się wykrzykiwać w złości, że jeżeli jeszcze raz usłyszymy "Włączamy niskie ceny", to nie wytrzymamy i coś komuś zrobimy. W przeszłości okazywało się, że sami artyści dokonywali najgorszych czynów.

Zdjęcia na temat: koleżanki prawą
Wideo na temat: koleżanki prawą
 • "Drogi wolności": Odcinek 12.

  Kwiecień 1926. Po Wielkanocy Lala planuje odwiedzić siostry w Krakowie. Kamil urządza jej scenę zazdrości, sugerując, że Lala zdradza go z Jerzykiem. Lala czuje się osaczona, ale mimo to nie rezygnuje z wyjazdu. Po powrocie mąż pokaże jej, jaką cenę musi zapłacić za nieposłuszeństwo. Romans z Basią staje się dla Szymona obciążeniem. Również Basia nie wie, jak się z tego wyplątać. Kiedy traci stancję w suterenie, jej koleżanka z pracy na poczcie zapewnia ją, że na spotkaniu organizowanym przez...

 • Wieczór panieński

  Historia filmu dzieje się współcześnie w Nowym Jorku. Grupa czterech licealnych przyjaciółek, spotyka się na dzień przed ślubem jednej z nich. Becky (Rebel Wilson) nie może się już doczekać swojego wieczoru panieńskiego, który zaplanowały jej koleżanki. Niestety, impreza wymyka się dziewczynom spod kontroli, w wyniku czego ucierpi sukienka panny młodej. Druhny (Isla Fisher, Kristen Dunst i Lizzy Caplan) mają tylko noc by uratować ślub przed katastrofą.

 • Klopsiki kontratakują

  Sequel popularnej animacji z 2009 roku. Akcja najnowszego filmu rozpoczyna się dokładnie tam, gdzie zakończyła się w 2009 roku w przeboju Sony Pictures Animation "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" (Cloudy with a Chance of Meatballs). Geniusz Flinta Lockwooda zostaje w końcu doceniony przez jego idola Chestera V, który zaprasza młodego wynalazcę do dołączenia do zespołu Live Corp Company, gdzie najbłyskotliwsi konstruktorzy świata tworzą nowe technologie mające na celu polepszenie życia...