• Informacje na temat:

  koło ratunkowe

Artykuły na temat: koło ratunkowe
 • "M jak miłość": Koło ratunkowe

  Kalina zaproponuje Pawłowi pracę, wybawiając go z tarapatów finansowych.

 • Andrea True: Aktorka porno z muzycznymi ambicjami

  Historia Andrei True pokazuje, że czasem pogoń za marzeniami może obrócić się przeciwko nam.

 • "Milionerzy": Pytanie za 10 tys. sprawiło nie lada kłopot!

  ...​Hubert Urbański nadal potrafi zaskoczyć uczestników "Milionerów". Tym razem uczestnik teleturnieju wykorzystał koło ratunkowe i omal nie poległ na pytaniu za 10 tysięcy złotych o serial "Alternatywy 4".

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.

 • Na Wspólnej

  Włodek dalej dzielnie walczy o wygraną w "Milionerach". Niestety, przy kolejnych pytaniach wykorzystuje drugie koło ratunkowe _ pytanie do publiczności....

 • Śmiesznie, głupio, strasznie

  Pod znakiem komedii będzie stał ten weekend w polskich kinach. Na ekranach zobaczymy m.in. francuskie "Za jakie grzechy, dobry Boże?", brytyjskie "Jak dogonić szczęście" oraz kontynuację słynnego "Głupiego i głupszego".

 • "Niania w wielkim mieście": Co wydarzy się w pierwszym odcinku

  Serial obyczajowy „Niania w wielkim mieście” opowiada o losach Dany, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale bez rodzinnego zaplecza i koneksji, jej wysiłki, by znaleźć dobrą pracę, okazują się bezowocne. Los rzuca jej koło ratunkowe i Dana podejmuje pracę w ekskluzywnej agencji niań.

 • Szymon Majewski nie rokuje

  Szymon Majewski rzuca koło ratunkowe dzieciom, które są gnębione i niedoceniane przez nauczycieli. Dziennikarz opowiada o swoich szkolnych doświadczeniach, tutorach i dalszych planach.

 • Właścicielka firmy transportowej przywozi na oddział ratunkowy swojego kochanka, który jest również jej pracownikiem. Pacjent pompował oponę ciężarówki, ale zapomniał założyć zabezpieczenie i koło wybuchło. Partnerka mężczyzny, poznana miesiąc temu, nakłania go, by związał się szefową, a następnie wyłudzał od niej pieniądze. Pod opiekę doktora Piotra Wójtowicza trafia 14-latka, która trenuje...

 • "Grace księżna Monako" : Monako to ja!

  Księżna Monako w filmie Oliviera Dahana powtarza do znudzenia frazesy dotyczące baśni. Baśniowy świat jest możliwy. Marzenia się spełniają. Chcesz poślubić księcia - nic prostszego. Miłość jest niezwyciężona. Powstrzyma nawet konflikty zbrojne. Piękno w odpowiedniej oprawie to najlepsze koło ratunkowe dla współczesnego świata. I tak w kółko.

Zdjęcia na temat: koło ratunkowe
Wideo na temat: koło ratunkowe
 • Kasia Klich-Płocica wraca z nową piosenką. Będzie hit?

  Kasia Klich-Płocica, znana z piosenki "Lepszy model", po operacji nosa próbuje wrócić na polski rynek muzyczny. Pomóc ma jej w tym nowy przebój - "W Tobie tonę" - który napisała ze swoim partnerem Yaro. Co sądzicie - będzie hicior? A może trzeba koło ratunkowe?

 • Benek

  Nasycona humorem, uniwersalna opowieść o nadziei. Benek ma 29 lat i postanawia zacząć życie od nowa. Bierze odprawę i odchodzi na zawsze z kopalni. Jednak kolejne próby zdobycia pracy od rzeźnika aż do męskiej prostytutki zawodzą. Kiedy wydaje się, że jest na samym dnie, niespodziewanie miłość powoduje, że znajduje w sobie siłę i upór, które odwracają koło fortuny. Ratuje nie tylko siebie, ale też kolegów górników i zdobywa upragnioną kobietę.

 • W kręgu miłości

  "W kręgu miłości" to filmowa adaptacja teatralnej sztuki Johana Haldenbergha (który gra w filmie główną rolę męską) i Mieke Dobbels, w reżyserii Felixa van Groeningena ("Boso, ale na rowerze"). Elise i Didier od siedmiu lat żyją w szczęśliwym, choć niekonwencjonalnym związku. Połączyła ich gorąca miłość od pierwszego wejrzenia, głęboka potrzeba życia po swojemu i pasja do muzyki bluegrass. Niespodziewanie koło fortuny się odwraca. Kiedy ich kilkuletnia córka Maybelle zapada na poważną...

Dyskusje na temat: koło ratunkowe